Наприклад, 

Картоловка Сакура
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Della

Я навчаю врятовану панянку, чиї заручини скасували, як бути неслухняною

Перегляд (СУБ) / Додана 3 серія (ОЗВ)
38ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Фентезі
Переклад:
Della
Ролі озвучували:
Fanat22012, Eredelka, sovenya
8.4/10 (74)
Аллен, відлюдькуватий чаклун, котрого всі чогось називають Повелителем демонів, і мешкає в гущавині лісу. Живучи собі на самоті, він натрапляє на непритомну дівчину на ім'я Шарлотта. Її підставили, звинувативши у злочинах, і розірвали заручини, що змусило панянку покинути свою країну. Це нагадало Аллену, як його самого зрадили ті, кого він колись вважав друзями. Тож, почувши історію, як 17-річну дівчину використали та звинуватили ледве не в усіх гріхах світу, чаклун вирішує дозволити їй поселитися в своєму маєтку. Ба більше, Аллен починає навчати Шарлотту різним поганим речам і як бути неслухняною, допоки тіні минулого не вирушають по його слідах.

Загугліть, пане Коккурі!

Додана 3 серія та 2 ОВА
8ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
3 з 12 + 2 ОВА + Спешли (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Фентезі
Переклад:
Della
8.5/10 (38)
Історія розповідає про маленьку дівчинку Кохіну, яка одного разу зовсім випадково викликала Коккурі-сана, духа низького рангу з японського фольклору. Коккурі-сана - молодий, неймовірно красивий дух з довгими сріблястими волоссям. Спочатку він просто збирається виконувати свої "посадові обов'язки" - як і годиться привиду, переслідувати і лякати дівчину. Однак, пройнявшись до неї симпатією, він із занепокоєнням спостерігає за нею, звертаючи уваги на її жахливі переваги в їжі у вигляді чашки локшини на кожний прийом їжі. І Коккурі-сан залишається у Кохіни, але вже за того, щоб наглядати за своєю маленькою підопічної.

Пес та ножиці

Додана 3 серія
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2013
Серій:
3 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Надприродне
Переклад:
Della
8.7/10 (11)
Харумі Казухіто — старшокласник, усе життя якого обертається навколо книг. Щодня він прагне лише одного — заглибитися в хорошу літературну історію. Але якось, будучи в місцевому кафе, йому не пощастило стати одним із заручників грабіжника. Йдучи на самопожертву, Казухіто хоробро рятує дівчину, яку невдовзі мали застрелити. Проте, через жагу прочитати останній том улюбленого автора Акіями Шінобу — "Хіть" зі знаменитої серії "Сім смертних гріхів", дух Харумі перероджується. Віднині Казухіто — довгошерста такса, яка живе у таємничої дівчини, — Нацуно Кіріхіме, — яку він урятував. І все було б добре, якби ця панянка не розмахувала ножицями, намагаючись вбити собаку, і не була причетною до Акіями Шінобу.

Берсерк: Пам'ятне Видання

18+ Перегляд
23ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
13 з 13 (25 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Жахи, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Della
Ролі озвучували:
Prorok, SA10, Дивудав, Yudgi
9.1/10 (25)
Берсерк: Золотий ера – Memorial Edition – це аніме-серіал 2022 року, який повернеться до оригінальної саги про Берсерка. Оновлені персонажі , сюжет залишиться незмінним, боротьбам Ґатса зі злом. За жанром «Берсерк: Золотий вік - Memorial Edition» належати до категорії Військове, Драма, Пригоди, Надприродне, Жахи, Фентезі, Екшен. Це аніме має тему для дорослих, тому воно може не підходити для юних глядачів.