Наприклад, 

Легенда про легендарних героїв
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Школа

Багатогранність акторів озвучення на радіо

Перегляд (K0wbassa) / 11 ОЗВ (Lem0nka Voice Project) / 4 ОЗВ (48 Volts)
18ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Школа
Переклад:
Cat_Alex, K0wbassa
Ролі озвучували:
Anyonkopon, Lem0nka, Nazel, Snow Art, MARGO, Arhort, Rikki, BesikLady, Lunna hikitzu., Naya, Mnogochlen
7.7/10 (33)
Юхі Юґуре та Ясумі Утатане, дві старшокласниці, які випадково потрапили до однієї школи і опинилися в одному класі - ведучі щотижневої радіопрограми. Як однокласниці та актриси, вони демонструють усім слухачам свою велику дружбу! Принаймні, на перший погляд. Насправді ж тиха дівчинка Чіка і забіяка Юміко - повні протилежності. І вони абсолютно не переносять одна одну. Поза ефіром між ними починається хаос та образи. В ефірі - вони найкращі подруги. Але куди приведуть їх ці бурхливі стосунки?

Мертвий-мертвий демон руйнування

Додана 6 серія (UaAniSub) / 6 (FanVoxUA)
10ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
6 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Драма, Фантастика, Школа
Переклад:
Okashi, Irinniada
Ролі озвучували:
LunarShadow, Irinniada, Freeving, Surgeon
9.9/10 (31)
Три роки тому поява інопланетної загрози спровокував найбільшу війну, з якою коли-небудь стикалося людство. Сили самооборони Японії досі шукають спосіб боротьби з ними, але поки що звичайна зброя не дала жодного ефекту. Можливо, настав час спробувати щось нетрадиційне. Тим часом Кадоде Кояма та її найкраща подруга жадібно відстежують пересування прибульців у соціальних мережах і з меншим ентузіазмом готуються до вступних іспитів до коледжу. Коли над головою нависає загроза кінця світу, ти вчишся не поспішати з висновками.

Непутящий учень школи магії

16+ Перегляд (FanVoxUA) / 6 (Glass Moon)
50ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
26 з 26 (23 хв.)
Категорія:
Містика, Романтика, Фентезі, Школа
Переклад:
MetalFreak, феномен
Ролі озвучували:
Surgeon, MariAm, Crupt, Gwean, Maslinka
8.8/10 (292)
Головні герої нашої історії з дитинства мріяли стати частиною магічного світу. Шиба Татсуя та Міюкі все життя мріяли про те, щоб вступити до нової школи. До елітного закладу приймали тільки найкращих. Інших ніхто навіть не думав брати. Шибі неймовірно поталанило, і він повинен бути вдячним всім вищим силам за те, що дали можливість потрапити до цього навчального закладу. А ось молодша сестричка головного героя на ім'я Міюкі дійсно володіє унікальним даром та вражаючою силою. Саме її наставники помічають з першої хвилини знайомства з дівчинкою. Вони бачать її здібності та розуміють: якщо їх трохи розвинути, направити в потрібне русло, підкоригувати, то Міюкі стане сильніщою за директора і половини магів з чарівного світу...

2.5 Вимірна Спокуса

Додана 2 СУБ (Legat) / 2 СУБ 2 ОЗВ (Робота Голосом) / 2 ОЗВ (inariokami)
14ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
2 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Еччі, Комедія, Школа, Шьонен
Переклад:
Legat, Gubr
Ролі озвучували:
Tayara, Ymka, Lea, Ейдж, Tenebris, Kotyavr
8.6/10 (36)
Мене не цікавлять справжні дівчата! Так стверджує Окумура, президент шкільного манґа-клубу. Він типовий отаку, одержимий сексуальною (вигаданою) двовимірною героїнею манґи на ім'я Ліліель. Починається новий навчальний рік, і до клубу приєднується (реальна!) 3D-дівчина на ім'я Ріріса, яка захоплюється косплеєм. Ріріса переконує Окумуру стати її фотографом - і вгадайте, хто її улюблений персонаж манґи? Мало того, Ріріса захоплюється моделюванням фетишистських речей! Межі між 2D і 3D починають розмиватися в міру того, як розгортається ця гаряча романтична комедія.

Негідники не мріють про дівчинку з рюкзаком

Перегляд
1ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
1 з 1 (1 год. 15 хв.)
Категорія:
Драма, Надприродне, Романтика, Школа
Переклад:
Maslinka
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
10.0/10 (4)
Нарешті настав день випуску зі школи для Май. Поки Сакута з нетерпінням чекає на свою дівчину, перед ним з'являється учениця початкової школи, схожа на неї. Підозріло і цілковито незбагненно... Тим часом батько Сакути та Каеде раптово телефонує і каже, що їхня мати хоче побачити свою дочку. Їхню маму поклали у лікарню, бо вона не витримала тяжкого стану Каеде. Як же пройде їхня зустріч і що станеться опісля?

Баскетбол Куроко 3

Додана 7-8 серія
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
8 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Спорт, Школа, Шьонен
Переклад:
Legat
9.0/10 (7)
Сейрін готується зіткнутися з серйозними перешкодами на шляху до перемоги в Зимовому Кубку, зокрема з командами, в кожній з яких є представник Покоління Чудес. Куроко знову йде віч-на-віч зі своїми старими товаришами по команді, намагаючись показати їм, що індивідуальна майстерність - це не єдиний спосіб грати в баскетбол. Його тверда віра в те, що його форма баскетболу, а саме командна гра, є правильною, зіткнеться з талантами ідеальної копії та абсолютного авторитета. Поки Куроко намагається довести, що його баскетбол "правильний", у нього і всієї школи Сейрін є одна мета: виграти Зимовий кубок і подолати силу Покоління Чудес, які вже давно домінують на сцені баскетболу в середній і старшій школі.

Шана

Додано 7-8 серію (Legat) / 6 (Робота Голосом)
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2005
Серій:
8 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Романтика, Фентезі, Школа
Переклад:
Legat, Ейдж
8.4/10 (7)
Світ перетворився на забійний майданчик для Багряних лордів, загадкових істот з паралельного всесвіту, які живляться життєвою енергією людей. Ці безжальні вбивці залишають по собі лише мізерні рештки душ, які називаються "Факелами", і які з часом будуть знищені разом із самим фактом існування людини у свідомості всіх інших живих, будь то кохані люди чи навіть рідні батьки, спогади про них струться без слідно. В амбітному прагненні покласти край цій невидимій, голодній різанині, воїни на ім'я Флейм Хейзе невпинно борються з цими монстрами. Одного фатального дня Юджі Сакай перестає бути звичайним старшокласником - він опиняється в пастці в розриві часу і несподівано зазнає нападу. Йому на допомогу вчасно приходить безіменна мисливиця, яка зовні нічим не відрізняється від звичайної молодої дівчини, окрім палаючих очей і палаючого багряного волосся. Однак перш ніж Юджі встигає дізнатися...

Помста Масамуне 2

Додана 5 ОЗВ (Inariokami) / 2 серія (UFDUB)
45ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
5 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа, Шьонен
Переклад:
Марі, Рулет
Ролі озвучували:
Tayara, Ymka
8.2/10 (37)
Настав час для подорожі класу до Парижа! Приїхавши туди, Акі та Масамуне незабаром перетинаються з французькою отаку. Вони погоджуються допомогти їй з манґою, яку вона створює, але незабаром розуміють, що це їм не по зубах. Модельний бізнес, погрози від мафії та фальшиве побачення - їхня шкільна поїздка виявляється набагато захопливішою, ніж вони могли собі уявити!

Кохання між близнятами не поділити

Додана 1 серія
2ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
1 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа
Переклад:
AI
Ролі озвучували:
Silva, Доріме, AI, Мірія Драгос, Homuyakiren, Ріґа, Muariya, Майстер Чтива, Хорив
9.0/10 (7)
Джун Шірасакі та сестри Джінґуджі — друзі дитинства та сусіди. Коли перша подруга Джуна, старша сестра Румі, розлучається з ним, вона каже щось таке, що ускладнює стосунки цих трьох, їх перше кохання та їхній роман...?

Забагато програвших героїнь

Додана 1 (K0wbassa) / 1 (VRdub)
4ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
1 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа
Переклад:
K0wbassa
Ролі озвучували:
Stayler
8.8/10 (4)
Казухіко Нукумізу, самопроголошений "другорядний персонаж", випадково став свідком того, як його популярну однокласницю Анну Янамі кинув її друг дитинства. Після цього Казухіко мав справу з кількома кинутими героїнями, в тому числі й з Анною.

Псевдогарем

Додана 2 (inariokami) / 2 (UkraineFastDUB) / 1 (INEL)
26ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
2 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Школа, Шьонен
Переклад:
Рулет, CoolVi, Rain, ENXICHI
Ролі озвучували:
Tayara, Ymka, PavloLoki, Sky, VyshnevyyTsvit, Maxx Light, Kit Anomaliya, Nimfeya, ENXICHI, SnowArt, Olderix, Arhort, Mika, Ory
8.9/10 (45)
Ейджі Кітахама, учень другого класу середньої школи, просто хоче бути популярним. Щоб допомогти йому здійснити цю мрію, Рін Нанакура, його сусідка по драмгуртку, використовує свої акторські здібності, щоб створити для нього гарем закоханих дівчат. Хоча різні "дівчата" виявляють прихильність до Ейджі, прихильність актриси, що стоїть за ними, цілком реальна. Яскрава гра Рін безперервно захоплює Ейджі, але чи вдасться самій зірці пробитися до його серця?