Наприклад, 

Пригоди діґімонів
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Джек Ріден

Колишній герой вигнанець живе як хоче

Додана 8 серія (СУБ) / 5 (ОЗВ)
14ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
8 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Джек Ріден
Ролі озвучували:
Meona, ArtЛіса
6.0/10 (56)
Вважаючи його "нікчемою" за його низький рівень і відсутність Божого дару, Аллена позбавляють дворянського статусу і виганяють з герцогства Вестфельдт. Але в Аллена є таємниця: у минулому житті він був великим героєм, і він у захваті від можливості нарешті жити так, як йому подобається! Однак його безтурботне існування незабаром переривається відчайдушною зустріччю з колишньою нареченою. Як колишній герой, який все ще володіє неймовірними здібностями з минулого життя, Аллен не може ігнорувати когось, хто потребує допомоги - як би йому цього не хотілося! Так починається нова героїчна сага, якої наш колишній герой ніколи не хотів!

Неймовірна дівчина масштабом 1/6

Додана 6-7 серія
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2019
Серій:
7 з 12 (12 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Фантастика
Переклад:
Джек Ріден
8.0/10 (1)
Буїда Харуто, хардкорний отаку, який не цікавився тривимірними (реальними) жінками, колись оцінював фігури здалеку, визнаючи, що «якщо ти в них потрапиш, дороги назад немає». Однак, коли Нона, персонаж, який він любив з аніме під назвою «Дівчата→Планетарне розслідування», випустила її фігурку, він зрештою придбав її. І ось тієї ночі постать Нони якось ожила, і почався парний спосіб життя між людиною та фігуркою.

Відео Дівчинка Ай

Додана 1 серія
3ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1992
Серій:
1 з 6 (29 хв.)
Категорія:
Драма, Еччі, Комедія, Романтика
Переклад:
Джек Ріден
Ролі озвучували:
Ton Ton, Vaitov
9.5/10 (2)
Після нищівної відмови Юта Мотеучі з розбитим серцем повертається додому. Дорогою йому на очі потрапляє тьмяно освітлений відеомагазин, і він купує касету з "відео-дівчиною", що має полегшити серце самотнього чоловіка. Однак, коли він намагається ввімкнути касету на своєму зламаному відеомагнітофоні, красива дівчина вистрибує з телевізора і приземляється на його ліжко

Війни Сакури

Додана 5 серія (СУБ) / 2 (ОЗВ)
1ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
5 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Меха, Пригоди, Фантастика
Переклад:
Джек Ріден
Ролі озвучували:
Nixie, Bgagia, Inna, Subrik, BountyGreen
8.3/10 (9)
Через 10 років після війни демонів новому відділу квітів Imperial Combat Revue призначено нового капітана, Сейджуро Каміяму. Тепер Сакура та решта трупи повинні звикнути до змін, зіткнутися з вторгненням демонів і підготуватися до майбутнього турніру. Їм доведеться жонглювати всім цим, не відставаючи від тренувань і продовжуючи влаштовувати шоу у своєму будинку, в Імператорському театрі.