Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Наруто Ураганні Хроніки Фільм 3: Спадкоємці Волі Вогню

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2009
Жанр: Бойове мистецтво, Бойовик, Комедія, Шьонен
Режисер: Масахіко Мурата
Студія: Studio Pierrot
Серій: 1 з 1 (1 год. 35 хв.)
Переклад: GaaRaGod

Дивитися Наруто Ураганні Хроніки Фільм 3: Спадкоємці Волі Вогню онлайн

Сюжет фільму заснований на спалахах Четвертої світової воїни між країнами Шинобі, коли Ніндзя володіють унікальними здібностями (Кекей Генкай) починають зникати з Комогакуре, Івагакуре, Кірігакуре, і Суногакуре. Країна Вогню єдина не піддалася нападу, тому всі підозри падають на неї, інші Країни Шинобі починають готувати план нападу! У Країну Вогню вторгаються Шинобі з різних селищ і кажуть, що якщо це не припиниться вони будуть змушені напасти на Коноху! Глава Країни Вогню Даймьо наказує Тсунаде будь-якими шляхами довести, що Коноха не винна. У випадку, як їй не вдасться довести невинність Конохи, Країна Вогню будить змушена зруйнувати село щоб зберегти мир між Країнами Шинобі!
Цей злочинець і головний герой фільму, Хіруко, є втікачем ніндзя (Нукенін), зниклим з Конохи ще за часів Третьої Світової Війни Шинобі. Хірука багато років займався розробкою Техніки Химери, яка дозволяє йому поглинати Чакру і Кекей Генкай інших ніндзя. За сюжетом фільму Хіруко разом зі своєю командою (Ічі, Ні, і Сан) розбивають Табір на Горі Шамі на кордоні Конохи і Івогакуре. За допомогою Гендзюцу він проектує себе в небі П'яти Великих Країн Шинобі оголошуючи, що він отримає Кекей Генкай Країни Вогню і стане безсмертним і непереможним, а потім почне Четверту світову війну Шинобі. Хіруко хоче отримати останній з Кекей Генкай Конохи - Шарінган Какаші!
Приємного перегляду
Літо 2009
2 роки тому
4.5К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
8.2/10 (17)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Lemred Анімешник
Дата: 27 червня 2021 20:05
Дякую Вам за аніме українською <3 Шкода, що цей фільм можна дивитись тільки з субтитрами, але я рада, що можу споживати контент рідною мовою, хоча б в такому форматі ^_^ Але в субтитрах були помилки: русизми, орфографічні помилки, пропущені букви в словах тощо. Тому було б дуже добре, якщо б це виправили при нагоді) Не хочу здатися прискіпливою чи щось подібне, а просто посприяти Вашому вдосконаленню. Сподіваюсь, я змогла правильно донести свою думку🤗 Ще раз дуже дякую💜
 • chornyimykhailo13 Анімешник
  Дата: 16 січня 2021 22:40
  Я би хотів взнати коли буде озвучка на українській мові якщо аона взагалі буде😞
 • Bodiknet Анімешник
  Дата: 2 жовтня 2019 21:48
  Анотація написана російською?! Ви серйозно?


  Швиденько все виправили. Молодці  be