Наприклад, 

Гармонія
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Qstar

Заборонена дедукція Рона Камонохаші

16+ Перегляд (GM) | Перегляд (InariDuB) | Перегляд (Kaizoku) / 10 (Togarashi)
67ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
13 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Детектив, Комедія, Шьонен
Переклад:
Luthien, JohnnyFranke, Rain, Gedet
Ролі озвучували:
ShoN, Dixy, Anatas, Luthien, Gwean, Qstar, wh1731y57, Ory, Орест Лук'янчук, Draakull, Eredelka
9.1/10 (266)
Незважаючи на відсутність навичок, необхідних для роботи в слідчій групі Департаменту столичної поліції, Тотомару Ісшікі хоче розкривати вбивства та допомагати людям. Він наважується заручитися підтримкою Рона Камонохаші, генія дедукції, який п'ять років тому після таємничого інциденту під час навчання покинув знамениту Академію BLUE. Тотомару очікує побачити приватного детектива у гарному костюмі, а натомість зустрічає розкуйовдженого відлюдника. Слово за слово, і розкутий ексцентрик Рон нарешті виходить за межі власного усамітнення, отримуючи можливість знову працювати. Проте, з умовою: саме Тотомару має робити вигляд, що розкриває справи.

Кобилички: Доленосне дербі

Перегляд
38ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Комедія, Спорт
Переклад:
Fanat22012, AniSky, дЖиґуль Ъулк0wskї
Ролі озвучували:
Yon, QStar
8.4/10 (38)
У світі, дуже схожому на наш, великі скакові коні минулого мають шанс переродитися в «кобилиць» - дівчат із конячими вухами та хвостами, а також із їхньою швидкістю й витривалістю. Кращі з цих коней відправляються тренуватися в Токійську академію Трейсен, сподіваючись узяти участь у перегонах і стати ідолами. Спешл Вік, учениця старшої сільської школи, яка щойно перейшла в Трейсен, сповнена рішучості виконати обіцянку, дану своїй матері — стати найкращою кобилицею в Японії. По дорозі в школу вона зупиняється на іподромі й відразу ж закохується у стиль Безшумної Судзуки, і вирішує приєднатися до її команди.

Житловий комплекс С

16+ Перегляд
19ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
4 з 4 (25 хв.)
Категорія:
Жахи
Переклад:
Trypwer
Ролі озвучували:
Gwean, QStar
7.2/10 (45)
Кімі живе в невеликому недорогому житловому комплексі в приморському містечку Куросакі, де біда переслідує її, куди б вона не пішла, і трапляється багато жахливих аварій. Що існує стародавня зла сутність, яка переслідує мешканців «ЖК С»?

Острів

Додана 3 серія
5ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
3 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Драма, Фантастика
Переклад:
KvGzzF
Ролі озвучували:
Gwean, QStar
7.6/10 (8)
На віддаленому від материка острові – Урашіма, викидається на берег парубок, який не пам'ятає ні свого імені, ні походження. Однак він пригадує, що є мандрівником у часі з місією: врятувати одну дівчину від небезпеки. З настанням ночі хлопець зустрічає Охару Рінне, дівчину, яка співає мелодію, що нагадує йому конкретне ім'я – Сецуна, і вирішує використати його як своє власне.

Тікай, білий вовче!

Перегляд (ОЗВ/СУБ)
2ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1990
Серій:
1 з 1 (1 год. 24 хв.)
Категорія:
Драма
Переклад:
Тунець
Ролі озвучували:
Yon, QStar
8.7/10 (7)
Хлопець на ім'я Рассет, який живе на фермі в сільській місцевості на півночі США, вирушає в небезпечну подорож до заповідника за 300 км на північ, щоб урятувати життя білого вовка, якого він виховав із цуценяти, після того, як вовк вбиває бійцівського пса.

Танець на Узбережжі Вампірів

18+ Перегляд
8ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2010
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Надприродне
Переклад:
Akoman UA
Ролі озвучували:
Gwean, QStar
8.1/10 (36)
Це - історія про обіцянку. Це - красива казка... про королеву монстрів, та хлопця, який віддав їй усе. Озираючись назад, тепер я можу сказати: усе почалося того дня. Увесь світ повернутий на вампірах. Але йому стає некомфортно щоразу, як він чує про них. Так. Тоді я досі не знала. І він також тоді цього не пам'ятав. Що наша історія розпочалася значно раніше. В далекому минулому, задовго до того, як я зустріла Кабураґі Акіру.

Аджіму - пляжна історія

Перегляд
8ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2001
Серій:
4 з 4 (28 хв.)
Категорія:
Драма, Комедія, Музичний, Романтика, Школа
Переклад:
Jima Lostintime
Ролі озвучували:
Gwean, QStar
7.8/10 (10)
Все почалось взимку, на залізничній станції. Саме там і тоді одного ранку пересічний школяр побачив пересічну школярку. Власне, на цьому все і скінчилось. Хоча стривайте, не зовсім – ще через півроку, такого ж самого (але вже літнього) ранку – лиха доля та одна тенісна ракетка раптово зблизили підлітків. Втім, може навіть занадто зблизили, але це з якого боку подивитися. Аджіму – легка, приємна і по-справжньому пляжна історія, прикрашена добрячею порцією пісень та променів сонця.