Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » sub

Шахрайське ремесло

Додана 7 серія
2ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2016
Серій:
7 з 12 (12 хв.)
Категорія:
Бойовик, Комедія, Школа
Переклад:
Пан Свічка
9.2/10 (5)
Результат університетських іспитів може суттєво вплинути на ранні роки життя людини, визначаючи її потенціал до успіху та поваги в майбутньому. Конкурентне середовище вимагає від студентів постійної адаптації та наполегливості. Існує дві категорії студентів: Ті, хто віддано навчаються та старанно запам'ятовують інформацію, і ті, які аби досягти успіху списують, та покладаються на шахрайство. І хоч іноді між цими групами іноді виникає потреба співпрацювати, здебільшого вони конкурують одна з одною. Однак, парубок Ш-кшталту — Мумей, та панянка Н-кшталту — Коі, є головними героями цього надскладного іспиту, і їхня історія стане раніше небаченою битвою. Краще приготуйтеся до того, що зараз відбудеться…

Інуяша

Додана 34 серія
29ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2000
Серій:
34 з 167 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Комедія, Пригоди, Романтика, Фентезі
Переклад:
bills_spirit
9.3/10 (36)
У давні часи в Японії поруч з людьми жили надприродні створіння - йокай, мононоке, легенди і перекази про яких існують і в сучасній Японії. Каґоме, звичайна школярка, сім'я якої вже кілька поколінь живе в храмі, не вірила у всі ці байки. Доки на свій день народження не потрапила в епоху Сенґоку через стару пересохлу криницю, що на її подвір'ї. Самотня у цьому незнайомому їй світі вона благає про допомогу і пробуджує запечатаного 50 років тому напівйокай Інуяшу. Але ж не дарма його запечатали. Інуяша полює на Камінь Чотирьох Душ, що дає могутню силу йокай, а сам камінь якимось дивом опинився в тілі юної Каґоме.

Молодша Сестра — Все, Що Тобі Потрібно

Додана 6 серія
11ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
6 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Еччі, Комедія, Романтика
Переклад:
АніМрія
6.5/10 (12)
Іцукі Хашіма — новеліст, одержимий молодшими сестричками, який, пишучи свої твори, зосереджується на них. Незважаючи на його особистість, він оточений тісним колом друзів: Наюта Кані, геніальна, але збочена новелістка, яка закохана в нього; Харуто Фува, колега-письменник, чия робота мала значний успіх; Міяко Шіракава, хороша подруга, яку він зустрів у коледжі; і Чіхіро, його ідеальний молодший зведений брат, який займається домашнім господарством і готує. Разом вони грають у дивні ігри, вирушають у спонтанні подорожі, безглуздо жартують та святкують успіхи одне одного. Однак кожна людина також має вирішувати власні проблеми, чи то намагатися вкластися у встановлені терміни, чи примиритися з травматичними подіями, які залишилися в минулому. Сподобався переклад? Тицяй та знайомся з проєктом АніМрія!

Коли прийде час, я стану тобою

Додана 3 серія (Benji SG)
12ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
3 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Шьоджьо-аї, Школа
Переклад:
Вояка Schweik, Benji SG
8.9/10 (30)
Сюжет розгортається навколо школярки Ю Коіто, яка пристрасно захоплена манґою для дівчаток. Начитавшись улюблених книг, Ю і сама сподівається коли-небудь зустріти того самого «принца на білому коні», який полюбить її з першого погляду. Одного разу на випускній церемонії з нагоди закінчення середньої школи один з хлопців нарешті зізнається Ю в своїх почуттях, але ці почуття не взаємні... Героїня вже давно перейшла в старшу школу, але до сих пір не відповіла на любовне зізнання хлопця. Одного разу, йдучи по шкільному коридору та розмірковуючи, вона стає свідком того, як Токо Нанамі, президент шкільної ради, з упевненістю відмовляє в освідченні залицяльнику. Ю вирішує, що Токо має достатньо досвіду в амурних справах, тому просить у неї допомоги. Але знала б дівчина, чим це для неї обернеться...

Пара Зозуль

Додана 16 (СУБ) / 2 (VRdub)
33ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
16 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Шьонен
Переклад:
sorochan.orest
Ролі озвучували:
Lil_Che, Stayler
8.4/10 (37)
Наґі Уміно — 17-річний учень другого курсу середньої школи, який дізнається, що він не є біологічною дитиною сім'ї, яка його виховала. По дорозі на свою першу зустріч зі своєю біологічною родиною він зустрічає Еріку Амано, популярну інтернет-знаменитість, яка намагається втекти від шлюбу за домовленістю. Пізніше Наґі та Еріка виявляють, що їхні батьки випадково поміняли їх після народження і тепер збиралися одружити їх за домовленістю. Щоб полегшити це, їх змушують жити в будинку, який належить родині Еріки.

Бакі турнір Райтай

16+ Додана 4 серія
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
4 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
UraNeor, FireRover
9.5/10 (4)
Ослаблений отрутою в останній битві, Бакі Ханма опиняється на межі смерті, і порятунку не видно. Однак після того, як друг Бакі, Рецу Кайоу, привозить його до Китаю, він дізнається про багатовіковий турнір Райтай, де найзапекліші воїни борються, щоб стати найсильнішим майстром бойових мистецтв у всьому Китаї.

Вампір миттєвого вмирання (Сезон 2)

Додана 5-6 серія (СУБТИТРИ)
10ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
6 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Надприродне, Шьонен
Переклад:
Fanat22012
8.3/10 (15)
Невеличка дещиця нових та диких оповідок про вампіра, який постійно вмирає, та мисливця, який все ніяк не вб'є його (жартую), все ніяк не позбудеться цього надокучливого шмата піску (чи праху?). Вони живуть собі, горя не знаючи, і веселяться щодуху! Другий сезон буде ще кращим, ще епічнішим і ще більше вампірів не вмре ОСТАТОЧНО!!!

Мистецтво Меча Онлайн Прогресія - Скерцо глибокої ночі

Перегляд
15ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
1 з 1 (1 год. 40 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Романтика, Фентезі
Переклад:
Ейдж
9.8/10 (8)
Перемігши чергового боса і пройшовши крізь ворота п'ятого поверху, напарники Казуто "Кіріто" Кіріґая та Асуна Юкі зустрічають прекрасний краєвид руїн і катакомб, сповнених таємничості. Однак ця чарівна пригода триває недовго. Напруженість у відносинах двої провідних гільдій зростає і загрожує крихкій стабільності передової штурмової групи.

Комітет зізнань в коханні

Перегляд
3ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2016
Серій:
1 з 1 (1 год. 3 хв.)
Категорія:
Романтика, Школа
Переклад:
FireRover, UraNeor
9.0/10 (5)
У середній школі розквітає кохання. Нацукі нарешті набралася сміливості, щоб зізнатися свому другу дитинства Ю. Однак в останні моменти свого зізнання збентежена Нацукі видає це за «практикувальне зізнання». Не помічаючи її справжніх почуттів і борючись зі своїми, Ю обіцяє підтримати Нацукі в її пошуках кохання. Поки Нацукі має справу зі своїм невдалим зізнанням, однокласник Коюкі Аясе бореться зі своїми почуттями до Нацукі. Незважаючи на свою боязкість, він має намір завоювати її серце.

Останній викликач

Додана 2 серія
9ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
2 з 12 (22 хв.)
Категорія:
Бойовик, Драма, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Tengushimo
6.0/10 (4)
Зустріч талановитого молодого кухаря з голодною дівчинкою, яка з'явилася на його кухні, назавжди змінює його буденне життя. Дора, викликаний дух і справді мила богиня, тепер називає його господарем. Однак йому це зовсім не цікаво, і він намагається всіма силами втекти від примарної постаті. Волею долі, коли він випадково стає викликачем, шляху назад у житті вже немає.

Доля/Великий карнавал

Додана 1 частина
2ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
1 з 4 (15 хв.)
Категорія:
Комедія, Надприродне, Фентезі
Переклад:
Fate UA
10.0/10 (1)
Доля/Великий карнавал - пародійний спіноф Доля/Великий наказ, який складається з серії легких шортів, схожих на Карнавальний фантазм.