Наприклад, 

Улюбленець принцес!
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Спорт

Боєць Бакі: Найвеличніший турнір

Додано 3 серію
2ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2001
Серій:
3 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
Raddy
Ролі озвучували:
Avliza Avlin, Diaboli, Gebo, JestAK, Kimiko, Raddy, Rina Stein, yuhan
8.3/10 (17)
Міцунарі Токугава, власник історичної підпільної арени сім’ї Токугави, організував турнір за участю 38 найкращих бійців світу, багато з яких є безперечними майстрами у своїх видах бойових мистецтв. За винятком зброї, на рингу Токугави дозволено все, щоб кожен боєць міг продемонструвати свою справжню силу та секретні прийоми. Бакі Ханма отримав місце на турнірі завдяки своєму статусу чинного чемпіона підпільної арени Токугави. Чи зможе він вийти переможцем?

Чіхая

Додана 21 серія
15ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2011
Серій:
21 з 25 (22 хв.)
Категорія:
Джьосей, Драма, Спорт, Школа
Переклад:
Maslinka
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.6/10 (39)
У дитинстві Чіхая Аясе мріяла лише про одне: щоб її старша сестра Чітосе стала найуспішнішою моделлю у Японії. Однак після того, як Чіхая захистила нещодавно переведеного учня Ватаю від знущання з нього друга її дитинства Тайчі Машіми, дівчина відкрила надзвичайний світ гри карути і невдовзі поринула з головою у цю гру.

Бакі Ханма син велетня

16+ Додана 6 серія (ОЗВ) / Перегляд (СУБ)
13ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
UraNeor, FireRover
Ролі озвучували:
Anun, Ryanha Son, ГайдаМайк
9.2/10 (36)
Бакі потрапляє до в'язниці, щоб поборотися з найсильнішим бійцем США, але на шляху до бою має подолати всі перешкоди тюремного життя та другий номер США.

Сонячний день

Додана 18-19 серія
7ком.
SUB
Рік виходу аніме:
1987
Серій:
19 з 48 (25 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Спорт, Школа
Переклад:
Ryanha Son, Zaromir
9.5/10 (13)
15-річна Кішімото Касумі вступивши до нової школи мала оселитися в своєї тітки, але коли вона туди переїхала, то виявилося, що там вже живуть четверо хлопців. А коли вона брала ванну, то Такасуґі Юсакі побачив її голою... Отак розпочалися шкільні дні Касумі. Підтримати Рянху, який вступив до лав ЗСУ можна на монобанці

Прощавай, мій любимий Крамер

Додана 4 серія (СУБ)
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
4 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Драма, Спорт, Шьонен
Переклад:
pl1_pasha
9.3/10 (6)
Протягом багатьох років репутація жіночого футболу в Японії поступово погіршувалася. Незважаючи на цей досить похмурий сценарій, все ще існують деякі школи з командами, які намагаються підтримувати цей вид спорту. Завдяки цьому починають з'являтися проблиски надії. Нозомі Онда, яка грала за футбольний клуб для хлопчиків, коли навчалася в середній школі, має неабиякі навички. Через це вона вважає, що гра у футбол з іншими дівчатами лише затягне її донизу. Вона вмотивована грати на повну лише тоді, коли зустрічається з тими, кого вважає гідними суперниками. Тим часом Суміре Суо - багатообіцяючий новачок з винятковим талантом, якому заважає команда, що не може встигнути за її здібностями. Онда, яку колишній тренер переконав приєднатися до дівочого футбольного клубу, та Суо разом зі своєю близькою подругою та суперницею Мідорі Сошизакі перетинаються в дівочій футбольній команді старшої...

Батарея забуття

Додана 5 серія (Zaromir) / 2 (MadMax)
3ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
5 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Спорт, Школа, Шьонен
Переклад:
Zaromir, MadMax
Ролі озвучували:
MadMax
8.2/10 (13)
Зірковий пітчер Харука Кійоміне та вправний кетчер Кей Канаме були непереможним дуетом, аж поки Кей не отримав удар крученим м'ячем і заразом — амнезію. Тепер у них є другий шанс зіграти в безіменній середній школі з командою колишніх суперників. Чи зможуть вони подолати втрату пам'яті Кея та відродити свої бейсбольні мрії? З веселими витівками та запеклою конкуренцією приготуйтеся до страйкауту!

Рінкай!

Додана 5 серія (СУБ) / 5 (ОЗВ)
5ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
5 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Спорт
Переклад:
Ейдж
Ролі озвучували:
Lil_Che, Ейдж
7.0/10 (10)
Жіночі велоперегони в Японії зародилися у післявоєнний період. Минуло кілька десятиліть відтоді, як його коротка змагальна історія завершилася лише за 15 років. У теперішній час жіночі велоперегони були відроджені як Ліга Рінкай.

Високошвидкісна Етуаль

Додано 5 серія (СУБ) / 2 (ОЗВ)
4ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
5 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Спорт
Переклад:
Дядько Ґрей
Ролі озвучували:
Inna, Andrekriv
6.4/10 (8)
Найближчим часом анонсується гоночна подія нового покоління під назвою NEX Race, яка змінить світ перегонів. Нова технологія зробила перегони на швидкості понад 500 км/год безпечними, повністю змінивши перегони на світовій арені. Рін Ріндоу, яка колись мріяла стати балериною, через травму відмовилася від своєї мрії, стала NEET і живе з бабусею. Проте одного дня вона несподівано потрапляє у світ перегонів нового покоління.

Цуруне. Єднальний постріл

Додана 9 серія (СУБТИТРИ)
10ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
9 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Спорт, Школа
Переклад:
bills_spirit
8.5/10 (28)
Команда кюдо школи Кадземай продовжує готуватися до національного турніру. Але спершу вони також мають взяти участь у турнірі префектури. Тепер вони зустрінуть чимало нових суперників.

Кейджьо!!!

16+ Додана 9 ОЗВ 7 СУБ (VRdub)
16ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2016
Серій:
9 з 12 (3 хв.)
Категорія:
Еччі, Спорт, Шьонен
Переклад:
Mad_Company, Такаші, Сноу
Ролі озвучували:
MariAm, Helga Victim, Crupt, Stayler
8.2/10 (52)
Камінаші Нодзомі - видатна гімнастка, настільки вправна, що ледь не кожна спортивна старша школа хоче завербувати її, але, на жаль для них, вона має інші плани. Через те, що вона з бідної сім'ї, гроші для неї є основним пріорітетом, і тому її ціль - зануритися в світ Кейджьо. Кейджьо - азартний вид спорту, в якому дівчата змагаються, стоячи на невеличкій плавучій платформі і метою є, звісно ж, зіштовхнути суперницю в воду. Чи зможе Нозомі досягти успіху в цьому незвичному спорті та допомогти сім'ї вибратись зі злиднів?

Ре-Мейн

Додана 5 серія
8ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
5 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Спорт, Школа
Переклад:
MadMax
Ролі озвучували:
MadMax
7.8/10 (10)
Коли Мінато Кійомідзу прокинувся в лікарні, він дізнається, що пролежав в комі 203 дня. Як виявилося, автомобільна аварія призвела до того, що він повністю втратив пам’ять про своє життя у середній школі. Згодом він дізнається про свою колишню славу у водному поло і загорівся продовжити цю справу. Однак, збентежено усвідомив величезну різницю між своїм минулим і нинішнім, Мінато починає інтенсивну реабілітацію в надії просто почати нове життя — без водного поло. Проте в перший же день у старшій школі Яманамі, Мінато нагадують про його минулі здобутки та славу. Незабаром, незважаючи на повне усвідомлення своєї недолугості, він приєднується до шкільного клубу з водного поло! Хоча йому потрібно заново вивчити ази спорту, він разом зі своїми друзями по клубу повинен залучити нових учасників, щоб отримати необхідний список із семи осіб. Цим Мінато намагається відродити свій глибоко захований...