Наприклад, 

Кнур Багряний / Порко Россо
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Війна

Код Ґіасс: Визволення Рози

16+ Додана 5 СУБ 5 ОЗВ (РГ) / 5 СУБ 5 ОЗВ (Glass Moon)
20ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
5 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Фантастика
Переклад:
Ейдж
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Alitrix, Tenebris, Kotyavr, Orchei, Raykan, Nixie, Ейдж, Vaitov, Lea
8.0/10 (22)
Сім років тому закінчилося панування Британської імперії. Але це не був кінець війни та гноблення, як багато хто сподівався. Через три роки безправні залишки старої імперії зробили останню спробу захопити владу, захопивши японський острів Хоккайдо та ізолювавши його за енергетичним бар'єром. До сьогоднішнього дня навіть могутні Чорні лицарі не змогли його зруйнувати, залишивши японський народ у пастці на милість своїх "нео-британських" володарів.

Медлакс

Додана 11 серія
4ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2004
Серій:
11 з 26 (24 хв.)
Категорія:
Війна, Детектив, Драма, Містика, Надприродне, Шьонен
Переклад:
opa79
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Smile2You
8.9/10 (9)
У південно-східноазійській країні Газа-Соніка вже багато років точиться війна між урядом місцевого короля і спонсорованою ззовні релігійною організацією Гальза. Одним з найдосвідченіших агентів, послугами якого користуються обидві сторони, є таємнича дівчина на ім'я Медлакс. В цей же час у далекій Нафреції живе наче уві сні школярка Маргарет Бартон, яка пережила колись страшну трагедію і в результаті лишилася одна зі служницею у великому будинку. Як пов'язані Медлакс і Маргарет, що саме сталося колись із дівчинкою, і в чому справжні причини війни в Газа-Соніці розказано в серіалі. Додано торрент

Макросс Фронтір

Додана 4 серія (СУБ) / 3 (ОЗВ)
5ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2008
Серій:
4 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Меха, Музичний, Романтика, Фантастика
Переклад:
Тунець
Ролі озвучували:
Gwean, Smile2You
9.3/10 (12)
Після катастрофічної війни з расою гігантів, відомих як Зентраді, людство втекло до центру галактики на борту флоту колоніальних кораблів під назвою "Макрос-Фронтір". Позаземна загроза залишається все далі й далі позаду, і життя на "Макрос-Фронтірі" тече своєю чергою. У 2059 році молодий пілот-механік на ім'я Альто Саотоме та його колеги готуються виконати трюки для відомої співачки Шеріл Номе, яка прибула на Макрос-Фронтір з концертом...

Наше останнє поле битви та початок нового світу (2 сезон)

Додана 2 серія (FanVoxUA) / 2 СУБ (InariDuB)
10ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
2 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Романтика, Фентезі
Переклад:
Surgeon
Ролі озвучували:
Surgeon, Eternal Rage, Anatoly136UA, Lil_Che
8.7/10 (16)
Роками точилася велика війна між науково розвиненою Імперією та незалежним Небулісом, королівством відьом, доки наймолодший в історії лицар Імперії зі званням Святого Учня, не зустрівся з принцесою ворожої країни. Хоча вони закляті вороги, лицар захоплений її красою та гідністю, а принцеса зворушена його силою та способом життя. Чи вдасться коли-небудь припинити війну між ними?

Берсерк: Пам'ятне Видання

18+ Перегляд (THE VOP) / 1 (Didko Studio)
29ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
13 з 13 (25 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Жахи, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Della, Наївний
Ролі озвучували:
Prorok, SA10, Дивудав, Yudgi, Михайлістви, Eidem, Olderix, Yeskind, Shiman, Вишенька, Наївний, Роман
9.3/10 (34)
Берсерк: Золотий ера – Memorial Edition – це аніме-серіал 2022 року, який повернеться до оригінальної саги про Берсерка. Оновлені персонажі , сюжет залишиться незмінним, боротьбам Ґатса зі злом. За жанром «Берсерк: Золотий вік - Memorial Edition» належати до категорії Військове, Драма, Пригоди, Надприродне, Жахи, Фентезі, Екшен. Це аніме має тему для дорослих, тому воно може не підходити для юних глядачів.

Останнє поле битви між тобою та мною, або Свята війна створення світу

Перегляд (FanVoxUA) | (InariDuB)
24ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Романтика, Фентезі
Переклад:
Юльця, Surgeon
Ролі озвучували:
Surgeon, Eternal Rage, NaUM, Lil_Che, Rub_by, Odysseus, Андрій Чорний, Luthien
8.0/10 (111)
Протягом століття між науково розвиненою Імперією та царством відьом Небуліса бушувала велика війна. До тих пір, поки наймолодший лицар, який отримав шану найсильнішого в Імперії, не зустрів принцеси ворожої нації. І хоч вони закляті вороги, та лицаря заворожила її краса і гідність, а принцеса була зворушена його силою і способом життя. Отже, чи коли-небудь закінчиться їхній бій?

Кайджю №8

Перегляд (Робота Голосом) | (Glass Moon) | (Amanogawa) | (EspadaStudio) | (Kaizoku) / 9 ОЗВ (10GU) / 11 СУБ (Togarashi)
247ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Фантастика, Шьонен
Переклад:
Ейдж, Furunze, Maslinka, Momo, Aishin, KingGalant
Ролі озвучували:
Kotyavr, Raykan, Astrolev, Age, Tenebris, Bodya500icq, Rainy984, DedrDs, Alisand, Nutix, RedSky, DennyProut, Yudgi, SoN, maira, Роман Грибовський, Sad._.Burito, Ілля Уманець, Владислав Гайдамака, SA10, Kloverade, Gwean, Maslinka, Хриня, Bogger, Notnoobya, VGvoice, Morlan, Maori, Cherry, Demi, MadMadara, Fanat22012, Орест Лук'янчук, Regis, sovenya
9.6/10 (856)
Гротескні, схожі на Ґодзіллу монстри, які називаються " кайджу", з'являються по всій Японії вже багато років поспіль. Для боротьби з цими чудовиськами елітний військовий підрозділ, відомий як Корпус оборони, щодня ризикує своїм життям, щоб захистити мирних жителів. Після того, як істота вбита, "прибиральники", що працюють під егідою Корпорації професійних прибиральників кайджу, залишаються, щоб позбутися його останків.

Мобільна броня Ґандам: Єдиноріг

Додана 1 серія
0ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2010
Серій:
1 з 7 (1 год. 2 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Фантастика
Переклад:
феномен
Ролі озвучували:
Gwean, Kohut, Bitari, MARGO, Ідея, Smile2You, Maslinka
9.0/10 (1)
бойовик, драма, фантастика, меха ✏️ У 0096 році Універсального століття, через три роки після невдалої спроби Чара Азнабля змусити людей мігрувати в космос, життя в колоніях, що обертаються навколо Землі, триває. Одна з таких колоній, на Стороні 4, є домом для Банаджера Лінкса, який живе тихим життям серед своїх одногрупників.

Морячки

Перегляд (СУБТИТРИ) / 1 серія (ОЗВУЧЕННЯ)
15ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2016
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Пародія, Пригоди, Фантастика, Школа
Переклад:
EvGaS
Ролі озвучували:
Nixie, Ninja Nya, Tenebris, TonTon, Opium, Liith, Kotyavr
7.9/10 (12)
Не таке вже й далеке майбуття. Наче все на диво добре, на Землі панує мир, усюди прогрес, розквіт та добробут. Хіба що з дна морського понавидобували забагато гідрату метану, тектонічні плити зсунулись, і Японський архіпелаг поступово «здувся» під воду, тож тепер значно менший. А що поробиш, велика частина населення тепер живе на штучних островах, у плавучих містах, у кварталах-баржах, чи просто в каютах на кораблях. Морська торгівля в розквіті, військові кораблі здебільшого передані для рятувальних та навчальних (освітніх) цілей. Наприклад, лінкорами та крейсерами керують виключно жінки в навчальних школах та академіях (це пояснюється певними психологічними схильностями). Кораблі, доречі, не оригінали, а збудовані копії древніх суден з якимось нанозахистом екіпажу. В мене залишається єдине питання: чим взагалі в цьому всесвіті займаються чоловіки, окрім як будують допотопні навчальні...

Дівчата в обладунках

Додана 6 серія (СУБ) / 6 (ОЗВ)
0ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
6 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Фентезі
Переклад:
Aspid
Ролі озвучували:
Yanderka, Ruby, Syniawa, KatiNo Dixy, Aspid
7.3/10 (7)
Під час незапланованої екскурсії Ріко потрапивши до зовсім іншої Японії, змушена стикнутися з жахливими металевими чудовиськами - Мімезідами, які спустошують світ. Тільки дівчата, оснащені броньованою зброєю LBX, можуть протистояти цій напасті. Разом із чотирма іншими молодими дівчатами-переселенками, Ріко доведеться адаптуватися, щоб врятувати людство. Надія планети тепер покладається на цих тендітних на вигляд дівчат в обладунках, які бажають одного — повернутися додому.