Наприклад, 

Юрі на льоду!
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Trypwer

Житловий комплекс С

16+ Перегляд
18ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
4 з 4 (25 хв.)
Категорія:
Жахи
Переклад:
Trypwer
Ролі озвучували:
Gwean, QStar
6.7/10 (26)
Кімі живе в невеликому недорогому житловому комплексі в приморському містечку Куросакі, де біда переслідує її, куди б вона не пішла, і трапляється багато жахливих аварій. Що існує стародавня зла сутність, яка переслідує мешканців «ЖК С»?

Вона визнала себе ученицею мудреця

Додана 3 серія
11ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
3 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Ісекай, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Trypwer
8.0/10 (22)
Хлопець Кагамі грає у VRMMORPG Ark Earth Online за могутнього мага-закликача Дамбальфа, одного з дев'яти мудреців Аркайта - королівства, заснованого гравцями. Але одного разу Кагамі помічає різкі зміни у грі. Тепер прямо у віртуальному світі він відчуває смаки та запахи, а NPC поводяться наче живі люди. Кагамі більше не може вийти з гри, в якій, на його подив, минуло вже тридцять років. Але найдивовижніше, що тепер він виглядає не як старець Дамбальф, а як чудова молода дівчина. Щоб розібратися в причинах того, що сталося, Кагамі вирушає в подорож, назвавшись Мірою, ученицею мудреця.

Перстень диявола

Додана 1 серія
2ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2016
Серій:
1 з 14 (13 хв.)
Категорія:
Бойовик, Детектив, Надприродне, Фентезі
Переклад:
Trypwer
7.5/10 (2)
Чжоу не усвідомлював, з якою небезпекою стикається. На шляху, хлопчина знайшов дивне загадкове кільце, але про його походження у відсутності жодного поняття. Одягаючи на палець золоту штуку, він виявить, що перетворитися на страшну істоту. Виявляється, насадивши на палець перстень, тим самим юнак випускає тисячолітнього демона, який перебуває у печатці. Страшно уявити, але після цього життя повністю зміниться. Вискочивши на волю через ріт, монстр вривається в реальність міста, після чого починається масова смерть населення.

У Світі Лідейл

Перегляд
28ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Пригоди, Фентезі
Переклад:
Trypwer
8.8/10 (37)
Через відключення електроенергії в лікарні померла дівчина, підключена до апарату життєзабезпечення, а отямилася вона вже у VRMMORPG «Світ Лідейл» у тілі свого аватара Кейни. Після того, як дівчина озирнулася і поговорила з господаркою корчми, в якій нещодавно прийшла до тями, вона зрозуміла, що в «Лідейлі» минуло дві сотні років з того часу, як вона востаннє заходила в гру. Світ за такий довгий термін змінився, і Сім Королівств, які існували раніше, об'єдналися, а діти Кейни, створені за допомогою програми обміну персонажів, вже давно виросли. Дівчина вирішила не зневірятися: раз їй було дароване друге життя в грі, вона не має наміру марно її витрачати!