Наприклад, 

Арте
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » 37ий

Вітролом

Додана 7 СУБ 7 ОЗВ (GM) / 7 (Amanogawa) / 7 (EspadaStudio)
80ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
7 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Школа
Переклад:
Furunze, 37ий, Folld
Ролі озвучували:
Gwean, Smile2You, Rainy984, DedrDs, Bodya500icq, Nutix, Alisand, DennyProut, Spalah, Yunko, Suni, VGvoice, Morlan, Bogger, MadMadara, Demi, Kuromi, Seraphine, Maori, Vitrutsya, Snail
9.4/10 (202)
Харука Сакура не хоче мати нічого спільного зі слабкими — його цікавить лише найсильніший із сильних. Він щойно почав навчання в середній школі Фурін, школі виродків, відомій лише своєю силою бійки — силою, яку вони використовують, щоб захистити своє місто від усіх, хто бажає йому зла. Але Харука не хоче бути героєм чи частиною будь-якої команди — він просто хоче пробитися до вершини!

Велика дерейнджеризація

Додана 6 серія
21ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
6 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Фантастика, Шьонен
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Stayler, Moon
8.7/10 (55)
Тринадцять років тому на Землю вторглася Армія Кайджінів, але величні захисники людства, Воїни дракона, розгромили їх всього за рік! Відтоді щонеділі кайджіни повинні розігрувати принизливу поразку на очах у нічого не підозрюючої публіки. Вирішивши це змінити, кайджін D, проник до лав Рейнджерів. І за допомоги таємничої рейнджерки Юмеко Судзукірі, D, вдалося захопити один з божественних артефактів - єдину зброю, яка здатна знищити безсмертні тіла монстрів.

Білд Дівайд: Код чорний

Перегляд
8ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Надприродне, Фентезі
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Yon, Moon
6.6/10 (26)
Нове Кіото - це місце, де все вирішується за допомогою карткової гри "Build Divide". Від вирішення особистих конфліктів до визначення соціального статусу - успіх у "Білд Дівайд" означає успіх у житті. Найбільша амбіція кожного гравця - стати королем, чиї незрівнянні навички дають йому майже повну владу над містом. Одного дня молодий чоловік прокидається в Новому Кіото, знаючи лише своє ім'я - Теруто Курабе - і маючи при собі лише колоду для карткової гри, якої він більше не знає. Незабаром Теруто зустрічає іншого гравця, Сакуру Банка, яка допомагає йому згадати, як грати в "Білд Дівайд", і його початкову місію: що б там не було, він повинен зустрітися з королем.

ФЛКЛ: Альтернатива (Сезон 3)

Додана 2 серія
1ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
2 з 6 (2 год. 15 хв.)
Категорія:
Бойовик, Деменція, Комедія, Меха, Пародія, Фантастика
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Ідея, Bitari
8.4/10 (5)
Життя Кани Комото та її подруг у маленькому японському містечку протікає з дня в день. Щоразу ніби день бабака і здається, що майбутнє буде таке саме. Кана ходить до школи, тусить з друзями, любить фарбувати нігті та слухати музику, але їй здається, що нічого особливого в її житті ніколи не станеться.

Бучіґірі?!

Додана 4 серія СУБ (Torahetora) / 12 ОЗВ 12 СУБ (Glass Moon)
57ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з ХХ (24 хв.)
Категорія:
Фентезі, Школа
Переклад:
onedezz, 37ий
Ролі озвучували:
Bitari, Gwean, Maslinka
8.4/10 (105)
Возз'єднавшись зі своїм колишнім другом Асаміне Матакарою, Томошібі Аладдін втягується в битви між могутніми особистостями. Не вистачало тільки джина!

Наруто Ураганні хроніки Фільм 1

Перегляд
1ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2007
Серій:
1 з 1 (1 год. 34 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
37ий
Ролі озвучували:
Федір Громов, Таня Фощан, Валентин Глушко, Shiman, Murselum, PavloLoki, Олексій Великий, Cara Linne, Bogger, Venko, Ілля Уманець, Eidem, Smile2you, Lomaev, Ірина Февчук, Михайлістви, Li_Twin, Bitari, Alex, Nikki, Наївний, Mark Chernenko, Sad._.Burito, pad0n, Микола Бусов
9.2/10 (16)
Група нінджя планує оживити могутнього демона, і коли його дух возз'єднається з тілом, світ буде знищено. Єдиний спосіб запобігти цьому - запечатати його назавжди, щоб Шіон, служителька храму, не допустила цього. Наруто Узумакі доручено охороняти її, але одна річ заважає Шіон прийняти його допомогу: вона також має здатність передбачати смерть - і вона передбачила, що його смерть наближається незабаром. Щоб уникнути своєї долі, Наруто повинен триматися подалі від Шіон, але, незважаючи на це, він вирішує кинути виклик пророцтву, щоб захистити Шіон і світ.

Булбастер

Додана 1-12 серія
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Меха, Фантастика
Переклад:
37ий
8.3/10 (7)
Молодого інженера Тецуру Окіно переводять до компанії зі знищення шкідників "Хато Індастріз" разом із новим роботом Бульбастером, якого він розробив власноруч. Там "Хато Індастріз", невелика компанія з невеликими грошима, та її президент Тадзіма протистоять загадковій істоті. Є витрати на пальне для роботів, витрати на робочу силу для пілотів, і, звісно, марнування навіть однієї кулі є неприпустимим. Між їхніми ідеалами винищення та реальністю бюджетів, яке майбутнє чекає на Хато?