Наприклад, 

Висхідне сонце
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » StarGalaxyOnly

Війна дванадцяти

16+ Додана 2 серія (ОЗВ) / 3-4 (СУБ)
18ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
4 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик
Переклад:
dhvgop, StarGalaxyOnly
Ролі озвучували:
Falko, Gradus, burya, Karri
9.2/10 (33)
Кожні 12 років найманці, із неймовірною силою та величезними розумовими здібностями збираються для участі у Війні Дванадцяти. Кожен воїн носить ім'я та атрибути однієї з 12 тварин китайського зодіаку. Ставлячи на кін свою гордість і життя, кожен воїн ковтає отруйний камінь, тим самим встановлюючи часовий ліміт на турнір - і на своє життя, вони вступають у жорстокий бій, доки не залишиться лише один переможець.

Кулінарні поєдинки Соми

Перегляд (Субтитри) / 9 (ZюK) / 14 (Didko Studio)
122ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
24 з 24 (25 хв.)
Категорія:
Еччі, Школа, Шьонен
Переклад:
ZюK, StarGalaxyOnly, BeardBear
Ролі озвучували:
ZюK, Yeskind, Balayansha, Shiman, Charile
9.5/10 (200)
Кулінарні поєдинки Соми розповідають історію хлопчика на ім'я Сома Юкіхіра, чия мрія полягає в тому, щоб стати шеф-кухарем у сімейному ресторанчику і перевершити кулінарні навички свого батька. Закінчивши середню школу, Сома встає перед фактом, що його батько, Джоічіро Юкіхіра, повідомляє йому, що влаштувався на нову роботу, вимагає його подорожувати по світу і тому закриває на час ресторанчик. Батько кинув виклик Сомі, якщо той хоче перевершити його в готуванні, то повинен закінчити елітну Кулінарную Академію Тоцукі, де випускається лише 10% студентів. Там він зустрічає багато дивовижних учнів і переживає багато нових цікавих подій, завдяки чому він росте і стає ближче до своєї мети стати кращим.

Боєць Бакі

16+ Перегляд (СУБ) / 17 (ОЗВ)
48ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
26 з 26 (24 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Бойовик, Шьонен
Переклад:
FireRover, UraNeor, StarGalaxyOnly
Ролі озвучували:
Kohut, Голос Безодні, Роман, михайлістви, Mika, Loki_Ua
8.5/10 (106)
Це продовження історії легендарного бійця на ім'я Бакі Ханма, який мріє стати найсильнішим та перевершити свого батька. Він уже здолав усіх відомих воїнів, але тепер Бакі чекає на битву з тими, хто ще жодного разу не програвав. З п'яти в'язниць одночасно втекли найнебезпечніші ув'язнені, деякі з яких примудрилися пережити смертну кару. Вони не знали, що означає поразка, і зустріч із легендарним героєм може стати черговою перемогою. Ось тільки сам Бакі не звик здаватися, і навіть такі сильні опоненти не лякають воїна.