Наприклад, 

Мобільний воїн Ґандам Фільм 2: Солдати Смутку
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » li_st

У моєї дружини немає емоцій

Додана 3 СУБ 3 ОЗВ (GM) / 1 ОЗВ 2 СУБ (ES) / 2 ОЗВ (inariokami)
13ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
3 з ХХ (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Фантастика
Переклад:
li_st, Slobozhanec, Tayara, Ymka
Ролі озвучували:
Slobozhanec, Enlee, Chewey, Maslinka, Рулет
7.1/10 (39)
Такума - самотній хлопець, який тільки й робить, що ходить на роботу і повертається додому. Занадто втомлений, щоб займатися домашніми справами, він вирішує завести робота, який готуватиме їжу та доглядатиме за домом. "Міначка" настільки хороша домогосподарка, що Такума жартує, що вона має стати його дружиною. Міна сприймає жарт Такуми серйозно, і поступово вони починають робити більше спільних справ, наприклад, влаштовувати пікніки на природі. З часом Такума починає закохуватися в Міну, але чи зможуть людина і робот коли-небудь мати рівні, люблячі стосунки?

Хрестовий похід Хроно

Додана 1 серія
5ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2003
Серій:
1 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Історія, Надприродне, Романтика, Шьонен
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Smile2You
8.1/10 (7)
Час дії — 1928 рік; місце — Нью-Йорк, США. Економічне процвітання після Першої Світової війни, поєднується з проявом темних демонічних сил. Орден Святої Маґдалени — організація, яка намагається знищити зло у всіх його проявах. Два екзорциста ордену — Розетта Крістофер та Хроно. Разом вони знищують демонів у світі людей і розшукують зниклого брата Розетти — Джошуа. Коли Розетта та Джошуа були ще дітьми, вони випадково потрапили в гробницю Марії Магдалени, де знаходився Хроно. Під час серіалу глядач дізнається про минуле Хроно, наміри і дії грішників — демонів, очолювані найсильнішим демоном Айоном, які мріють поміняти місцями Небеса і Землю.

Революціонерка Утена

Додана 32 серія
26ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1997
Серій:
32 з 39 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Драма, Комедія, Психологія, Фентезі
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Smile2You
9.0/10 (38)
В одному королівстві жила-була маленька принцеса. Ця принцеса була дуже сумна, бо її мама і тато померли. І от одного разу перед нею з'явився принц на білому коні, з королівською поставою і доброю усмішкою. Принц міцно обійняв її і огорнув запахом троянд. Він стер сльози з її лиця І сказав: "Ти ще зовсім маленька, і витримуєш таке горе на самоті. Ніколи не втрачай цю силу і шляхетність, навіть коли станеш дорослою. Я дарую тобі оце на згадку про себе. Ми ще побачимось. Колись цей перстень приведе тебе до мене." Мабуть, той перстень був подарунком на заручини. І це все було, звісно, добре, але той принц настільки вразив принцесу, що вона поклялася одного дня теж стати принцом.

Містика, дівчата і таємничі зникнення

Перегляд (Glass Moon) | (FanVoxUA) / СУБ 1 ОЗВ (ES)
46ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Надприродне
Переклад:
li_st, Bodi4ka, Enlee
Ролі озвучували:
Bitari, MARGO, Idzanami, Bodi4ka, LunarShadow, Crupt, Enlee, Slobozhanec
8.5/10 (98)
Це історія маленької дружби та розставання через низку дивних подій. Сучасна химерна романика з пронизливим поєднанням «дивацтва», «дівчат» і «сексуальності».

Під мостом над Аракавою (Сезон 2)

Перегляд
15ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2010
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.2/10 (36)
На мальовничих берегах річки Аракава, як завжди, жваво. Тепер відомий як «Рекрут», Ко Ічіномія пристосувався до проблем, які щодня створюють його дивні сусіди. Однак на цій сцені стане ще гучніше, коли до їхньої спільноти доєднається ще кілька диваків-ентузіастів: висока м’язиста жінка, яка називає себе Амазонкою, а з нею її вірні поплічники Тенґу; і капітан, самопроголошений командувач Силами захисту Землі від венеріанців. Незважаючи на всю метушню, Рекрут поступово дізнається більше про свою кохану Ніно та минуле, яке її сформувало.

Фрірен, що проводжає в останню путь

Перегляд (InariDub) | (Amanogawa) | (FanVoxUA) | (GM)
473ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
28 з 28 (24 хв.)
Категорія:
Драма, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
li_st, Shermahn, Andr, Bodi4ka
Ролі озвучували:
Rainy984, Alisand, DedrDs, Spalah, maira, Anatas, Lomaev, BeHappy, Yanderka, SnowArt, Kohut, Ідея, Idzanami, Surgeon, LunarShadow, Freeving
9.6/10 (1945)
Короля демонів переможено, і загін героїв-переможців повертається додому перед тим, як розійтися по домівках. Чотири маги - Фрірен, герой Гіммель, священик Хайтер і воїн Айзен - згадують про свою десятирічну подорож, коли настає момент прощання. Але для ельфів плин часу є іншим, тож Фрірен стає свідком того, як її супутники повільно відходять у вічність один за одним. Перед смертю Хайтер встигає нав'язати Фрірен молоду людську ученицю на ім'я Ферн. Захоплені пристрастю ельфа до колекціонування безлічі магічних заклинань, вони вирушають у, здавалося б, безцільну мандрівку, відвідуючи місця, де побували герої минулого. Під час мандрівки Фрірен поступово усвідомлює, що шкодує про втрачені можливості налагодити глибші зв'язки зі своїми нині покійними товаришами.

Під мостом над Аракавою

Перегляд
26ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2010
Серій:
13 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.7/10 (61)
Ко Ічіномія — син заможного бізнесмена зі статусом еліти. Головний девіз його родини: «Ніколи не брати ні в кого в борг». Але одного дня через юних бешкетників він падає у річку під мостом. На щастя, його рятує незнайомка, але тепер він завдячує їй життям! Розгніваний цим фактом, Ко наполягає на тому, щоб відплатити цей борг, але незнайомка хоче укласти з ним угоду, найгіршу для бізнесмена. Безхатня дівчина Ніно живе під мостом і бажає лише одного: щоб її полюбили. Вона просить Ко стати її хлопцем, і йому не залишається іншого вибору, як погодитися. Таким чином, він мусить переїхати із затишного будинку і почати нове життя під мостом!

Історія речей (Сезон 2)

Перегляд
31ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Надприродне
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.6/10 (78)
Поява одних з трьох найсильніших цукумоґамі Кіото знаменує початок нової битви. Паперова парасолька, якій прагне помститися Хьома, робить свій хід. Клятви й ненависть переплітаються між собою.

Механічні руки

Перегляд
9ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
1 з 1 (25 хв.)
Категорія:
Бойовик, Меха, Фантастика
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Smile2You
7.4/10 (14)
Колись давно на Землю прибули інопланетні життєві форми і злилися з людьми. Через їхню зовнішність їх стали називати «механічними руками». Звичайний учень середньої школи Хікару Амацуґа змушений співпрацювати з такою от «механічною рукою» на ім'я Алма, рідкісного представника свого виду. Щоб захистити Алму, група опору призначає користувача двох механічних рук Акі Мурасаме охороняти його і слідувати за ним скрізь, куди він іде. Однак вона ще й шукає Червоподібу руку, яка довела багатьох її товаришів до критичного стану.

Мобільна броня Ґандам: Відьма з Меркурія (сезон 2)

Перегляд
9ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Меха
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
8.6/10 (42)
Минуло два тижні після інциденту на заводі Кветта. Сулетта проводить свої дні в школі, очікуючи возз'єднання з Міоріне. Тим часом Міоріне перебуває в головному офісі Бенеріт Ґруп, спостерігаючи за станом свого батька. На них чекають нові труднощі та важливі рішення. Кожна зі своїми почуттями в серці, дівчата протистоять могутньому прокляттю, яке несе Ґандам.