Наприклад, 

Наука закохалася і я доведу це! (Сезон 2)
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Junker Erl

Ґокусен

Додано 8 серія (СУБ)
9ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2004
Серій:
8 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Джьосей, Драма, Комедія, Школа
Переклад:
Junker Erl
9.1/10 (15)
На перший погляд, 23-річна Куміко Ямаґучі - звичайна молода вчителька. Спортивний костюм, окуляри, вимушена дурнувата посмішка... Важко здогадатись, що нова "математичка" насправді якудза, голова злочинного клану Оедо. Але про це прикриття ніхто не має знати, інакше Куміко втратить роботу швидше, ніж помножить два на два. Щоправда, школа у неї теж не звичайна - у старших класах самі лише покидьки і хулігани, директор, м'яко кажучи, людина некомпетентна, а його замісник тільки й мріє, як підставити вчителів. Та багатий кримінальний досвід, вірні братки та природжена людяність допоможуть Куміко не тільки здолати усі виклики педагогічної професії, а й виховати з малолітніх розбишак гідних членів суспільства.

Історія наших побачень: досвідчена ти і недосвідчений я

Перегляд (GM) | (FanVoxUA) | (Clan Kaizoku)
84ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Романтика, Школа
Переклад:
Нотіка, Junker Erl, Bodi4ka
Ролі озвучували:
Bitari, Maslinka, RedMind, Reniko, Kora, Маркус, Bodi4ka, Idzanami, Surgeon
7.4/10 (266)
Рюто Кашіма - похмурий старшокласник. В рамках гри в покарання він був змушений освідчитися Руні Шіракаві, дівчині з верхівки шкільної ієрархії. Зрештою, вони йдуть на побачення з несподіваної причини: "Е-е, я зараз вільний, тож...", але Руні освідчується вродливий член футбольного клубу, а Руна приводить Рюто, з яким щойно почала зустрічатися, до своєї кімнати. У них різні друзі та способи розважитися, і вони різні майже в усьому. Тим не менш, вони починають зближуватися, щодня дивуючись своїм відмінностям і приймаючи їх.

Історія мого кохання!!

Перегляд (СУБТИТРИ) / 12 (ОЗВ Кайзоку)
40ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
24 з 24 (22 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Шьоджьо
Переклад:
Junker Erl, Hoffer
Ролі озвучували:
Stepalex, Eredelka, RedMind
9.1/10 (108)
Де ще зустріти таких несхожих один на одного товаришів? Однак між товстогубим здорованем Такео і харизматичним красунчиком Сунакавою — справжня чоловіча дружба з самого дитинства. Разом вони входять у вік, коли хлопці та дівчата знаходять своїх других половинок — і ось у їх житті з'являється тендітна мила Ямато. Такео, звісно, робить висновок, що вона закохана у Сунакаву, і як справжній друг, сприяє розвитку їх відносин. Але хіба історія кохання може бути такою простою?