Наприклад, 

Книга друзів Нацуме (6 cезон)
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Moon

Біла Коробка

Перегляд (СУБТИТРИ) / 3 серія (ОЗВУЧЕННЯ)
9ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
24 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Драма, Комедія
Переклад:
K0wbassa
Ролі озвучували:
Moon, Maslinka, Stayler
9.5/10 (26)
Аніме розповість про п'ятьох школярок — Міяморі Аої, Ясухару Ему, Мідорі Імаі, Шізуку Сакакі та Місу Тоду — які дуже люблять аніме та мріють створити власне аніме і увірватися в професійну анімаційну індустрію. Через два з половиною роки Аой та Ема влаштовуються в студію Musashino Animation. Однак іншим, було складніше долучитися до індустрії. Шізука наполегливо працюватиме щоб стати сею, Міса стала 3д художницею в автомобільній компанії, в Мідорі - студентка університету, яка мріє стати сценаристкою. Ці п'ятеро, прямуватимуть до своєї мрії і переживуть багато радощів та труднощів на своїм шляху в любій нам індустрії.

Загін самогубців в іншому світі

16+ Додана 6 СУБ 5 ОЗВ (Glass Moon) / 4 ОЗВ (Didko Studio) / 4-5 ОЗВ (EspadaStudio) / 3 ОЗВ (Kitsune studio) / 1 ОЗВ (Wonder Team)
16ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
5 з 10 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фантастика
Переклад:
JohnnyFranke, Yeskind, Delta, Ashim Nikoros, Чара
Ролі озвучували:
Gwean, MARGO, Stayler, Moon, Chisana, Дєд, Olderix, Shiman, Yeskind, Balayansha, Venko, Antoxer, HanniLector, Seraphine, Snail, Bogger. MadMadara, VGvoice, Morlan, Хриня, Kuromi, Cherry, Maori, Alb Yurii, Nyawka, Andrew, Mark Chernenko, CounterShow, ASUR, Veila, Ashim Nikoros, Korean tea, Mary, Yan, VeeZed, Женя, Aieres, Kanner, Blooming Dog, Void Voice, Sylphiette, Чара, Лілі
8.2/10 (50)
У криміногенному місті Ґотемі Аманда Воллер, голова A.R.G.U.S., зібрала групу відомих злочинців для виконання місії: Гарлі Квінн, Дедшота, Миротворця, Глиноликого та Короля Акулу. Суперлиходіїв відправляють у інший світ, де панують мечі та магія, лютують орки, а в небі владарюють дракони! Зі смертоносною вибухівкою у шиї їм нікуди тікати й ніде ховатися, а провал місії означає квиток в один кінець! Чи вдасться Гарлі Квінн та її так званим товаришам підкорити настільки небезпечний світ?! Годинник цокає. І нехай вечірка почнеться!

Забагато програвших героїнь

Додана 2 (K0wbassa) / 2 (VRdub) / 2 (Glass Moon)
19ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
2 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Школа
Переклад:
K0wbassa, Stayler
Ролі озвучували:
Stayler, Chewey, Moon
8.6/10 (22)
Казухіко Нукумізу, самопроголошений "другорядний персонаж", випадково став свідком того, як його популярну однокласницю Анну Янамі кинув її друг дитинства. Після цього Казухіко мав справу з кількома кинутими героїнями, в тому числі й з Анною.

Життя зі зведеною сестрою

Додана 3 серія (ОЗВ) / 3 (СУБ)
20ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
3 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Романтика
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Gwean, Moon
8.1/10 (39)
Після одруження батька у Юти Асамури з'являється нова зведена сестра, Сакі Аясе, яка виявляється красунею номер один у школі. Вони обіцяють одне одному не бути надто близькими, а просто тримати невизначену і комфортну дистанцію, зважаючи на важливі цінності про стосунки між чоловіками і жінками від попередніх стосунків своїх батьків. Сакі, яка працювала сама заради сім'ї, не знає, як правильно покладатися на інших, тоді як Юта не впевнений, як до неї по-справжньому ставитися. Перебуваючи в досить рівних умовах, ці двоє поступово пізнають комфорт спільного життя. Їхні стосунки з незнайомців перетворюються на друзів, а дні минають за днями. Це історія, в якій одного дня може спалахнути кохання.

Блакитний Архів

Перегляд (Glass Moon) | (MelodicVoiceStudio)
41ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Фантастика
Переклад:
K0wbassa, Portalboy
Ролі озвучували:
Gwean, Moon, Uta, Korzhik, May, Noeim, Enelira, Lomaev, Tan San, ihabi
7.8/10 (60)
Школи міста академій поділені на власні райони і вважаються автономними. Генеральна учнівська рада діє як керівний орган для управління академіями в цілому. Однак її здатність до управління різко знизилася після таємничого зникнення президента Генеральної Учнівської ради. Незліченні проблеми почали виникати в Ківотосі за відсутності президента. Щоб уникнути катастрофи, Генеральна студентська рада просить допомоги Центрального Відділу Розслідувань, також відомого як Шале. Насправді Шале є найновішим клубом міста і останнім, який був затверджений перед зникненням президента. Щоб виконати своє завдання, Шале покладається на керівництво "Вчителя", який має допомогти їм вирішити проблеми у Ківотосі.

Велика дерейнджеризація

Перегляд
36ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Фантастика, Шьонен
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Stayler, Moon
8.6/10 (134)
Тринадцять років тому на Землю вторглася Армія Кайджінів, але величні захисники людства, Воїни дракона, розгромили їх всього за рік! Відтоді щонеділі кайджіни повинні розігрувати принизливу поразку на очах у нічого не підозрюючої публіки. Вирішивши це змінити, кайджін D, проник до лав Рейнджерів. І за допомоги таємничої рейнджерки Юмеко Судзукірі, D, вдалося захопити один з божественних артефактів - єдину зброю, яка здатна знищити безсмертні тіла монстрів.

Прибулець 9

Перегляд
2ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2001
Серій:
4 з 4 (28 хв.)
Категорія:
Жахи, Психологія, Фантастика, Школа
Переклад:
Jima Lostintime
Ролі озвучували:
Moon, Maslinka, Gwean
6.0/10 (4)
– А давненько ж до нас космічні кораблі не злітали. – Десь з тиждень. Так починається звичайний ранок звичайних школярок, що призначені до звичайних шкільних обов'язків. В усякому разі, так усі говорять. Хоча, щойно призначеній до них залучитися Отані Юрі так не здається.

Білд Дівайд: Код чорний

Перегляд
11ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Надприродне, Фентезі
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Yon, Moon
6.6/10 (26)
Нове Кіото - це місце, де все вирішується за допомогою карткової гри "Build Divide". Від вирішення особистих конфліктів до визначення соціального статусу - успіх у "Білд Дівайд" означає успіх у житті. Найбільша амбіція кожного гравця - стати королем, чиї незрівнянні навички дають йому майже повну владу над містом. Одного дня молодий чоловік прокидається в Новому Кіото, знаючи лише своє ім'я - Теруто Курабе - і маючи при собі лише колоду для карткової гри, якої він більше не знає. Незабаром Теруто зустрічає іншого гравця, Сакуру Банка, яка допомагає йому згадати, як грати в "Білд Дівайд", і його початкову місію: що б там не було, він повинен зустрітися з королем.

Принцесо, час для тортур

Додана 12 СУБ 12 ОЗВ (Glass Moon) / 2 СУБ (Shirifugen)
25ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Фентезі, Шьонен
Переклад:
K0wbassa, Suit0n, Jenna-chan
Ролі озвучували:
Stayler, Moon
6.6/10 (88)
Принцесу, яка потрапила в полон до армії Володаря Демонів, планують мучити найжахливішими методами!

Фабрика ілюзій Аліси і Терези

Перегляд
8ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
1 з 1 (1 год. 51 хв.)
Категорія:
Драма
Переклад:
John Doe, Tanaroshu
Ролі озвучували:
Gwean, Ідея, Bitari, Maslinka, Moon, sovenya, Сашко, Кручений панич, Маркус, Draakull, Lovka Miko, Орест Лук'янчук, Eredelka, Fanat22012, Tanaroshu
8.8/10 (41)
У маленькому містечку учень третього класу середньої школи Масамуне живе повсякденним життям. Але раптовий вибух на сталеливарному заводі змінив усе. Виходи перекрили, мешканці опинилися у в'язниці міста, і час для них зупинився.

Добрий Пастир Великої Бібліотеки

Перегляд (Субтитри) / (Озвучення GM)
9ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Романтика, Школа
Переклад:
Benji SG
Ролі озвучували:
Gwean, Moon
7.5/10 (23)
Какей Кйотаро, навчається в найпрестижнішій академії Японії, "Академія Шіомі". Він студент другого курсу і фактичний президент бібліотечного клубу. Кйотаро відвідує бібліотечний клуб, і ввесь вільний час витрачає на читання книг. Він книжковий хробак, але це не головна його особливість, в нього є дивовижна здібність, якщо її так можна назвати, він злегкістю може передбачити коли станеться якась біда, Одного ранку він отримує електронного листа від Пастиря, який пророкує подію, що змінить його долю, по дорозі в академію він відчув знайоме йому передчуття, занепокоєний Кйотаро поспішає до станції де зустрічає свою однокурсницю Шірасакі Цуґумі, яку він рятує від трамвая, що зійшов з рейок. Шірасакі Цуґумі сором'язлива та дуже мила дівчина, вона хоче змінити себе і змінити все навколо на краще. Вдячна за його героїчний вчинок, Цуґумі приєднується до бібліотечного клубу і запрошує Кйотаро...