Наприклад, 

Сім Смертних Гріхів. В'язні небес
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Меха

Записки робототехніки

Додана 5 серія
4ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2012
Серій:
5 з 22 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Драма, Меха, Фантастика, Школа
Переклад:
Surgeon
Ролі озвучували:
Surgeon, Eternal Rage, LunarShadow, Shiman
9.0/10 (12)
На острові Танеґашіма Клуб робототехніки Центральної старшої школи знаходиться на межі розпуску. Яшіо Кайто не виявляє інтересу до клубу, незважаючи на ситуацію будучи одним із двох членів. Він повністю поглинений своєю грою, файтингом, у якому він знаходиться у світовому топ-5. Його ставлення викликає суперечки з Сеномією Акіхо, іншим членом. Акіхо — безрозсудний президент клубу. Вона сповнена рішучості врятувати клуб, завершивши будівництво гігантського робота.

Мобільна броня Ґандам 00

Додана 15 серія
4ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2007
Серій:
15 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Фантастика
Переклад:
Морейн, JohnnyFranke
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
9.6/10 (17)
У майбутньому залежність людства від викопного палива призведе до його повного виснаження, енергетичної кризи. З помсти та страху людство почало зосереджуватися на альтернативному джерелі енергії: сонячній енергії. Різні країни об’єдналися у три фракції. Кожен із цих секторів має доступ до сонячного генератора, який дає їм безмежну енергію. У результаті між країнами, які колись залежали від продажу викопного палива, почали точитися війни та внутрішня боротьба за контроль над сонячною енергією. Серед цього хаосу з’явилася невідома воєнізована організація, яка назвала себе «Небожителями» і яка прагне припинити всі війни шляхом збройного втручання за допомогою таємничих і технологічно передової мобільної броні, відомої як Ґандами.

НГ Лицар Ламуне & 40

Додана 5 серія
2ком.
SUB
Рік виходу аніме:
1990
Серій:
5 з 38 (22 хв.)
Категорія:
Комедія, Меха, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
Petrodab
8.5/10 (6)
Після того, як учень 4-го класу Баба Ламуне проходить відеогру, яку він купив у таємничої дівчини, він потрапляє до світу Харахара, де виявляється Ламунессом, тим, кому судилося перемогти великого чарівника Дона Гармажа. Приєднуйтеся до телеграм сторінки перекладача Petrodab UA

Мобільна броня Ґандам: Зета

Перегляд
7ком.
DUB
Рік виходу аніме:
1985
Серій:
50 з 50 (24 хв.)
Категорія:
Війна, Драма, Меха, Романтика, Фантастика
Переклад:
Gwean, Maslinka
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
7.6/10 (16)
87 рік Універсального століття, Однорічна війна між Земною Федерацією та Князівством Зеон завершена. Земна Федерація створила елітні війська, відомі як Титани, які полюють на залишки Зеонських сил. Проте жадібні до влади Титани виявилися не кращими за Зеон, що сприяло створенню повстанської фракції під назвою Антиземна Об'єднана група (АЗОГ). Сімнадцятирічний Каміл Відан живе в колонії Ґрін Ноа, домівки для Титанів. Каміл нападає на офіцера Титанів і потрапляє в халепу. Ця подія збігається з атакою колишнього зеонського аса Чара Азнабля, тепер відомого як пілота АЗОГ. Коли Каміл викрадає прототип Ґандама, він опиняється у центрі небезпечного конфлікту.

Код Ґіасc: Повстання Лелуша 2

16+ Перегляд
52ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2008
Серій:
25 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Надприродне
Переклад:
MadGuy
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
9.4/10 (149)
Альтернативна реальність: Британська Імперія захопила третину світу, спрямовуючи на непокірних міць своєї військової машини. У Японії, захопленої і перейменованої в «Одинадцятий сектор», разом з молодшою сестрою живе старшокласник Лелуш - вигнаний син Імператора, що втратив матір і право на престол. Юнак відрізняється від однолітків не тільки походженням - він вельми обдарована особистість, тільки де застосувати ці здібності? Несподівано Лелуш виявляється втягнутим у зіткнення між японськими терористами і британськими солдатами. Так він знайомиться із загадковою дівчиною «C.C.» Вона дарує йому надприродну здатність «Ґіас», що дозволяє підкоряти собі волю інших людей. Приховавши своє обличчя маскою, під ім'ям «Зеро» Лелуш приєднується до підпільного руху, переповнений бажанням помститися Британії і батькові. Будучи студентом Академії Ешфорд, юнак змушений вести подвійне життя. Але не...

Плутон

16+ Додана 1 серія
8ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
1 з 8 (1 год. 1 хв.)
Категорія:
Бойовик, Детектив, Меха, Психологія, Триллер, Фантастика
Переклад:
Feduchini
Ролі озвучували:
Feduchini, Revenger, Hiiimawariii, Zhikhalenko, Vestorion, Maria, Луррі, Gor, Rightman, Страшний Бабай, Late, Basilio, Романовський, Kloverade, Annyonarmy, Rengaros, Ginn
8.7/10 (19)
Легендарний швейцарський робот Монблан, відомий своєю військовою службою в 39-й Азійській війні, був жорстоко вбитий. Люди і роботи по всьому світу оплакують улюблену знаменитість. Популярність Монблану тільки зростала в наступні роки після війни завдяки його відданості справі охорони природи та його люблячій вдачі. Ветеран війни і робот-детектив Європолу Ґесіхт відправляється розслідувати трагічну загибель Монблану.

Лицарі Сідонії: Кохання, сплетене в зірках

Перегляд
12ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
1 з 1 (1 год. 49 хв.)
Категорія:
Бойовик, Меха, Фантастика
Переклад:
Maslinka
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
9.7/10 (13)
Знову опинившись перед загрозою вимирання, тимчасову перемогу над гаунами вдалося здобути завдяки Цумугі та асу-пілоту Танікадзе Наґате. 10 років потому... Жителі Сідонії насолоджуються коротким перепочинком. Минають мирні дні, під час яких Цумуґі починає усвідомлювати свої почуття до Наґате, якого тепер вшановують як героя Сідонії. Однак, доки існують гауни, мир не може тривати довго. Рішення прийнято: остання битва, від якої залежить доля останніх вцілілих представників людства. Чи зможе екіпаж захистити тих, кого вони люблять, коли кінець наближається?

Летючий корабель-привид

Перегляд
10ком.
DUB
Рік виходу аніме:
1969
Серій:
1 з 1 (1 год.)
Категорія:
Драма, Меха, Пригоди, Фантастика
Переклад:
K0wbassa
Ролі озвучували:
Nazel, sadburito, AnnaLev, Lem0nka
9.1/10 (8)
Біля берегів Японії таємниче гинуть кораблі. Свідки, які вижили, розповідають, що перед катастрофою бачили Корабель-привид — старовинний ветхий вітрильник, на борту якого був помічений чоловік у формі капітана з черепом замість обличчя…

Ґенешафт

Перегляд
4ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2001
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Меха, Пригоди, Фантастика
Переклад:
Jima Lostintime
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Smile2You
9.4/10 (13)
Потрапивши на межу вимирання в 21 сторіччі, людство зуміло вижити лише завдяки перебудові суспільства навколо ідеї генетичних маніпуляцій з ДНК. Погляди, життєвий цикл, відношення до речей та саме розуміння поняття "життя" змінилися під впливом нової концепції.

Механічні руки

Перегляд
6ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
1 з 1 (25 хв.)
Категорія:
Бойовик, Меха, Фантастика
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Smile2You
7.6/10 (11)
Колись давно на Землю прибули інопланетні життєві форми і злилися з людьми. Через їхню зовнішність їх стали називати «механічними руками». Звичайний учень середньої школи Хікару Амацуґа змушений співпрацювати з такою от «механічною рукою» на ім'я Алма, рідкісного представника свого виду. Щоб захистити Алму, група опору призначає користувача двох механічних рук Акі Мурасаме охороняти його і слідувати за ним скрізь, куди він іде. Однак вона ще й шукає Червоподібу руку, яка довела багатьох її товаришів до критичного стану.

Залізна людина: Повстання Техновора

Перегляд
1ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2013
Серій:
1 з 1 (1 год. 28 хв.)
Категорія:
Бойовик, Меха
Переклад:
Морейн
Ролі озвучували:
Eredelka, Basilio, Draakull, RedMind, Fanat22012, Kora
5.9/10 (13)
Це історія про нового ворога Залізної Людини, який намагається знищити безпековий супутник "Говард", розроблений Тоні Старком, для захисту усієї Землі. Техновори - абсолютно новий вид матерії, у якій об'єднані біологічна основа з наноботами. Єзикиїл заражений цими техноворами, та він ще зовсім дитина, з своїми егоцентричними поглядами на зміну людства. То ж це буде складна битва Залізної Людини. Йому ще й постійно заважатимуть агенти ЩИТа, гадаючи що саме він є причиною нової терористичної загрози.