Наприклад, 

Історії мечів
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Жахи

Прибулець 9

Додана 1 серія
0ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2001
Серій:
1 з 4 (28 хв.)
Категорія:
Жахи, Психологія, Фантастика, Школа
Переклад:
Jima Lostintime
Ролі озвучували:
Moon, Maslinka, Gwean
10.0/10 (1)
– А давненько ж до нас космічні кораблі не злітали. – Десь з тиждень. Так починається звичайний ранок звичайних школярок, що призначені до звичайних шкільних обов'язків. В усякому разі, так усі говорять. Хоча, щойно призначеній до них залучитися Отані Юрі так не здається.

Ушіо і Тора

Додана 4 серія (Субтитри)
5ком.
SUB
Рік виходу аніме:
1992
Серій:
4 з 10 (30 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Шьонен
Переклад:
Zaromir
9.9/10 (15)
Ушіо вважає розповідь батька про давнього предка, який простромив демона на камені храмового вівтаря легендарним "Списом Звіра", божевільною, та коли хлопець знаходить монстра у власному підвалі, він змушений по-новому поглянути на сімейну легенду. Вивільнення злої енергії монстра починає вабити інших демонів до рідного міста Ушіо. Щоб врятувати своїх друзів і родину від навали духів, Ушіо змушений звільнити Тору з полону.

Берсерк (ТБ-1)

18+ Перегляд (MVS) / (КАЙЗОКУ) / 25 (EspadaStudio)
88ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1997
Серій:
25 з 25 (25 хв.)
Категорія:
Драма, Жахи, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Gedet, IT_IS_ME1987, Delta, Folld
Ролі озвучували:
Sladkoeshka, Korzhik, Kallaider, ihabi, Konstantinych, Zebadiya, Lomaev, Regis, Орест Лук'янчук, Марічка, Draakull, Eredelka, RedMind, Lovka Miko, Morlan, VGvoice, Bogger, Eidem, Snail, Nikki, Alb Yurii, Demi, IDemiurge
9.5/10 (727)
Через зраду і кров до влади прийшов новий король. Його демони-слуги чинять несправедливості до тих пір, поки в місто одного разу вночі не приходить важко озброєний воїн. Увесь покритий зброєю, бронею і шрамами, він називає себе Темним Мечником. Розміри його меча можуть зрівнятися тільки з його ненавистю до короля і його демонів.

Магічна битва

Перегляд (FanVoxUA) / (Togarashi СУБ) / (Spiral Team) / 17 (Amanogawa) / 9 (У куточку в таверні) / 6 СУБ 1 ОЗВ (Shirifugen)
206ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
24 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Надприродне, Школа, Шьонен
Переклад:
Simona, Spiral Team, Demesik, KingGalant, IvanUlit, Suit0n, Серафікус
Ролі озвучували:
Regis, Crupt, Eternal Rage, Dumbest, Scarlet, Sad._.Burito, Mefune, SlaSteel, Heliconmuse, Rengaros, Liberty, Rainy984, Bodya500icq, DedrDs, Nutix, Suni, Yunko, Suit0n, Kuzyka, Fazbor, Zhanna, Stiffi, Veresnevka
9.4/10 (1414)
Ітадорі Юджі - хлопчик із надзвичайною фізичною силою, хоча живе абсолютно звичайним життям у середній школі. Одного разу, щоб врятувати друзів, на якого напало Прокляття, він з’їдає палець Дволикого, беручи Прокляття на власну душу. Відтоді він ділиться тілом з Дволиким. Під керівництвом наймогутнішого з магів Ґоджьо Сатору, Ітадорі вступає до Токійської школи темних мистецтв, організації, яка бореться з прокляттями... і таким чином починається героїчна історія про хлопчика, який став Проклятттям, щоб протистояти Прокляттям.

Принцеса Монстрів

Додана 20 серія
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2007
Серій:
20 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Комедія, Надприродне, Шьонен
Переклад:
Akoman UA
9.0/10 (10)
Хійорімі Хіро приїхав до міста, де він мав би жити з сестрою, яка отримала роботу покоївки. Одразу по приїзді він йде до маєтку і бачить гарну дівчину, на яку зараз впадуть кілька двотаврових балок. Хіро кидається уперед, відштовхує її і натомість отримує смертельні ушкодження. Пізніше Хіро прокидається у морзі. Виявляється, дівчина воскресила його і дала йому недосконале безсмертя. Хіро не має вибору окрім як служити їй і разом з нею вижити або померти на фоні кривавої боротьби між її родичами.

Варіації казок братів Ґрімм

16+ Перегляд
18ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
6 з 6 (40 хв.)
Категорія:
Жахи, Фентезі
Переклад:
John Doe
Ролі озвучували:
Gwean, MARGO
8.4/10 (39)
Антологія з шести казок братів Ґрімм з новою інтерпретацією. А що, як Попелюшка і Червоний Капелюшок насправді були лихими?

Гелсінґ

18+ Перегляд / (Kitsune studio)
39ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2001
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Надприродне
Переклад:
Draakull, Viktoriа
Ролі озвучували:
Draakull, Eredelka, Somebody, Blooming_Dog, Greedy, Juraj, Veila
9.2/10 (218)
З часів легендарного мисливця на вампірів, професора Ван Гелсінґа, таємна організація Королівських Протестантських Лицарів, що успадкувала ім'я свого засновника – «Гелсінґ», успішно б'ється з вампірами, перевертнями та іншою нечистю на берегах туманного Альбіону. Зараз на чолі організації стоїть холоднокровна Інтеґра, правнучка Ван Гелсінґа. Саме їй належить вести справжню війну з породженнями загадкових ворогів людства, що перетворюють людей на «штучних вампірів». Епідемія поширюється з жахливою швидкістю і починає загрожувати існуванню самої організації Королівських Протестантських Лицарів. У час, коли без силі загони елітного спецназу «Гелсінґу», єдиною надією Інтегри залишається всемогутній, істинний вампір Алукард, який змушений служити своїм новим господарям – людям.

Моторошний Кітаро

Додана 96-97 серія
8ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
97 з 97 (23 хв.)
Категорія:
Жахи, Комедія, Надприродне, Шьонен
Переклад:
Endiff
8.3/10 (11)
В сучасному світі, люди вже давно втратили віру в існування йокаїв. Проте, коли серія незрозумілих явищ породжує плутанину та хаос у повсякденному житті людей, тринадцятирічна Мана вирішує відправити листа скориставшись Поштовою Скринькою Йокаїв, намагаючись знайти відповіді на ці загадкові явища. Що ж чи існують йокаї насправді? Чи це вигадка? Давайте разом це перевіримо!

Темна сторона Блюзу

Перегляд
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
1994
Серій:
1 з 1 (1 год. 23 хв.)
Категорія:
Детектив, Жахи, Психологія, Фантастика
Переклад:
R. Neve
5.5/10 (2)
Корпорація "Персона Сенчурі" придбала майже всі земельні ділянки на землі. Інакомислення в межах кордонів корпорації не допускається, а з тими, хто виступає проти "Персони", швидко розправляються. Серед тих небагатьох місць, які ще не перебувають під контролем "Персони", є вільне місто Кабукі-чо, також відоме як "Темний бік Токіо". У місті під керівництвом жінки на ім'я Май діє невелика група опору під назвою "Месія". У цей світ потрапляє чоловік, який приймає протверезіння Кабукі-чо: Темна сторона. Замкнений в іншому вимірі вісімнадцять років тому Персоною Століття, Дарксайд тепер повертається, щоб допомогти Месії, використовуючи свою унікальну містичну силу оновлення.

Токійський ґуль: Пінто

Перегляд (СУБ) / (ОЗВ)
3ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
1 з 1 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Психологія, Фентезі
Переклад:
NS4CH
Ролі озвучували:
Sagita
6.8/10 (11)
Екранізація третьої історії з новели "Токійський ґуль". Історія про зустріч двох абсолютно різних істот — людожера на прізвисько Гурман і старшокласницю Чіє Хорі.

У час, коли плачуть цикади Карма

16+ Перегляд
17ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
24 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Жахи, Надприродне, Психологія
Переклад:
Phönix
9.1/10 (39)
Ріка Фуруде та її друзі живуть у маленькому гірському селі Хінамізава. У червні 1983 року село переїздить жити Кеїчі Маебару, який стає єдиним хлопцем у їхній компанії. Після школи вони веселяться, грають в ігри та проводять кожен день як звичайні діти. Незважаючи на цю, здавалося б, нормальну рутину, Кеїчі починає помічати дивну поведінку своїх друзів, які, здається, приховують від нього похмурі таємниці міста. В іншому місці за цими дедалі тривожнішими подіями спостерігає людина, яка пам'ятає всі випадки, коли ця та інші подібні історії вже відбувалися. Використовуючи ці знання, вона вирішує полагодити ці зруйновані світи. Однак, коли вносяться певні корективи, щоб уникнути фатальних наслідків стаються інші події, що роблять все ще гіршим.