Наприклад, 

Гамівна сорочка
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Ейдж

Код Ґіасс: Визволення Рози

16+ Додана 5 СУБ 5 ОЗВ (РГ) / 5 СУБ 5 ОЗВ (Glass Moon)
20ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
5 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Меха, Фантастика
Переклад:
Ейдж
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Alitrix, Tenebris, Kotyavr, Orchei, Raykan, Nixie, Ейдж, Vaitov, Lea
8.0/10 (22)
Сім років тому закінчилося панування Британської імперії. Але це не був кінець війни та гноблення, як багато хто сподівався. Через три роки безправні залишки старої імперії зробили останню спробу захопити владу, захопивши японський острів Хоккайдо та ізолювавши його за енергетичним бар'єром. До сьогоднішнього дня навіть могутні Чорні лицарі не змогли його зруйнувати, залишивши японський народ у пастці на милість своїх "нео-британських" володарів.

Місія сім'ї Йодзакура

Додана 15 ОЗВ 15 СУБ (Kaizoku) / 16 СУБ 13 ОЗВ (Робота Голосом)
39ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
16 з 27 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Комедія, Романтика, Шьонен
Переклад:
Tanaroshu, Ейдж
Ролі озвучували:
Веселий Роджер, Draakull, Eredelka, Fanat22012, Reniko, Inna, Orchei
7.8/10 (65)
Старшокласник Тайо Асано соціально відчужений відтоді, як його сім'я загинула в автокатастрофі. Єдина людина, з якою він може нормально спілкуватися, це його подруга дитинства Йозакура Муцумі, і як виявляється, ще й голова найсильнішої у світі сім'ї шпигунів. Старший брат Муцумі, Йозакура Кьоїчіро, оберігає її відтоді, як одного разу не став причиною її травми. Його братська любов до Муцумі смертельно-небезпечна і Тайо - наступна ціль. Щоб вижити, Тайо мусить одружитися з Муцумі і стати членом родини Йозакура. Кинутий з головою в хаос, Тайо починає свій шлях, щоб стати могутнім шпигуном, захистити дружину і розкрити страшні таємниці свого минулого та родини Йозакура.

Вовчиця та прянощі: Купець зустрічає мудру вовчицю

Додана 17 СУБ 17 ОЗВ (РГ) / 17 СУБ 17 ОЗВ (Glass Moon) / 17 ОЗВ (FanVoxUA) / 17 ОЗВ (Amanogawa) / 12 СУБ 12 ОЗВ (Clan Kaizoku) / 10 ОЗВ (48 Volts)
73ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
17 з 25 (24 хв.)
Категорія:
Драма, Пригоди, Романтика, Фентезі
Переклад:
Ейдж, Лісовий Вітер, Maslinka, Irinniada, AngelBagel, Bicolino34, анкетка
Ролі озвучували:
Tenebris, Kotyavr, Lil_Che, Ейдж, Bitari, Smile2You, LunarShadow, Crupt, Surgeon, Idzanami, Rainy984, DedrDs, Alisand, Suni, Spalah, maira, Helga Victim, Regis, sovenya, friges, Сашко, Snow Art, 🔱Нічна Лють🔱, Arhort, Страшний Бабай, Mnogochlen
8.9/10 (172)
Молодий мандрівний купець Крафт Лоуренс звик до днів мандрів і торгівлі, маючи мало компаньйонів. Так було до одного особливого дня, коли торговець виявив у своєму фургоні молоду, оголену, схожу на вовчицю дівчину, яка спала.

Шана

Додано 11 серію (Legat) / 6 СУБ 1 ОЗВ (Робота Голосом)
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2005
Серій:
11 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Романтика, Фентезі, Школа
Переклад:
Legat, Ейдж
Ролі озвучували:
Tenebris, Kotyavr, Alitrix, Orchei, Lea, Ейдж
8.5/10 (8)
Світ перетворився на забійний майданчик для Багряних лордів, загадкових істот з паралельного всесвіту, які живляться життєвою енергією людей. Ці безжальні вбивці залишають по собі лише мізерні рештки душ, які називаються "Факелами", і які з часом будуть знищені разом із самим фактом існування людини у свідомості всіх інших живих, будь то кохані люди чи навіть рідні батьки, спогади про них струться без слідно. В амбітному прагненні покласти край цій невидимій, голодній різанині, воїни на ім'я Флейм Хейзе невпинно борються з цими монстрами. Одного фатального дня Юджі Сакай перестає бути звичайним старшокласником - він опиняється в пастці в розриві часу і несподівано зазнає нападу. Йому на допомогу вчасно приходить безіменна мисливиця, яка зовні нічим не відрізняється від звичайної молодої дівчини, окрім палаючих очей і палаючого багряного волосся. Однак перш ніж Юджі встигає дізнатися...

Міжсезоння та сезон монстрів

Додана 3 ОЗВ (Glass Moon) / 3 СУБ (AniUA) / 3 СУБ (Робота Голосом)
8ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
3 з ХХ (31 хв.)
Категорія:
Детектив, Комедія, Надприродне
Переклад:
MadGuy, Ейдж
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.4/10 (20)
Коли Арараґі Койомі випустився зі школи, його історія завершилася. Цього разу остаточно, з усіма крапками над «і». Проте не лише в цього прославленого любителя маленьких дівчат є власна оповідь. У самих маленьких дівчат та інших урятованих Арараґі панянок теж є історії, і вони не закінчилися. Тому це тільки початок, а можливо, і довгоочікуване продовження їхньої юності!

Ґьорлз Бенд Край / Крик дівочого гурту

Додана 13 СУБ 3 ОЗВ (Робота голосом) / 2 СУБ 2 ОЗВ (Kaizoku)
21ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Музичний
Переклад:
Ейдж, Aishin
Ролі озвучували:
Bgagia, Nixie, Kotyavr, youwii, AriannaFray, sovenya, frighes
8.6/10 (29)
Головна героїня кидає старшу школу курсі і прагне вступити до університету, працюючи на самоті в Токіо. Одну дівчину зрадили друзі, і вона не знає, що їй робити. Інша дівчина покинута батьками і намагається вижити в місті, перебиваючись підробітками. Цей світ постійно нас підводить. Ніщо не йде за планом. Але ми хочемо чогось такого, що могло б нам продовжувати подобатися. Ми віримо, що є місце, де ми належимо. Тому ми співаємо.

Кайджю №8

Перегляд (Робота Голосом) | (Glass Moon) | (Amanogawa) | (EspadaStudio) | (Kaizoku) / 9 ОЗВ (10GU) / 11 СУБ (Togarashi)
247ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Фантастика, Шьонен
Переклад:
Ейдж, Furunze, Maslinka, Momo, Aishin, KingGalant
Ролі озвучували:
Kotyavr, Raykan, Astrolev, Age, Tenebris, Bodya500icq, Rainy984, DedrDs, Alisand, Nutix, RedSky, DennyProut, Yudgi, SoN, maira, Роман Грибовський, Sad._.Burito, Ілля Уманець, Владислав Гайдамака, SA10, Kloverade, Gwean, Maslinka, Хриня, Bogger, Notnoobya, VGvoice, Morlan, Maori, Cherry, Demi, MadMadara, Fanat22012, Орест Лук'янчук, Regis, sovenya
9.6/10 (856)
Гротескні, схожі на Ґодзіллу монстри, які називаються " кайджу", з'являються по всій Японії вже багато років поспіль. Для боротьби з цими чудовиськами елітний військовий підрозділ, відомий як Корпус оборони, щодня ризикує своїм життям, щоб захистити мирних жителів. Після того, як істота вбита, "прибиральники", що працюють під егідою Корпорації професійних прибиральників кайджу, залишаються, щоб позбутися його останків.

Рінкай!

Перегляд
9ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Спорт
Переклад:
Ейдж
Ролі озвучували:
Lil_Che, Ейдж
6.6/10 (16)
Жіночі велоперегони в Японії зародилися у післявоєнний період. Минуло кілька десятиліть відтоді, як його коротка змагальна історія завершилася лише за 15 років. У теперішній час жіночі велоперегони були відроджені як Ліга Рінкай.

Макросс II: Знову Закохані

Додана 2 серія
1ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1992
Серій:
2 з 6 (24 хв.)
Категорія:
Війна, Меха, Пригоди, Фантастика, Шьонен
Переклад:
Ейдж
Ролі озвучували:
Алітрікс, Ейдж
10.0/10 (1)
2089 рік нашої ери - 80 років минуло відтоді, як Перша космічна війна змінила життя як людей, так і зентраді. Обидві раси живуть у мирі на Землі, коли в Сонячній системі з'являється нова інопланетна раса під назвою "Мардуки"...