Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » sub

Зворушливий комплекс

Перегляд
13ком.
SUB
Релізер:
Олександер
Рік випуску аніме:
2007
Серій:
24 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Субтитри
Переклад:
RedMind
9.9/10 (30)
Шкільні друзі Коїзумі Ріса та Отані Ацуші мріють знайти своє кохання. Але на заваді у них стоїть проблема - Ріса значно вища за усіх дівчат, а Отані - коротунчик. Через їх постійні сварки однокласники вже давно порівнюють їх з комедійним дуетом. Утім, раптом Ріса розуміє, що її почуття до Отані виходять далеко за дружні... Як наші герої впораються зі зворушливим комплексом значної різниці у зрості та зустрінуть своє закінчення шкільних років?

Сім Смертних Гріхів. Суд Гніву

Додана 17 серія (СУБТИТРИ)
24ком.
SUB
Релізер:
bills_spirit
Рік випуску аніме:
2021
Серій:
17 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Надприродне, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
bills_spirit
8.6/10 (19)
Аби звільнити Елізабет від пут долі, Меліодас вирішує стати новим Королем Демонів. Але Елізабет та решта Сім Смертних Гріхів не згідні з його рішенням і всіма силами намагаються йому в цьому завадити. Вони укладають угоду з Чотирма Архангелами і виступають проти війська демонів. Тим часом Бан блукає в Чистилищі в пошуках емоцій Меліодаса, які той втратив після чергової смерті. Війна між кланом демонів та рештою рас продовжується.

Янгол Д.Н. / ДНК Янгола

Додана 14 серія
1ком.
SUB
Релізер:
Олександер
Рік випуску аніме:
2003
Серій:
14 з 26 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Комедія, Романтика, Фентезі, Школа, Субтитри
Переклад:
_Umeko_Shijo_
7.8/10 (5)
До свого чотирнадцятого дня народження Дайске Ніва був звичайним підлітком. Він намагався зізнатися у коханні дівчині його мрій, але зазнав невдачі. Після цього щоразу, коли він думає про цю дівчинку, він перетворюється на легендарного фантомного злодія, відомого як Дарк. Мати Дайске, яка багато знає про ці перетворення, змушує його перетворюватися на Дарка і красти цінні твори мистецтва. З часом Ніва дізнається, чому його сім'я вже багато поколінь краде цінні твори мистецтва і який стосунок до цього має його однокласник Сатоші Хіватарі.

Країна чудес

Додана 2 серія
5ком.
SUB
Релізер:
sashko san
Рік випуску аніме:
2022
Серій:
2 з 15 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Фентезі, Субтитри
Переклад:
Дарина
10.0/10 (6)
Ця історія обертається навколо двох підлітків з різним характером та культурним походження – Фа Хуа та Лань Ге, яких чарівна зброя «Незрівнянна намистина» об’єднала разом, щоб врятувати людство. Артефакт поєднує їх та змушує долати різноманітні випробування, попри дуже різний характер. Поступово стосунки між ними змінюються, і вони починають розуміти один одного та стають близькими як брати. Вони разом намагаються розгадати загадки Незрівняної намистини. Але таємниці поступово нависають над ними загрозливою тінню.. Під час зустрічі з кланом Небесного диявола – Тіанмо Ємінг переодягнулася таємничою красунею та сказала, що її мета – заволодіти Незрівняною намистиною. Фа Хуа та Лань Ге бажають помсти. Вони повинні сягнути таємниці вдосконалення за допомогою Незрівняної намистини. Чи зможуть вони взяти на себе важку відповідальність за майбутню атаку демонів і захистити Незрівняну намистину?

Король печери: граф Монте-Крісто

16+ Додана 17 серія
5ком.
SUB
Релізер:
sashko san
Рік випуску аніме:
2004
Серій:
17 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Детектив, Драма, Надприродне, Триллер, Фантастика
Переклад:
Joer
7.8/10 (5)
У 5053 році французькі аристократи віконт Альберт де Морсер і барон Франц д'Епіне відвідують карнавал на місячному місті Луна. У той час як Францу потрібні лише веселощі, Альберт шукає чогось більшого; чогось, що б заповнило його життя. Однак він знаходить навіть понад те, чого бажав, у графі Монте-Крісто — чарівному й таємничому аристократові (як він сам себе називає), який зустрівся з ним поглядом на оперному спектаклі. Через кілька перипетій Альберт подружився з графом і ввів його у французьке суспільство. Проте граф має на меті не тільки дружбу; він планує нарешті розв’язати свою помсту тим, хто скривдив його багато років тому. Цей твір розповідає про переплетені долі Альберта і графа та про найбільшу ціну, сплачену за помсту.

Квартет нічної Сакури

Додана 1-3 серія
1ком.
SUB
Релізер:
Pan_Oleksandr
Рік випуску аніме:
2008
Серій:
3 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Комедія, Надприродне, Шьонен
Переклад:
Нотіка
9.0/10 (2)
Акіна, Хіме, Котоха та Ао — четверо представників Консультаційного бюро з питань повсякденного життя, яке, крім допомоги дитячим садкам, справляється з більш важкими завданнями. А саме, вони прагнуть зберегти спокій свого маленького містечка Сакурасін, вистежуючи порушників спокою.

Марієзалежність

Додана 3 серія
0ком.
SUB
Релізер:
Олександер
Рік випуску аніме:
2009
Серій:
3 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Пародія, Школа, Субтитри
Переклад:
ranisathrys
9.0/10 (2)
Канако Міямае, натхненна історією знайомства власних батьків, переводиться до католицької школи Аме-но-Кісакі у пошуках справжнього кохання. Та Канако вирізняє одна риса: вона вкривається висипом від дотику чоловіка. Зустрівши красуню Марію, Канако вирішує, що знайшла свою кохану. Проте її мила не така проста - насправді вона перевдягнений хлопець. Марія погрожує викрити нечисті наміри Канако, якщо та розкриє його обман, та ще й витурює сусідку по кімнаті Канако, аби цілодобово слідкувати за дівчиною.

Семиденна війна

Перегляд
2ком.
SUB
Релізер:
sashko san
Рік випуску аніме:
2019
Серій:
1 з 1 (1 год. 27 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Комедія, Субтитри
Переклад:
Monya
10.0/10 (2)
Мамору Сузухара — замкнутий старшокласник, який проводить свій вільний час, читаючи про історію та війни. Дізнавшись, що його кохана, Ая Чійоно, переїзджатиме зі своєю родиною наступного тижня, він набирається сміливості, щоб попросити її втекти з ним. Отже, Мамору, Айя та четверо їхніх однокласників вирушили в табір на покинутій вугільній фабриці Сатомі. Після того, як вони провели там перший день, вони прийшли до несподіваного висновку, що можуть бути не самі на фабриці.

Пара Зозуль

Додана 16 серія
22ком.
SUB
Релізер:
Олександер
Рік випуску аніме:
2022
Серій:
16 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Шьонен, Субтитри
Переклад:
sorochan.orest
8.8/10 (26)
Наґі Уміно — 17-річний учень другого курсу середньої школи, який дізнається, що він не є біологічною дитиною сім'ї, яка його виховала. По дорозі на свою першу зустріч зі своєю біологічною родиною він зустрічає Еріку Амано, популярну інтернет-знаменитість, яка намагається втекти від шлюбу за домовленістю. Пізніше Наґі та Еріка виявляють, що їхні батьки випадково поміняли їх після народження і тепер збиралися одружити їх за домовленістю. Щоб полегшити це, їх змушують жити в будинку, який належить родині Еріки.

Акватоп білого піску

Додана 5 серія
4ком.
SUB
Релізер:
Олександер
Рік випуску аніме:
2021
Серій:
5 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Субтитри
Переклад:
Suit0n
9.3/10 (3)
Вісімнадцятирічна школярка Кукуру Місакіно, яка підробляє в океанаріумі, одного разу зустрічає Фуку Міязаву, що втекла з Токіо. Занурюючись в свої думки і спогади, Фука проводить весь вільний час в океанаріумі. Поки дівчатка віддаються мріям, боряться з самотністю, долають перешкоди, їхня дружба стає все міцнішою і міцнішою. А тим часом океанаріум виявляється на межі закриття...

Неймовірні пригоди ДжоДжо: Пригода ОВА

16+ Перегляд
5ком.
SUB
Релізер:
Pan_Oleksandr
Рік випуску аніме:
2000
Серій:
7 з 7 (30 хв.)
Категорія:
Драма, Жахи, Надприродне, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
Altron320
10.0/10 (7)
Вампір і заклятий ворог прадіда родини Джостарів Діо прокинувся від столітнього сну на морському дні, і тепер він як ніколи сильний й сповнений рішучості помститися ненависному роду.