Наприклад, 

Театр мороку 9
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Endiff

Історія юного Ханади

16+ Додана 7 серія
2ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2002
Серій:
7 з 25 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Драма, Комедія, Надприродне
Переклад:
Endiff
8.0/10 (5)
Ічіро Ханада - гіперактивний хлопчик, який живе з батьками, сестрою та дідусем у сільському містечку. Він завжди затіває якісь витівки, часто дражнить свою сестру або робить грубі зауваження іншим. Через це мати постійно сварить його, і навіть сусіди час від часу висловлюють занепокоєння тим, яким буйним він може бути. Одного разу, після жахливої витівки, Ічіро вибігає на вулицю, а за ним женеться мати. Він краде велосипед, що стояв неподалік, і вирушає на небезпечний маршрут, зрештою потрапляючи під колеса вантажівки. Він дивом виживає в аварії, але після операції йому накладають дев'ять швів на потилицю, і він лисіє. Однак досвід, пережитий на межі життя і смерті, дарує йому здатність бачити привидів - останнє, чого йому бракує в житті. Оскільки Ічіро єдиний, хто може з ними спілкуватися, до нього приходять кілька привидів людей, які нещодавно померли, і просять допомогти виконати...

Цирк Маріонеток

Додано 35-36 серію
10ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
36 з 36 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Детектив, Драма, Пригоди, Шьонен
Переклад:
Endiff
9.7/10 (28)
Після трагічної смерті свого батька одинадцятирічний Масару Сайґа успадковує величезне багатство. Проте його нове багатство перетворюється на прокляття, оскільки хлопчик стає мішенню для зловмисників, які прагнуть заволодіти його спадком. Зловмисники посилають могутніх маріонеток, щоб викрасти Масару. На щастя, хлопчику вдається втекти за допомогою циркового працівника Нарумі Като, який страждає від дивного синдрому ЗОНАФА, єдиним лікуванням якого є сміх. Коли переслідувачі наздоганяють їх, на допомогу приходить загадкова Шіроґане зі своєю власною маріонеткою Арлекіном. Разом ця незвичайна трійця вступає у вир пригод і боротьби з давніми силами зла.

Піщана Країна

Додано 9 серію (СУБ) / 13 ОЗВ (EspadaStudio) / 1 ОЗВ (Raffaelle)
13ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
13 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Надприродне, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Endiff, Raffaelle
Ролі озвучували:
Raffaelle, Bogger, VGvoice, Morlan, Maori, Murselum, Demi, Eidem, Nikki, MadMadara
8.5/10 (65)
У далекому майбутньому війна знищила всю Землю, залишивши лише безплідну пустку, де постачання води контролює жадібний король. У пошуках давно загубленого озера шериф Рао звернувся по допомогу до короля демонів... і в допомогу отримав сина короля, Вельзевула, та його помічника, Злодія. Разом неймовірна трійця вирушає через пустелю, зустрічаючись із драконами, бандитами та найсмертоноснішим ворогом з усіх... королівською армією!

Пупіпо

Перегляд СУБ (AniTube) / 1-15 ОЗВ (ES)
5ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2013
Серій:
15 з 15 (4 хв.)
Категорія:
Буденність, Комедія, Надприродне, Школа
Переклад:
Endiff
Ролі озвучували:
Enlee, Slobozhanec
8.5/10 (14)
Хімеджі Вакаба - учениця 5-го класу початкової школи, і вона має здатність бачити речі, які інші не можуть. Здебільшого це злі духи, яких вона боїться. Вакаба не має друзів і рідко посміхається. Кілька разів вона приносила додому бездомних тварин, але батьки не дозволяли їй залишати їх у себе. Однак вони турбуються про свою сумну, моторошну доньку, тож одного дня вони вирішують, що що б Вакаба не принесла додому наступного разу, вони дозволять їй залишити їх собі.

Нобунаґан

16+ Додана 13 серія
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
13 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Фантастика
Переклад:
Endiff
9.1/10 (12)
Шіо Оґура - сором'язлива невдаха, яка воліє говорити про танки, аніж пліткувати про дівочі справи. Її мучать постійні сни про стародавні батальні сцени, а її єдиний друг - добросерда популярна дівчина на ім'я Асао. Але життя Шіо різко змінюється, коли шкільна екскурсія переривається вторгненням загарбників: огидних інопланетних істот. Під час відчайдушної спроби врятувати Асао, Шіо виявляє, що вона є носієм Е-гену: реінкарнацією історичної постаті, здатної викликати спеціальну зброю. Одержима духом легендарного воїна Оди Нобунаґи, Шіо об'єднує зусилля з реінкарнаціями Джека Різника, Галілео та Джеронімо для стрілянини з інопланетянами. Вижити - це нелегка справа, але в битві за порятунок людства Шіо - дівчина з найбільшою зброєю!

Моторошний Кітаро

Додана 96-97 серія
8ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
97 з 97 (23 хв.)
Категорія:
Жахи, Комедія, Надприродне, Шьонен
Переклад:
Endiff
8.3/10 (11)
В сучасному світі, люди вже давно втратили віру в існування йокаїв. Проте, коли серія незрозумілих явищ породжує плутанину та хаос у повсякденному житті людей, тринадцятирічна Мана вирішує відправити листа скориставшись Поштовою Скринькою Йокаїв, намагаючись знайти відповіді на ці загадкові явища. Що ж чи існують йокаї насправді? Чи це вигадка? Давайте разом це перевіримо!

Літні Дні з Ку

Перегляд
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2007
Серій:
1 з 1 (2 год. 21 хв.)
Категорія:
Пригоди, Фентезі
Переклад:
Endiff
9.8/10 (5)
Коїчі Уехара - учень четвертого класу, що живе в передмісті Токіо. Одного дня він натрапляє на дивний великий камінь та приносить його додому. Але виявляється, що камінь - це скам'янілий каппа, який спав під землею протягом останніх 300 років. Вони відразу стають добрими друзями, і каппа на ймення Ку починає жити з родиною Коїчі. Проте Ку важко пристосуватися до життя серед людей і сумує за своїм видом.

Боруто: Нове покоління Наруто

Додана 287-293 (СУБ Endiff)
41ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
293 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Пригоди, Шьонен
Переклад:
bills_spirit, Surgeon, Avaken, FireRover, Endiff
Ролі озвучували:
AdrianZP, MariAm, Helga Victim, Mentsynska, Sora, Avaken, TruGreedyJew
5.4/10 (519)
Колись Наруто був молодим шінобі, що не подавав жодних надій але був тією ще скалкою в дупі. Та він досяг своєї мрії стати найвеличнішим шінобі, і тепер посідає місце на монументі Хокаґе. Але це не його історія... нове покоління шінобі готове вийти на сцену, очолюване його сином - Узумакі Боруто! Приєднуйтеся до телеграм сторінки перекладача субтитрів Цукуйомі Ендіфа