Наприклад, 

Токійський людожер :re (2 сезон)
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Меха

Побачення з Життям 5

Додано 7 серію
40ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
7 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Меха, Романтика, Фантастика, Школа
Переклад:
Legat
8.3/10 (15)
Д.І.Е.М і Рататоск мобілізують усі свої сили й готуються до повно маштабної війни один з одним, Д.І.Е.М бажає вбити Шідо заволодіти його силами, а Рататоск збирається цього не допустити за будь-яку ціну. Також Курумі не сидить на місці й готує свою армію клонів що б захистити Шідо і потім поглинути його сили, для використання у своїх цілях. Всі сторони вже зайняли і скоро почнуть повноцінні бойові дії, хто ж вийде переможцем з цієї тристоронній війни?

Мобільна броня Ґандам 00

Перегляд
12ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2007
Серій:
25 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Фантастика
Переклад:
Морейн, JohnnyFranke
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
9.3/10 (22)
У майбутньому залежність людства від викопного палива призведе до його повного виснаження, енергетичної кризи. З помсти та страху людство почало зосереджуватися на альтернативному джерелі енергії: сонячній енергії. Різні країни об’єдналися у три фракції. Кожен із цих секторів має доступ до сонячного генератора, який дає їм безмежну енергію. У результаті між країнами, які колись залежали від продажу викопного палива, почали точитися війни та внутрішня боротьба за контроль над сонячною енергією. Серед цього хаосу з’явилася невідома воєнізована організація, яка назвала себе «Небожителями» і яка прагне припинити всі війни шляхом збройного втручання за допомогою таємничих і технологічно передової мобільної броні, відомої як Ґандами.

Обан: Зоряні Гонки

Додана 8 серія
9ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2006
Серій:
8 з 26 (25 хв.)
Категорія:
Меха, Пригоди, Фантастика, Шьонен
Переклад:
K0wbassa
9.5/10 (15)
У Єви щойно минув день народження, але вона так і не отримала жодної звістки від батька. Зневажаючи школу-інтернат, де вона навчається, вона тікає звідти. Взявши собі псевдонім "Моллі", Єва разом із командою Землі пробирається до Алваса на Великі Перегони, адже переможець перегонів отримує можливість виконати будь-яке бажання. Команда Землі навіть не здогадується, яка небезпека на них чекає...

Супервимірна фортеця Макросс

Додана 22 серія
15ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1982
Серій:
22 з 36 (25 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Меха, Музичний, Романтика, Фантастика
Переклад:
Ейдж
Ролі озвучували:
Opium, Ейдж
8.1/10 (14)
Після того, як таємничий космічний корабель врізається в Землю, людство усвідомлює, що воно не самотнє. Побоюючись потенційної загрози з космосу, світ відкидає націоналізм, суперечливі інтереси та культурні відмінності, об'єднуючись під прапором Об'єднаних Націй Землі. Новостворені сили ОНЗ вирішують перепрофілювати інопланетний космічний корабель, назвавши його SDF-1 Макросс.

Вісімдесят шість

16+ Перегляд (GM) / 5 СУБ 5 ОЗВ (InariDuB)
96ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
11 з 11 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Фантастика
Переклад:
Maslinka, Shermahn
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, ShoN, Rub_by, RayDimon, Dixy
9.5/10 (353)
Республіка Сан-Магнолія вже тривалий час зазнає нападів від свого сусіда, Імперії, яка створила серію безпілотних військових машин під назвою "Легіон". У відповідь на загрозу Республіка успішно завершує розробку аналогічної військової технології та відбиває атаку ворога,і обходиться без жертв. Але це ... офіційна версія. Насправді жертви були. За межами 85 районів Республіки є «неіснуючий 86-ой район». Саме там цілодобово точилися бої, в яких брали участь юнаки та дівчата із загону, відомого як «Вісімдесят шість» - вони билися в "безпілотних" машинах... Шін (позивний Могильник) перебуває на полі бою та керує діями молодих людей-смертників. Владілена - «куратор», яка командує загоном з глибоко тилу за допомогою спеціального зв'язку.

Плутон

16+ Додана 7 серія
19ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
7 з 8 (1 год. 1 хв.)
Категорія:
Бойовик, Детектив, Меха, Психологія, Триллер, Фантастика
Переклад:
John Doe
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
9.5/10 (50)
Ґезіхту, андроїду-детективу поліції Європолу, доручено знайти вбивцю Монблана, робота-героя війни у відставці. Також Ґезіхт розслідує інший випадок — вбивство відомого борця за права роботів. Хоча здається, що цей злочин міг скоїти тільки робот, детектив сумнівається в особі злочинця. Дійсно, за винятком незрозумілого випадку, який стався вісім років тому, роботи запрограмовані так, що вони не можуть вбивати людей. Однак відсутність людських слідів на місці злочину та схожість способів дії змушують Ґезіхта підозрювати, що двоє вбивць могли бути однією і тією ж особою — людиною чи роботом.

Залізна Людина

Додана 2 серія
6ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2010
Серій:
2 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Меха
Переклад:
Legat
Ролі озвучували:
Snow Art, CounterShow
9.0/10 (5)
Коли Тоні Старк відкриває філію своєї компанії в Японії, йому протистоїть підступна організація "Зодіак". Залізній людині Старка потрібно перемогти "Зодіак" і захистити Японію.

Мобільна броня Ґандам: Покоління

Додана 5 серія
3ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2002
Серій:
5 з 48 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Романтика, Фантастика
Переклад:
Maslinka, MadGuy
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.3/10 (12)
У 0071 році космічної ери космічна колонія Геліополіс займає позицію нейтралітету у великій війні, що вирує в галактиці між Координаторами, людьми, чиї біологічні риси були змінені ще до народження, та Натуралами, незмінними людьми, які залишаються на планеті Земля. Глибока ненависть Натуралів до Координаторів загнала розвинених істот у космос, де вони шукають притулку в рукотворних колоніях. Кіра Ямато — координатор і студент університету на Геліополісі,. Його життя занурюється в хаос, оскільки ЗАФТ, військова організація, що складається з бунтівних Координаторів, атакує колонію, намагаючись викрасти набір із п’яти найсучасніших військових мобільних пристроїв. мобільної броні, відомої як Ґандами. Поки ЗАФТу вдається втекти з чотирма одиницями мобільної броні, Кіра бере під контроль останній Гандам, Страйк. Переживши битву, Кіра та його друзі по вишу приєднуються до екіпажу корабля...

ФЛКЛ: Альтернатива (Сезон 3)

Додана 2 серія
1ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
2 з 6 (2 год. 15 хв.)
Категорія:
Бойовик, Деменція, Комедія, Меха, Пародія, Фантастика
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Ідея, Bitari
8.7/10 (6)
Життя Кани Комото та її подруг у маленькому японському містечку протікає з дня в день. Щоразу ніби день бабака і здається, що майбутнє буде таке саме. Кана ходить до школи, тусить з друзями, любить фарбувати нігті та слухати музику, але їй здається, що нічого особливого в її житті ніколи не станеться.

Побачення з життям (4 сезон)

Додана 9-12 серія (СУБТИТРИ) / 2 серія (ОЗВУЧЕННЯ)
40ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Меха, Романтика, Фантастика, Школа
Переклад:
спільнота SubAutumn, Legat
Ролі озвучували:
Stayler, Амнезія
7.8/10 (37)
Після того, як Шідо дізнався, що його сестра невідомим способом отримала сили вогняного духа, все перевернулося з ніг на голову. Але, в остаточному підсумку, Шідо запечатав сили вогняного духа. Тепер, здавалося, можна розслабитися... але все пішло не за планом! Духи нікуди не поділися. Вони досі приходять в наш світ. І вони потребують допомоги! Хто ж їм допоможе, якщо не Шідо?