Наприклад, 

Крамничка солодощів (1 сезон)
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Буденність

Куди ти прямуєш, "Поїзде судного дня"?

Додана 3 серія (СУБ) / 2 (ОЗВ)
5ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
3 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Пригоди
Переклад:
K0wbassa
Ролі озвучували:
Stayler
8.9/10 (11)
Це було звичайнісіньке провінційне містечко, яке можна зустріти будь-де. Його мешканців застало дивне явище. Але не зважаючи на все, Шізуру Чікура, дуже хотіла знову побачити своїх друзів! Шізуру та її подруги наважуються вирушити у зовнішній світ, сівши на покинутий, потяг, не знаючи чи вони взагалі повернуться живими. Що ж чекає на них на кінцевій потягу Судного Дня?

Замовляли кролика??

Доданий 10 стрибок :)
7ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
10 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Буденність
Переклад:
Benji SG
9.4/10 (10)
Настав час знову завітати в кафе "Дім Кролика", адже дівчата за прилавком та їхні друзі (а також балакучий домашній кролик) повертаються у другому сезоні пухнастих та кумедних пригод.

Бармен: Божественний келих

Додана 3 СУБ 3 ОЗВ (Glass Moon) / 3 ОЗВ (FanVoxUA) / 1 СУБ 1 ОЗВ (InariDuB)
13ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
3 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Драма, Сейнен
Переклад:
JohnnyFranke, Irinniada, Сноу
Ролі озвучували:
Gwean, Smile2You, Freeving, LunarShadow, Idzanami, Surgeon, Edmon, Luthien, Syniawa, Lomaev
9.0/10 (49)
На задвірках району Ґіндза заховався Едем-холл — бар, у якому кожен келих має свою історію. Подейкують, що лише найвідважнішим душам, обтяженим власними проблемами, вдається відшукати двері бара. Але Рюу Сасакура, тутешній бармен, має дар: він знає, як розрадити та направити збентежену душу. Божественний, як давно прозвали Рюу, підбере ідеальний напій для кожного. Таким чином, Едем-холл — справжній прихисток, місце перетину доль, де усякий може знайти відповіді на свої запитання. Аніме перекладається і озвучується командою Glass Moon у пам'ять про Вояку Schweik'а

З милості Богів 2

Додана 6 серія (СУБ)
14ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
6 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Фентезі
Переклад:
Vitosub
8.9/10 (23)
Після перевтілення у новий світ Рьома Такебаяші використовує даровані йому Богами дари, щоб приборкати незліченну кількість слаймів і застосовує їх для покращення життя всіх, хто його оточує. Після приголомшливого успіху своєї пральні "Бамбуковий ліс" він нарешті готовий підкорити нові висоти і відкриває філію в сусідньому місті Ленаф. Дотримуючись обіцянки, яку він дав своїй найдорожчій подрузі Еліарії Джаміль, Рьома цінує кожен день, незалежно від того, чи вивчає він нові техніки, чи налагоджує зв'язки, чи навіть відкриває для себе нові види слизу.

Кенді Кенді

Додана 3 серія (СУБ) / 7 серія (ОЗВ)
26ком.
DUB
Рік виходу аніме:
1976
Серій:
7 з 115 (25 хв.)
Категорія:
Буденність, Драма
Переклад:
Клаптик, Надія
Ролі озвучували:
Клаптик, Sanna Doms, Eredelka, Fanat22012
9.2/10 (25)
Головна героїня, Кенді Вайт, живе в сиротинці "Дім Поні". Кенді – жвава, енергійна та надзвичайно позитивна дівчинка. Її життя повне випробувань та перешкод і вона змушена виборювати своє щастя, адже часто потрапляє у складні ситуації. Аніме пропонує нам глибокі емоції, милих, щирих та сильних героїв, які залишаться у серці глядача надовго.

Ранма ½

Додана 98 серія
29ком.
DUB
Рік виходу аніме:
1989
Серій:
98 з 161 (24 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Буденність, Комедія, Фентезі, Шьонен
Переклад:
Bitari
Ролі озвучували:
Bitari
8.4/10 (73)
Майстри бойових мистецтв, Саотоме Ґенма та його син Ранма, під час тренування в Китаї, потрапляють у прокляті джерела. Відтепер, коли Ранму обливають холодною водою, він перетворюється на дівчину, а гаряча вода знову перетворює на хлопця. Що ще гірше, батько заручає його з Тендо Акане, дівчиною, яка ненавидить хлопців.

Пупіпо

Додано 10-15 серію
5ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2013
Серій:
15 з 15 (4 хв.)
Категорія:
Буденність, Комедія, Надприродне, Школа
Переклад:
Endiff
8.5/10 (8)
Хімеджі Вакаба - учениця 5-го класу початкової школи, і вона має здатність бачити речі, які інші не можуть. Здебільшого це злі духи, яких вона боїться. Вакаба не має друзів і рідко посміхається. Кілька разів вона приносила додому бездомних тварин, але батьки не дозволяли їй залишати їх у себе. Однак вони турбуються про свою сумну, моторошну доньку, тож одного дня вони вирішують, що що б Вакаба не принесла додому наступного разу, вони дозволять їй залишити їх собі.

Адзуманґа Дайо

Додана 22 серія (AlmostB) / 3 (Olexa_S4l0)
24ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2002
Серій:
22 з 26 (24 хв.)
Категорія:
Буденність, Комедія, Школа
Переклад:
Olexa_S4l0, AlmostB
9.5/10 (50)
Аніме про звичайне повсякденне життя і навчання шістьох японстких старшокласниць. Глядачі спостерігають нав'язливий та непереборний потяг Сакакі до котів, життя дівчинки-вундеркінда Чіо-чян в старшій школі, терпляче ставлення Йомі до витівок своєї подруги Томо. Вони дізнаються про все, що складає життя звичайних японських школярів: про літні канікули, свята, іспити, спортивні заходи, відносинах в класі і з вчителями.

Нана

16+ Перегляд (G&M) / 21 серія (FanVoxUA)
67ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2006
Серій:
47 з 47 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Джьосей, Драма, Комедія, Музичний, Романтика
Переклад:
Houkiboshi
Ролі озвучували:
Maslinka, LunarShadow, Eternal Rage, Crupt, Freeving
9.4/10 (409)
Нана Комацу, гарненька та наївна дівчина, переїжджає до Токіо слідом за своїм хлопцем Шьоджі, де сподівається почати з ним щасливе життя, про яке завжди мріяла. Дорогою до Токіо вона знайомиться з Наною Осакі, сильною та вольовою дівчиною, вокалісткою рок-групи, яка також переїжджає до Токіо заради мрії стати професійним музикантом. Дві дівчини є повними протилежностями, але, незважаючи на це, легко знаходять спільну мову.

Любий, я вдома

Додано 1 серію (ОЗВ/СУБ)
11ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
1 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Буденність, Романтика, Шьонен-аї
Переклад:
Enlee
Ролі озвучували:
Enlee, Slobozhanec
6.8/10 (36)
Масакі Фуджійоші - домогосподарський чоловік і батько. Він довго і наполегливо боровся з відчуттям, що є тягарем для свого люблячого чоловіка Хірому через свій статус омеги - вторинної статі, що дозволяє народжувати незалежно від того, чоловік це чи жінка - і через труднощі, з якими вони зіткнулися, щоб досягти цієї домашності. Коли народився їхній син Хікарі, сім'я переїхала в місцевість, більш придатну для виховання дітей.