Наприклад, 

Ти і я

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Історія наших побачень: досвідчена ти і недосвідчений я

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2023
Жанр: Романтика, Школа
Режисер: Ооба Хідеакі
Студія: ENGI
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Перекладали:
НотікаJunker ErlBodi4ka
Ролі озвучували:
Glass Moon: BitariMaslinka
Kaizoku
:
RedMindRenikoKoraМаркус

FanVoxUA
:
Bodi4kaIdzanamiSurgeon

Дивитися Історія наших побачень: досвідчена ти і недосвідчений я онлайн

Рюто Кашіма - похмурий старшокласник. В рамках гри в покарання він був змушений освідчитися Руні Шіракаві, дівчині з верхівки шкільної ієрархії.

Зрештою, вони йдуть на побачення з несподіваної причини: "Е-е, я зараз вільний, тож...", але Руні освідчується вродливий член футбольного клубу, а Руна приводить Рюто, з яким щойно почала зустрічатися, до своєї кімнати.

У них різні друзі та способи розважитися, і вони різні майже в усьому. Тим не менш, вони починають зближуватися, щодня дивуючись своїм відмінностям і приймаючи їх.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2023 / Glass Moon / Kaizoku / FanVoxUA
5 місяців і 2 тижні тому
50K
7.6/10 (298)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Bars Анімешник
Дата: 12 червня 2024 05:44
 • 0
 • Бляха , можливо я не правий, але гг якийсь безхребетний
 • Banderix2 Анімешник
  Дата: 22 травня 2024 00:02
 • 1
 • Цитата: Banderix2
  Автору, схоже, недоплатили за оригінальність, тому цей тайтл настільки стабільний, настільки базовий і повний всіх цих кліше разом із узагалі шаблонними подіями і сценаріями до них, от тіки ЖГГ якось у першій серії захотіла аніме закінчити узагалі, а потім це капець був, десь із 9  серії по кінець мені узагалі незрозуміло було, що трапилося із нашим кенді боєм трай хардом і його спорткаром, взяли, шось собі вигадали, посварились, помирились, що за дитячий садок? Найбільше подобався отой крєпко збитий хлоп, а саме його еволюція у Чангука, 10/10 за самовдосконалення, на цьому все.
  НА рахунок мальовки, то, хоч вона і простенька, але достатньо адекватна, бо деякі автори нею ж аніме і портять, як от домальовують губи(аніме Кохання на кінчиках пальців). Найоригінальнішим аспектом, на мою думку, є саме друзі нашого хлопа, та і впринципі, друг головного героя у 40% серіалах найцікавіший саме через різнобічність і еластичність образу(крєпко збітому хлопу зовнішність взагалі перестроїли) .
 • Banderix2 Анімешник
  Дата: 6 травня 2024 16:16
 • 0
 • Автору, схоже, недоплатили за оригінальність, тому цей тайтл настільки стабільний, настільки базовий і повний всіх цих кліше разом із узагалі шаблонними подіями і сценаріями до них, от тіки ЖГГ якось у першій серії захотіла аніме закінчити узагалі, а потім це капець був, десь із 9  серії по кінець мені узагалі незрозуміло було, що трапилося із нашим кенді боєм трай хардом і його спорткаром, взяли, шось собі вигадали, посварились, помирились, що за дитячий садок? Найбільше подобався отой крєпко збитий хлоп, а саме його еволюція у Чангука, 10/10 за самовдосконалення, на цьому все.
 • Ja aus Lvöv Анімешник
  Дата: 23 квітня 2024 17:53
 • 0
 • Курочка,
  Ієрогліфа ‚лу‘ в японській нема, тому використовують ‘ру‘)
 • Kimo Анімешник
  Дата: 10 квітня 2024 18:59
 • 1
 • Аніме про нетаку давалку та латентного ку**лда. Нуль роздумів, драма ні на що не впливає, ти знаєшь що буде далі. Якісь теми якщо і підіймаються, то через декілька хвилин все спускається на гальмах. Ну і ГГ задовбав червоніти, типічна аніме-нюня. І якщо дівчина вже легка на передок, то вона буде такою і далі по життю, краще би це показали і ГГ би почав відношення з Куросе. Так було би хоч трохи оригінальніше і реалістичніше. В сухому остатку маємо звичайний ромком з гяру, без того що робить ці історії привабливими.
 • AriDos Анімешник
  Дата: 4 квітня 2024 14:17
 • 0
 • Легке, зовсім не заморочене аніме, дупа від гг не горить. Для того щоб відволіктися від чогось - саме воно.
  П.С. читав коменти, писали, що багато крінжа, жодного разу не поставив на паузу через крінжовість, здається в мене імун. Інколи були тупі моменти, але лице лодонню собі розбити не хотілося. Ось де справжній крінж так це - Дівчина на годину, оце квінтесенція крінжа та тупості, а тут ще норм тайтл.
  До речі, є інфа чому манга від аніме добряче відстає?
 • нудьга Анімешник
  Дата: 27 березня 2024 16:39
 • 0
 • вільний час й справді можна витратити якщо його забагато якщо не рахувати романтику героїв то буде хорошим для перегляду з тією всією романтику вже посередньо для мене.
  Цитата: Jabami
  Мда... Якщо спитаєш куди подіти вільний час то варто вказати на цей "шедевр", до озвучення немає слів все зроблено красиво, а от саме аніме це відстій, сюжет написаний штучним інтелектом зразу в чистовик, примітивно, так я розумію що це зроблено для японців, але камон, де романтика, де якась інтрига? Мальовка як побачите десь на рівні початкових класів художньої школи, емоції "морда кірпічем" Моя думка: 4/10, але це тільки за одну парочку яка мені дійсно симпатизувала на протязі сюжету та відсутність питань: "а що з ними буде далі?"
  така моя думка

 • Jabami Анімешник
  Дата: 7 березня 2024 19:56
 • 0
 • Мда... Якщо спитаєш куди подіти вільний час то варто вказати на цей "шедевр", до озвучення немає слів все зроблено красиво, а от саме аніме це відстій, сюжет написаний штучним інтелектом зразу в чистовик, примітивно, так я розумію що це зроблено для японців, але камон, де романтика, де якась інтрига? Мальовка як побачите десь на рівні початкових класів художньої школи, емоції "морда кірпічем" Моя думка: 4/10, але це тільки за одну парочку яка мені дійсно симпатизувала на протязі сюжету та відсутність питань: "а що з ними буде далі?"
 • Best YT Анімешник
  Дата: 3 березня 2024 23:27
 • 0
 • Цитата: джоджофаг
  Аніме-чернетка, інакше і не скажеш. Наче є всі загальні риси типового ромкому, але даний тайтл просто дивовижним чином справляє враження недопрацювань у всіх аспектах. Сюжет примітивний, але викликає найменше питань, як би це дивно не звучало, мабуть, тому що його важко сприймати не абстрагуючись від оформлення. Діалоги - на рівні початкового етапу, наче їх накидали десь на листочку в загальних рисах, щоб донести суть, а потім просто забули проробити. І що найсмішніше, мальовка повністю підтримує цю атмосферу. Вона якась дерев'яна, відсутній навіть натяк на плавність рухів, через що складається враження перегляду семестрової роботи учня старшої школи з інформатики, а не тайтлу, який виходив на ТБ (ну й пика в гг, просто вдивіться).
  Це наче вам сказали вирізьбити античну колону, а ви здаєте на виході продовгувату каменюку, до якої навіть не доторкнулися.
  Непогана рецензія, я би ще додав, що взаємодія з гг і його дівчиною, тобто в цілому розвиток стосунків плавні не має ніяких сюжетних роялів, від яких хочеться виключити тайтел, проблема тільки перша серія яка по-факту все портить і піднімає одразу дуже високо планку у відносинах, що виглядає не природньо і тупо, бо жанр в аніме романтика, інша сторона монети цього є в тому щоб пробудити інтерес в глядача!!
 • джоджофаг Анімешник
  Дата: 29 лютого 2024 01:22
 • 0
 • Аніме-чернетка, інакше і не скажеш. Наче є всі загальні риси типового ромкому, але даний тайтл просто дивовижним чином справляє враження недопрацювань у всіх аспектах. Сюжет примітивний, але викликає найменше питань, як би це дивно не звучало, мабуть, тому що його важко сприймати не абстрагуючись від оформлення. Діалоги - на рівні початкового етапу, наче їх накидали десь на листочку в загальних рисах, щоб донести суть, а потім просто забули проробити. І що найсмішніше, мальовка повністю підтримує цю атмосферу. Вона якась дерев'яна, відсутній навіть натяк на плавність рухів, через що складається враження перегляду семестрової роботи учня старшої школи з інформатики, а не тайтлу, який виходив на ТБ (ну й пика в гг, просто вдивіться).
  Це наче вам сказали вирізьбити античну колону, а ви здаєте на виході продовгувату каменюку, до якої навіть не доторкнулися.