Наприклад, 

Керол і Т'юздей
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Романтика

Місія сім'ї Йодзакура

Додана 14 ОЗВ 14 СУБ (Kaizoku) / 15 СУБ 13 ОЗВ (Робота Голосом)
39ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
15 з 27 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Комедія, Романтика, Шьонен
Переклад:
Tanaroshu, Ейдж
Ролі озвучували:
Веселий Роджер, Draakull, Eredelka, Fanat22012, Reniko, Inna, Orchei
7.8/10 (65)
Старшокласник Тайо Асано соціально відчужений відтоді, як його сім'я загинула в автокатастрофі. Єдина людина, з якою він може нормально спілкуватися, це його подруга дитинства Йозакура Муцумі, і як виявляється, ще й голова найсильнішої у світі сім'ї шпигунів. Старший брат Муцумі, Йозакура Кьоїчіро, оберігає її відтоді, як одного разу не став причиною її травми. Його братська любов до Муцумі смертельно-небезпечна і Тайо - наступна ціль. Щоб вижити, Тайо мусить одружитися з Муцумі і стати членом родини Йозакура. Кинутий з головою в хаос, Тайо починає свій шлях, щоб стати могутнім шпигуном, захистити дружину і розкрити страшні таємниці свого минулого та родини Йозакура.

Непутящий учень школи магії

16+ Перегляд (FanVoxUA) / 6 (Glass Moon)
50ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
26 з 26 (23 хв.)
Категорія:
Містика, Романтика, Фентезі, Школа
Переклад:
MetalFreak, феномен
Ролі озвучували:
Surgeon, MariAm, Crupt, Gwean, Maslinka
8.8/10 (292)
Головні герої нашої історії з дитинства мріяли стати частиною магічного світу. Шиба Татсуя та Міюкі все життя мріяли про те, щоб вступити до нової школи. До елітного закладу приймали тільки найкращих. Інших ніхто навіть не думав брати. Шибі неймовірно поталанило, і він повинен бути вдячним всім вищим силам за те, що дали можливість потрапити до цього навчального закладу. А ось молодша сестричка головного героя на ім'я Міюкі дійсно володіє унікальним даром та вражаючою силою. Саме її наставники помічають з першої хвилини знайомства з дівчинкою. Вони бачать її здібності та розуміють: якщо їх трохи розвинути, направити в потрібне русло, підкоригувати, то Міюкі стане сильніщою за директора і половини магів з чарівного світу...

Хрестовий похід Хроно

Додана 2 серія
5ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2003
Серій:
2 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Історія, Надприродне, Романтика, Шьонен
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Smile2You
8.1/10 (7)
Час дії — 1928 рік; місце — Нью-Йорк, США. Економічне процвітання після Першої Світової війни, поєднується з проявом темних демонічних сил. Орден Святої Маґдалени — організація, яка намагається знищити зло у всіх його проявах. Два екзорциста ордену — Розетта Крістофер та Хроно. Разом вони знищують демонів у світі людей і розшукують зниклого брата Розетти — Джошуа. Коли Розетта та Джошуа були ще дітьми, вони випадково потрапили в гробницю Марії Магдалени, де знаходився Хроно. Під час серіалу глядач дізнається про минуле Хроно, наміри і дії грішників — демонів, очолювані найсильнішим демоном Айоном, які мріють поміняти місцями Небеса і Землю.

Останнє поле битви між тобою та мною, або Свята війна створення світу

Перегляд (FanVoxUA) | (InariDuB)
23ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Романтика, Фентезі
Переклад:
Юльця, Surgeon
Ролі озвучували:
Surgeon, Eternal Rage, NaUM, Lil_Che, Rub_by, Odysseus, Андрій Чорний, Luthien
8.1/10 (108)
Протягом століття між науково розвиненою Імперією та царством відьом Небуліса бушувала велика війна. До тих пір, поки наймолодший лицар, який отримав шану найсильнішого в Імперії, не зустрів принцеси ворожої нації. І хоч вони закляті вороги, та лицаря заворожила її краса і гідність, а принцеса була зворушена його силою і способом життя. Отже, чи коли-небудь закінчиться їхній бій?

Негідники не мріють про дівчинку з рюкзаком

Перегляд
1ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
1 з 1 (1 год. 15 хв.)
Категорія:
Драма, Надприродне, Романтика, Школа
Переклад:
Maslinka
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
10.0/10 (4)
Нарешті настав день випуску зі школи для Май. Поки Сакута з нетерпінням чекає на свою дівчину, перед ним з'являється учениця початкової школи, схожа на неї. Підозріло і цілковито незбагненно... Тим часом батько Сакути та Каеде раптово телефонує і каже, що їхня мати хоче побачити свою дочку. Їхню маму поклали у лікарню, бо вона не витримала тяжкого стану Каеде. Як же пройде їхня зустріч і що станеться опісля?

Шана

Додано 7-8 серію (Legat) / 6 (Робота Голосом)
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2005
Серій:
8 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Романтика, Фентезі, Школа
Переклад:
Legat, Ейдж
8.4/10 (7)
Світ перетворився на забійний майданчик для Багряних лордів, загадкових істот з паралельного всесвіту, які живляться життєвою енергією людей. Ці безжальні вбивці залишають по собі лише мізерні рештки душ, які називаються "Факелами", і які з часом будуть знищені разом із самим фактом існування людини у свідомості всіх інших живих, будь то кохані люди чи навіть рідні батьки, спогади про них струться без слідно. В амбітному прагненні покласти край цій невидимій, голодній різанині, воїни на ім'я Флейм Хейзе невпинно борються з цими монстрами. Одного фатального дня Юджі Сакай перестає бути звичайним старшокласником - він опиняється в пастці в розриві часу і несподівано зазнає нападу. Йому на допомогу вчасно приходить безіменна мисливиця, яка зовні нічим не відрізняється від звичайної молодої дівчини, окрім палаючих очей і палаючого багряного волосся. Однак перш ніж Юджі встигає дізнатися...

Помста Масамуне 2

Додана 5 ОЗВ (Inariokami) / 2 серія (UFDUB)
45ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
5 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа, Шьонен
Переклад:
Марі, Рулет
Ролі озвучували:
Tayara, Ymka
8.2/10 (37)
Настав час для подорожі класу до Парижа! Приїхавши туди, Акі та Масамуне незабаром перетинаються з французькою отаку. Вони погоджуються допомогти їй з манґою, яку вона створює, але незабаром розуміють, що це їм не по зубах. Модельний бізнес, погрози від мафії та фальшиве побачення - їхня шкільна поїздка виявляється набагато захопливішою, ніж вони могли собі уявити!

Кохання між близнятами не поділити

Додана 1 серія
2ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
1 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа
Переклад:
AI
Ролі озвучували:
Silva, Доріме, AI, Мірія Драгос, Homuyakiren, Ріґа, Muariya, Майстер Чтива, Хорив
9.0/10 (7)
Джун Шірасакі та сестри Джінґуджі — друзі дитинства та сусіди. Коли перша подруга Джуна, старша сестра Румі, розлучається з ним, вона каже щось таке, що ускладнює стосунки цих трьох, їх перше кохання та їхній роман...?

Вовчиця та прянощі: Купець зустрічає мудру вовчицю

Додана 16 СУБ 15 ОЗВ (РГ) / 16 СУБ 16 ОЗВ (Glass Moon) / 15 ОЗВ (FanVoxUA) / 15 ОЗВ (Amanogawa) / 11 СУБ 11 ОЗВ (Clan Kaizoku) / 10 ОЗВ (48 Volts)
72ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
16 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Драма, Пригоди, Романтика, Фентезі
Переклад:
Ейдж, Лісовий Вітер, Maslinka, Irinniada, AngelBagel, Bicolino34, анкетка
Ролі озвучували:
Tenebris, Kotyavr, Lil_Che, Ейдж, Bitari, Smile2You, LunarShadow, Crupt, Surgeon, Idzanami, Rainy984, DedrDs, Alisand, Suni, Spalah, maira, Helga Victim, Regis, sovenya, friges, Сашко, Snow Art, 🔱Нічна Лють🔱, Arhort, Страшний Бабай, Mnogochlen
8.9/10 (166)
Молодий мандрівний купець Крафт Лоуренс звик до днів мандрів і торгівлі, маючи мало компаньйонів. Так було до одного особливого дня, коли торговець виявив у своєму фургоні молоду, оголену, схожу на вовчицю дівчину, яка спала.

Забагато програвших героїнь

Додана 1 (K0wbassa) / 1 (VRdub)
4ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
1 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа
Переклад:
K0wbassa
Ролі озвучували:
Stayler
8.8/10 (4)
Казухіко Нукумізу, самопроголошений "другорядний персонаж", випадково став свідком того, як його популярну однокласницю Анну Янамі кинув її друг дитинства. Після цього Казухіко мав справу з кількома кинутими героїнями, в тому числі й з Анною.

Мій Семпай Перевдягається

Додана 1 СУБ (Slobozhanec) / 2 СУБ (K0wbassa) / 2 ОЗВ (АніМрія)
12ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
2 з 12 (22 хв.)
Категорія:
Романтика, Школа
Переклад:
K0wbassa, Slobozhanec
Ролі озвучували:
Хорив, Доріме, Gotter_UA, Silva, Lustric, Elio, AI, Greemur
8.1/10 (24)
Макото Ханаока, жіночний учень 2-го класу старшої школи, з легкістю приваблює усіх навколо. Учениця 1-го класу, Сакі Аой, теж не стала винятком, і з першого погляду закохалася у Макото. Маючи яскравий та енергійний характер, вона наважується зізнатися у почуттях, своєму коханню. Однак Макото не такий, як здавалося Сакі: Він не дівчина, а хлопець, який перевдягається. Розкривши свою таємницю Сакі, Макото очікував, що вона вважатиме його огидним. Та на його здивування, вона не відмовилася від своїх почуттів і твердо запевнила у їх серйозності. Як же розвиватимуться їхні стосунки, та які випробування випадуть на їхню долю?