Наприклад, 

Надміру турботливе хвостате Божество
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » FireRover

Заспівай трохи гармонії

Перегляд
10ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
1 з 1 (1 год. 48 хв.)
Категорія:
Драма, Музичний, Фантастика, Школа
Переклад:
FireRover
Ролі озвучували:
sovenya, RedMind, Lovka Miko, Oli
8.1/10 (16)
«Заспівай трохи гармонії» розповідає історію красивої та загадкової Шіон, яка переходить до середньої школи Кейбу, де швидко стає популярною завдяки своїй відкритій особистості та винятковому спортивному таланту... але вона виявляється штучним інтелектом на етапі тестування! Мета Шіона — принести «щастя» хронічно самотній Сатомі . Але її стратегія — це те, чого ніхто не очікує: вона співає серенади Сатомі посеред класу. Дізнавшись, що Шіон є штучним інтелектом, Сатомі та її друг дитинства, фанат інженерів Тома , починають зближуватися з новою ученицею. Разом з популярним і привабливим Готчаном , вольовою Айєю і членом клубу дзюдо «Грім» , вони все більше і більше зворушуються співочим голосом і серйозністю Шіон, хоча її витівки спантеличують їх. Але те, що Шіон робить заради Сатомі, в кінцевому підсумку втягує їх усіх у серйозний переполох... Приготуйтеся до зворушливої історії про не...

Боруто: Нове покоління Наруто

Додана 287-293 (СУБ Endiff)
41ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
293 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Пригоди, Шьонен
Переклад:
bills_spirit, Surgeon, Avaken, FireRover, Endiff
Ролі озвучували:
AdrianZP, MariAm, Helga Victim, Mentsynska, Sora, Avaken, TruGreedyJew
5.4/10 (501)
Колись Наруто був молодим шінобі, що не подавав жодних надій але був тією ще скалкою в дупі. Та він досяг своєї мрії стати найвеличнішим шінобі, і тепер посідає місце на монументі Хокаґе. Але це не його історія... нове покоління шінобі готове вийти на сцену, очолюване його сином - Узумакі Боруто! Приєднуйтеся до телеграм сторінки перекладача субтитрів Цукуйомі Ендіфа

Бакі Ханма син велетня

16+ Додана 5 серія (ОЗВ) / Перегляд (СУБ)
12ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
UraNeor, FireRover
Ролі озвучували:
Anun, Ryanha Son
9.4/10 (32)
Бакі потрапляє до в'язниці, щоб поборотися з найсильнішим бійцем США, але на шляху до бою має подолати всі перешкоди тюремного життя та другий номер США.

Доктор Стоун: Новий світ (3 сезон)

Додана 11 серія (ОЗВ) / 11 (СУБ LVP) / 4 (Кізукі) / 8 (Daifuku) / 4-8 (EspadaStudio)
193ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
11 з 11 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Пригоди, Фантастика, Шьонен
Переклад:
Вояка Schweik, FireRover, Slobozhanec
Ролі озвучували:
Chewey, Stayler, sad._.burito, Lem0nka, Ganna Lev, ARTobject, Slobozhanec, TORGVALD, Jules, Varenuk, Окей Джи Бі, lucibill
9.5/10 (440)
Заручившись підтримкою досвідченого мореплавця, Рюсуя, Сенку збирається відправити на інший бік планети. Туди, звідки почав поширюватися таємничий промінь скам’яніння, щоб раз і назавжди врятувати всіх людей та відродити цивілізацію.

Боєць Бакі

16+ Перегляд (СУБ) / 17 (ОЗВ)
48ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
26 з 26 (24 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Бойовик, Шьонен
Переклад:
FireRover, UraNeor, StarGalaxyOnly
Ролі озвучували:
Kohut, Голос Безодні, Роман, михайлістви, Mika, Loki_Ua
8.5/10 (106)
Це продовження історії легендарного бійця на ім'я Бакі Ханма, який мріє стати найсильнішим та перевершити свого батька. Він уже здолав усіх відомих воїнів, але тепер Бакі чекає на битву з тими, хто ще жодного разу не програвав. З п'яти в'язниць одночасно втекли найнебезпечніші ув'язнені, деякі з яких примудрилися пережити смертну кару. Вони не знали, що означає поразка, і зустріч із легендарним героєм може стати черговою перемогою. Ось тільки сам Бакі не звик здаватися, і навіть такі сильні опоненти не лякають воїна.

Бакі турнір Райтай

16+ Перегляд
10ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
13 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
UraNeor, FireRover
8.5/10 (24)
Ослаблений отрутою в останній битві, Бакі Ханма опиняється на межі смерті, і порятунку не видно. Однак після того, як друг Бакі, Рецу Кайоу, привозить його до Китаю, він дізнається про багатовіковий турнір Райтай, де найзапекліші воїни борються, щоб стати найсильнішим майстром бойових мистецтв у всьому Китаї.

Комітет зізнань в коханні

Перегляд
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2016
Серій:
1 з 1 (1 год. 3 хв.)
Категорія:
Романтика, Школа
Переклад:
FireRover, UraNeor
8.8/10 (17)
У середній школі розквітає кохання. Нацукі нарешті набралася сміливості, щоб зізнатися свому другу дитинства Ю. Однак в останні моменти свого зізнання збентежена Нацукі видає це за «практикувальне зізнання». Не помічаючи її справжніх почуттів і борючись зі своїми, Ю обіцяє підтримати Нацукі в її пошуках кохання. Поки Нацукі має справу зі своїм невдалим зізнанням, однокласник Коюкі Аясе бореться зі своїми почуттями до Нацукі. Незважаючи на свою боязкість, він має намір завоювати її серце.

Одинадцять блискавок. Атака найсильнішої армії Людожер

Перегляд
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2010
Серій:
1 з 1 (1 год. 30 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
UraNeor, FireRover
6.8/10 (4)
Таємна організація в майбутньому посилає спеціально навчену команду Огрів, щоб перемогти Ендоу Мамору та його команду, щоб не дати йому вплинути на світ своїм футболом.

Сталевий алхімік: священна зірка Мілоса

16+ Перегляд
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2011
Серій:
1 з 1 (1 год. 50 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Комедія, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
FireRover
8.9/10 (27)
Переслідуючи алхіміка з дивними здібностями брати Елріки потрапляють в Мілос, де знайомляться з цікавою дівчиною Джулією, що втягує їх у боротьбу за незалежність мілостіан, що перебувають під гнітом Кріту.

Ван піс фільм 13: Золото

Перегляд
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2016
Серій:
1 з 1 (2 год.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
FireRover
8.5/10 (23)
Дія відбувається в Гранд Тесоро , незалежній країні, визнаної Світовим Урядом , в якій розташовується найбільше у світі Місто Розваг, в якому відомі пірати, вартові та багатії з усього світу збираються для розваг у недоторканному місті, влади в якому не має навіть Світовий Уряд. Потрапивши в Гранд Тесоро, Пірати Солом'яного Капелюха зустрічаються з правителем цієї країни, золотим імператором, Гілдом Тесоро , який легко приваблює на свій бік піратів, вартових і навіть Світовий уряд, за допомогою грошей. Гілд Тесоро збирається перейти в активні дії, щоб задовольнити свої безмежні амбіції, які можуть призвести до серйозних змін у Новому Світі...