Наприклад, 

Неймовірні пригоди ДжоДжо (1 сезон)
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Endiff

Пупіпо

Додано 6-9 серію
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2013
Серій:
9 з 15 (4 хв.)
Категорія:
Буденність, Комедія, Надприродне, Школа
Переклад:
Endiff
6.2/10 (5)
Хімеджі Вакаба - учениця 5-го класу початкової школи, і вона має здатність бачити речі, які інші не можуть. Здебільшого це злі духи, яких вона боїться. Вакаба не має друзів і рідко посміхається. Кілька разів вона приносила додому бездомних тварин, але батьки не дозволяли їй залишати їх у себе. Однак вони турбуються про свою сумну, моторошну доньку, тож одного дня вони вирішують, що що б Вакаба не принесла додому наступного разу, вони дозволять їй залишити їх собі.

Піщана Країна

Додано 3 серію
5ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
3 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Надприродне, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Endiff
8.5/10 (11)
У далекому майбутньому війна знищила всю Землю, залишивши лише безплідну пустку, де постачання води контролює жадібний король. У пошуках давно загубленого озера шериф Рао звернувся по допомогу до короля демонів... і в допомогу отримав сина короля, Вельзевула, та його помічника, Злодія. Разом неймовірна трійця вирушає через пустелю, зустрічаючись із драконами, бандитами та найсмертоноснішим ворогом з усіх... королівською армією!

Моторошний Кітаро

Додана 89 серія
8ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
89 з 97 (23 хв.)
Категорія:
Жахи, Комедія, Надприродне, Шьонен
Переклад:
Endiff
8.3/10 (11)
В сучасному світі, люди вже давно втратили віру в існування йокаїв. Проте, коли серія незрозумілих явищ породжує плутанину та хаос у повсякденному житті людей, тринадцятирічна Мана вирішує відправити листа скориставшись Поштовою Скринькою Йокаїв, намагаючись знайти відповіді на ці загадкові явища. Що ж чи існують йокаї насправді? Чи це вигадка? Давайте разом це перевіримо!

Літні Дні з Ку

Перегляд
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2007
Серій:
1 з 1 (2 год. 21 хв.)
Категорія:
Пригоди, Фентезі
Переклад:
Endiff
10.0/10 (2)
Коїчі Уехара - учень четвертого класу, що живе в передмісті Токіо. Одного дня він натрапляє на дивний великий камінь та приносить його додому. Але виявляється, що камінь - це скам'янілий каппа, який спав під землею протягом останніх 300 років. Вони відразу стають добрими друзями, і каппа на ймення Ку починає жити з родиною Коїчі. Проте Ку важко пристосуватися до життя серед людей і сумує за своїм видом.

Нобунаґан

16+ Додана 5 серія
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
5 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Фантастика
Переклад:
Endiff
8.8/10 (6)
Шіо Оґура - сором'язлива невдаха, яка воліє говорити про танки, аніж пліткувати про дівочі справи. Її мучать постійні сни про стародавні батальні сцени, а її єдиний друг - добросерда популярна дівчина на ім'я Асао. Але життя Шіо різко змінюється, коли шкільна екскурсія переривається вторгненням загарбників: огидних інопланетних істот. Під час відчайдушної спроби врятувати Асао, Шіо виявляє, що вона є носієм Е-гену: реінкарнацією історичної постаті, здатної викликати спеціальну зброю. Одержима духом легендарного воїна Оди Нобунаґи, Шіо об'єднує зусилля з реінкарнаціями Джека Різника, Галілео та Джеронімо для стрілянини з інопланетянами. Вижити - це нелегка справа, але в битві за порятунок людства Шіо - дівчина з найбільшою зброєю!

Боруто: Нове покоління Наруто

Додана 287-293 (СУБ Endiff)
41ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
293 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Пригоди, Шьонен
Переклад:
bills_spirit, Surgeon, Avaken, FireRover, Endiff
Ролі озвучували:
AdrianZP, MariAm, Helga Victim, Mentsynska, Sora, Avaken, TruGreedyJew
5.4/10 (501)
Колись Наруто був молодим шінобі, що не подавав жодних надій але був тією ще скалкою в дупі. Та він досяг своєї мрії стати найвеличнішим шінобі, і тепер посідає місце на монументі Хокаґе. Але це не його історія... нове покоління шінобі готове вийти на сцену, очолюване його сином - Узумакі Боруто! Приєднуйтеся до телеграм сторінки перекладача субтитрів Цукуйомі Ендіфа