Наприклад, 

Бліч: Спогади в забутті
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » sub

Біла Коробка Спецвипуск

Додана 1 серія
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
1 з 2 (25 хв.)
Категорія:
Комедія, Пригоди
Переклад:
K0wbassa
0.0/10 (0)
Акане, Айя та Арупін - троє учасниць айдол-гурту "Трейсі", якому ще тільки належить зробити собі ім'я. Після того, як їхній виступ у супермаркеті не отримав жодного відгуку у похмурої публіки, лідерка тріо Акане вирішує змінити долю, протистоючи їхньому бездарному менеджеру Таґучі. Але дівчата, несподівано натрапляють на труп Таґучі - і в той же час здобувають широку славу, якої так відчайдушно прагнули.

Магічно-торгівельний квартал Абенобаші

Додана 10 серія
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2002
Серій:
10 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Еччі, Комедія, Пародія, Фентезі
Переклад:
Hoffer
9.0/10 (9)
Друзі дитинства Сашші та Арумі - мешканці старенького торгівельного кварталу Абенобаші. Їх родини займаються сімейним бізнесом, але з кожним роком це вдається важче і важче. Стоячи на порозі прірви, дітлахи починають розуміти, що Абенобаші незвичайне місце. Cамі того не бажаючи, вони запускають ланцюжок містичних подій і стають свідками потойбічних пригод.

MF Ghost

Додана 9 (Togarashi) / 9 (Дядько Грей)
13ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
9 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Драма, Пригоди, Спорт
Переклад:
Дядько Грей, KingGalant
9.6/10 (16)
Каната Лівінгтон, 19-річний японсько-британський гонщик, приїжджає до Японії після закінчення найкращої гоночної школи у Великій Британії, щоб взяти участь у MFG і знайти свого зниклого батька Кена Катагірі. Каната переїжджає до будинку друзів своєї покійної матері - пана та пані Сайонджі - і бере участь у перегонах під прізвищем батька, позичивши Toyota 86 у Оґати, друга сім'ї пари. Незважаючи на величезні недоліки в технічних характеристиках, Каната потрапляє в топ-15, змагаючись з суперкарами найвищого рівня, демонструючи свої феноменальні навички.

НГ Лицар Ламуне & 40

Додана 5 серія
2ком.
SUB
Рік виходу аніме:
1990
Серій:
5 з 38 (22 хв.)
Категорія:
Комедія, Меха, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
Petrodab
8.5/10 (6)
Після того, як учень 4-го класу Баба Ламуне проходить відеогру, яку він купив у таємничої дівчини, він потрапляє до світу Харахара, де виявляється Ламунессом, тим, кому судилося перемогти великого чарівника Дона Гармажа. Приєднуйтеся до телеграм сторінки перекладача Petrodab UA

Соромливка

Додана 2-4 серія
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
4 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Шьонен
Переклад:
Куля
4.1/10 (19)
Саме тоді, коли планета наближалася до третьої світової війни, з усього світу з'явилися люди з надздібностями, щоб підтримувати мир. Вони стали символами своїх націй, прагнучи обмежити злочинність і притягнути злочинців до відповідальності. Героїня-підліток Теру "Соромливка" Моміджіяма - представниця Японії у світі героїв. Коли з'являється таємнича загроза під назвою Амаларейкс, Шай повинна працювати разом зі своїми колегами-героями, щоб зупинити їх за будь-яку ціну.

У час, коли плачуть цикади Карма

16+ Додана 11 серія
12ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
11 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Жахи, Надприродне, Психологія
Переклад:
Phönix
9.2/10 (12)
Ріка Фуруде та її друзі живуть у маленькому гірському селі Хінамізава. У червні 1983 року село переїздить жити Кеїчі Маебару, який стає єдиним хлопцем у їхній компанії. Після школи вони веселяться, грають в ігри та проводять кожен день як звичайні діти. Незважаючи на цю, здавалося б, нормальну рутину, Кеїчі починає помічати дивну поведінку своїх друзів, які, здається, приховують від нього похмурі таємниці міста. В іншому місці за цими дедалі тривожнішими подіями спостерігає людина, яка пам'ятає всі випадки, коли ця та інші подібні історії вже відбувалися. Використовуючи ці знання, вона вирішує полагодити ці зруйновані світи. Однак, коли вносяться певні корективи, щоб уникнути фатальних наслідків стаються інші події, що роблять все ще гіршим.

Світ відомий лиш Богу (2 сезон)

Додана 2 серія
4ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2011
Серій:
2 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Надприродне, Романтика, Шьонен
Переклад:
Legat
8.4/10 (5)
Кейма Кацураґі, відомий як "Бог завоювання", повертається до свого епічного квесту з вигнання духів-утікачів, які заволоділи серцями беззахисних (або не таких вже й беззахисних) дівчат. Вперше з'явившись у світі симуляторів побачень, він вивчив безліч тактик та стратегій, які тепер використовує для того, щоб підкорювати серця тих, кого він ненавидить найбільше: трьохвимірних дівчат! Проте Богу Завоювання належить зіткнутися з новими викликами у своєму завданні. Він потрапив у пастку паршивої 3D реальності, і замість того, щоб залишитися у прекрасному світі 2D, тепер він повинен мати справу з безліччю різноманітних дівчат, кожна з яких вимагає від нього неабиякої витримки та сили, щоб бути завойованою. І навіть якщо він бажав залишитися у своєму улюбленому двовимірному світі, йому доведеться просуватися вперед, завойовуючи серця справжніх дівчат, оскільки в іншому випадку – його власна...

Я навчаю врятовану панянку, чиї заручини скасували, як бути неслухняною

Додана 8 серія
19ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
8 з ХХ (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Фентезі
Переклад:
Della
9.0/10 (27)
Аллен, відлюдькуватий чаклун, котрого всі чогось називають Повелителем демонів, і мешкає в гущавині лісу. Живучи собі на самоті, він натрапляє на непритомну дівчину на ім'я Шарлотта. Її підставили, звинувативши у злочинах, і розірвали заручини, що змусило панянку покинути свою країну. Це нагадало Аллену, як його самого зрадили ті, кого він колись вважав друзями. Тож, почувши історію, як 17-річну дівчину використали та звинуватили ледве не в усіх гріхах світу, чаклун вирішує дозволити їй поселитися в своєму маєтку. Ба більше, Аллен починає навчати Шарлотту різним поганим речам і як бути неслухняною, допоки тіні минулого не вирушають по його слідах.