Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Романтика

Погані дівчата Рокудо

16+ Додана 8 серія (СУБТИТРИ) / 7 серія (ОЗВУЧЕННЯ)
23ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
8 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа, Шьонен
Переклад:
Сноу
Ролі озвучували:
Stayler
8.1/10 (23)
Тоске Рокудо — простий школяр, якого щодня дістають хулігани. Що в школі, що на вулиці. І немає від них порятунку. Разом з друзями, Полковником й Начальником, вони терплять ці приниження й мріють про ідеальне шкільне життя. Аж одного дня Рокудо отримує посилку від діда з чарівним сувоєм, який може його "врятувати". Після недовгих вагань, хлопець відкриває сувій і отримує силу. Силу причаровувати дівчат поруч. Але не всіх дівчат. Лише "найгірших", "найбільш аморальних", "найнебезпечніших". Справжніх поганих дівчат.

Пані Кубо не дає мені бути невидимим

Додана 9 серія (РГ) / 6 (InariDub) / 9 (СУБ)
50ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
9 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа
Переклад:
Joer, Versailles
Ролі озвучували:
Kotyavr, Tenebris, Ася Якимчук, MaxxLight
8.8/10 (67)
Старшокласник Шіраіші Джунта має просту мету - жити повноцінним життям. Однак досягти цієї мети виявляється важче, ніж очікувалося, оскільки всі в його оточенні часто не помічають його через його непомітність. Насправді, непомітність Шіраіші настільки сильна, що люди думають, що його місце в класі завжди порожнє, і помилково припускають, що він часто прогулює школу. У класі навіть поширюється дивна чутка, яка стверджує, що той, кому вдасться помітити Шіраіші, буде благословенний удачею на цілий день. Поки що єдиною людиною, яка помічає його існування, є Наґіса Кубо, дівчина, що сидить поруч з ним. На жаль для нього, Кубо любить дражнити його щодня і часто ставить його в безпрецедентні та нервові ситуації. Однак, оскільки грайливі витівки Кубо продовжують залучати неохочого Шіраіші, він може незабаром виявити, що його шкільне життя може бути не таким вже й нудним, як він думав раніше.

3х3 Ока: Легенда про Божественного Демона

16+ Перегляд (СУБТИТРИ) / 1 серія (ОЗВУЧЕННЯ)
2ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1995
Серій:
3 з 3 (48 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Пригоди, Романтика, Фентезі
Переклад:
Malnormalulo
Ролі озвучували:
Lil_Che, Ейдж
8.8/10 (4)
Через чотири роки після подій першого сезону Фуджі Якумо, що став безсмертним рабом Пай — представниці стародавньої раси безсмертних, яка безслідно зникла, приступив до завзятих тренувань, щоб стати великим воїном, проте не припиняв шукати свою господиню. Нарешті, після тривалих пошуків, йому вдається вийти на слід Пай, проте вона не пам'ятає ні Якумо, ні своє минуле. Єдиним способом повернення втрачених спогадів є смертельно небезпечна подорож на територію Священної землі...

Жертовна принцеса та Король звірів

Додана 6 серія
11ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
6 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Романтика, Фентезі
Переклад:
Хоттабич
Ролі озвучували:
Trina_D, Lomaev
9.0/10 (29)
Після великої битви між королівством звірів та королівством людей, було прийняте рішення, щоб зберегти мир люди щороку відаватимуть жертву королю звірів - молоду дівчину. Цього року жертвою стала Саріфі, яка дуже відрізнялася від попередніх жертв своїм оптимізмом та ставленням до звірів, що неймовірно заінтригувало Короля. Він дозволив гуляти Саріфі палацом та дізнаватися більше про звірів. Що станеться у фатальний день нікому не відомо.

Моя Історія Кохання з Ямадою 999 рівня

Додана 9 серія (K0wbassa) / 8 (Subs4UA4Fun) / 8 (THE VOP) / 9 (Кіото) / 6 (Studio Sengoku)
100ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
9 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Романтика
Переклад:
K0wbassa, Subs4UA4Fun, Lionzz
Ролі озвучували:
Kitsune, Mikasa Akkerman, михаілстви, Dogaz, Роман, Prorok, Yudgi, Lionzz, cluiq, Янлі, MaryB, Snow art, DeT, Куся, keti.sven
9.4/10 (184)
Після того, як хлопець її кинув після зради їй онлайн грі, а щей просить повернути подаровані ним предмети з гри. Акане вирішує зігнати лють на мобах у грі, і зустрілася з Ямадою. Хлопець видався їй похмурим, грубим і не балакучим, із дивно манерою розмовляти. А чого ще очікувати від професійного ґеймера? Але нічого не стається просто так, тож вони зустрічаються в IRL. А згодом у дівчини спалахне справжнє почуття кохання до хлопця.

Літнє Кафе та його Богині

Додана 7 серія (СУБТИТРИ) / 7 серія (ОЗВУЧЕННЯ)
12ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
7 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Еччі, Комедія, Романтика, Шьонен
Переклад:
Subs4UA4Fun
Ролі озвучували:
Surgeon, Eternal Rage, LunarShadow, [email protected], Schmetterling
7.8/10 (41)
У спадок від бабусі Хаято отримав будинок та стареньке кафе на березі моря. Проте за відсутності хлопця бабуся приютила вдома 5 гарненьких самотніх дівчат, які зовсім не збираються кудись йти лише тому що власник будинку змінився. І що з ними робити молодому самотньому хлопцю?

Інуяша

Додана 34 серія
29ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2000
Серій:
34 з 167 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Комедія, Пригоди, Романтика, Фентезі
Переклад:
bills_spirit
9.3/10 (36)
У давні часи в Японії поруч з людьми жили надприродні створіння - йокай, мононоке, легенди і перекази про яких існують і в сучасній Японії. Каґоме, звичайна школярка, сім'я якої вже кілька поколінь живе в храмі, не вірила у всі ці байки. Доки на свій день народження не потрапила в епоху Сенґоку через стару пересохлу криницю, що на її подвір'ї. Самотня у цьому незнайомому їй світі вона благає про допомогу і пробуджує запечатаного 50 років тому напівйокай Інуяшу. Але ж не дарма його запечатали. Інуяша полює на Камінь Чотирьох Душ, що дає могутню силу йокай, а сам камінь якимось дивом опинився в тілі юної Каґоме.

Галактика по сусідству

Додана 8 серія
17ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
8 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика
Переклад:
JohnnyFranke
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.9/10 (44)
Відтоді, як їхній батько помер, Ічіро Куґа намагається утримувати своїх двох молодших братів і сестер лише завдяки невеликій спадщині та своїй пристрасті до малювання манґи. Але встигати за зростаючими обов’язками та дедлайнами стає все важче, особливо після того, як останні два його помічники покинули роботу, щоб слідувати своїм мріям. У той момент, коли він наближається до краху, красива та надзвичайно компетентна Шіорі Ґошікі подає заявку стати його новою помічницею. Але в Ґошікі є щось майже потойбічне, і незабаром Куга виявляє, що його реальність перевертається з ніг на голову, коли вона раптом оголошує, що вони заручені!

Раеліана: Наречена герцога за контрактом

Додана 1 серія (FukuroNachi) / 7 (AMANOGAWA) / 8 СУБ (INARI)
51ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
8 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Романтика, Фентезі
Переклад:
AngelBagel, Akoman UA, MariEpic
Ролі озвучували:
Rainy984, Nutix, Alisand, Spalah, MariEpic, Last, Happy, DIMON4IK5K, Рін, Надія, Кузька
9.7/10 (108)
Життя бентежне. Зарахування до університету так ощасливило Пак ИнХа, що та від радощів буквально "провалилася" у світ роману та зайняла тіло старшої доньки новоспеченого дворянина, Раеліани. Однак часу купатися в розкошах немає, адже незабаром вона піде під вінець зі своїм вбивцею. До дівчини приходить божевільний план... об'єднати сили з холоднокровним герцогом Ноа Віннайтом взамін на цінну інформацію. Чим же обернеться для Раеліани її поспішне рішення?

Молодша Сестра — Все, Що Тобі Потрібно

Додана 6 серія
11ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
6 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Еччі, Комедія, Романтика
Переклад:
АніМрія
6.5/10 (12)
Іцукі Хашіма — новеліст, одержимий молодшими сестричками, який, пишучи свої твори, зосереджується на них. Незважаючи на його особистість, він оточений тісним колом друзів: Наюта Кані, геніальна, але збочена новелістка, яка закохана в нього; Харуто Фува, колега-письменник, чия робота мала значний успіх; Міяко Шіракава, хороша подруга, яку він зустрів у коледжі; і Чіхіро, його ідеальний молодший зведений брат, який займається домашнім господарством і готує. Разом вони грають у дивні ігри, вирушають у спонтанні подорожі, безглуздо жартують та святкують успіхи одне одного. Однак кожна людина також має вирішувати власні проблеми, чи то намагатися вкластися у встановлені терміни, чи примиритися з травматичними подіями, які залишилися в минулому. Сподобався переклад? Тицяй та знайомся з проєктом АніМрія!

Казкова красуня: Забери мене на Місяць (Сезон 2)

Додана 8 серія
10ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
8 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Шьонен
Переклад:
Нотіка
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
9.6/10 (39)
Мила історія Наси та Цукаси триває! Після того, як ці закохані пережили декілька незручних перших ночей разом, розібралися із сумнівами та оговталися від пожежі в їхньому будинку,, стало зрозуміло, що їхня доля була записана в зірках. Тепер вони готові повернутися до сімейного блаженства та нарешті спланувати весільну церемонію!