Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » sub

Мені не подобається біль, тому качатиму тільки захист. 2

Додана 3 серія
9ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
3 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Комедія, Пригоди, Фантастика, Фентезі, Субтитри
Переклад:
K0wbassa
9.6/10 (29)
У другому сезоні ми побачимо: продовження пригод Мейпл та її друзів у їхній улюбленій VR MMO.

Мені за тридцять вже минало, аж раптом з армії прогнали

Додана 1-3 серія
7ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
3 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Фентезі
Переклад:
Subs4UA4Fun
10.0/10 (6)
Даріеля, темного солдата армії Короля Демонів, звільняють з армії через те що він не вміє використовувати магію. У свої 30 з гаком років він змушений шукати новий шлях у житті, що приводить його до маленького поселення людей. Але чи зможе колишній солдат демонів прижитися серед своїх колишніх ворогів? Підписуємся на телеграм перекладача Subs4UA4Fun

Переродження найсильнішого екзорциста в іншому світі

Додано 1-3 серію
8ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
3 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Subs4UA4Fun
9.8/10 (6)
Найсильніший екзорцист Харуйоші, опинився на межі смерті після підступної зради. Він скористався таємною технікою перевтілення, щоб переродитися знову і спробувати нарешті знайти своє щастя. Проте у новому світі, з'ясовується що його магічні навички тьмяніють поряд з іншими магами. Втім, хіба це дійсно поважна причина щоб не бути щасливим? Підписуємся на телеграм перекладача Subs4UA4Fun

Легенди Китаю

Додана 3 серія
2ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
3 з 8 (17 хв.)
Категорія:
Фентезі
Переклад:
AUTHOR translations
7.0/10 (3)
Збірка анімаційних короткометражних фільмів «Легенди Китаю» складається з восьми різних історій, що ґрунтуються на традиційній китайській культурі, оригінальні назви яких: «Літо маленьких монстрів», «Гуска, Гуска, Гуска», «Лінь Лінь», «Сільський автобус везе Ван Хай'ера та Безсмертних», «Сяоман», «Нефритовий кролик», «Магазинчик», «Птахи та риби». Друга серія, однією із адаптованих назв якої є «Гусяча Гора», стала надзвичайно популярною не лише в Китаї. Існує дві теорії щодо кінцівки: відсилка до дитячого китайського вірша, мораллю якого є необхідність насолоджуватися теперішнім, та теорія щодо буддиського писання з Індії, в якому засуджуються людські бажання та хтивість. Збірка розповідає про минуле, сьогодення та майбутнє: від ностальгії за сільською місцевістю та до технологічних фентезі, від життєвих мотивів і до роздумів про людську природу. Мультсеріал запрошує переглянути роботу...

Майстер на всі руки Сайто в іншому світі

Додана 3 серія
27ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
3 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Пригоди, Фентезі, Субтитри
Переклад:
Suit0n
9.2/10 (25)
Часто герой, що трансмігрував, виявляє в собі нові приголомшливі навички і здібності, які отримав у процесі переміщення. Це зовсім не той випадок. Звичайний хлопець Сайто, який займався тим, що виконував дрібний ремонт та інші невеликі доручення, перемістившись в інший світ, виявив, що як був звичайною людиною, так і залишився. Ніякої магії чи техніки меча. На щастя, ніхто не оголошує його Обраним і не просить врятувати його від короля демонів, зате нажиті ним уміння майстра на всі руки більш ніж затребувані!

Сім Смертних Гріхів. Суд Гніву

Додана 23 серія (СУБТИТРИ)
34ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
23 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Надприродне, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
bills_spirit
8.2/10 (48)
Аби звільнити Елізабет від пут долі, Меліодас вирішує стати новим Королем Демонів. Але Елізабет та решта Сім Смертних Гріхів не згідні з його рішенням і всіма силами намагаються йому в цьому завадити. Вони укладають угоду з Чотирма Архангелами і виступають проти війська демонів. Тим часом Бан блукає в Чистилищі в пошуках емоцій Меліодаса, які той втратив після чергової смерті. Війна між кланом демонів та рештою рас продовжується.

Яскравий блиск Кірарі

Перегляд
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
1 з 1 (10 хв.)
Категорія:
Фентезі, Субтитри
Переклад:
TrIgeR
4.5/10 (2)
Таємнича дівчина раптово постає перед Кірарі, боязкою школяркою, яка більше нічого не робить, крім малювання. Ця ж загадкова дівчина витягує Кірарі у зовнішній світ, і вони вперше разом роблять різні речі. Невеличкий дитячий мультфільм, частина Wakate Animator Ikusei Project 2022, перекладений на замовлення маленької дівчинки.

Космічна мандрівниця Кітті

Перегляд
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
1 з 1 (9 хв.)
Категорія:
Фантастика, Субтитри
Переклад:
TrIgeR
8.0/10 (1)
Кітті, звичайна офісна працівниця, відправляється у космічний табір на відпочинок на своєму космо-байку чи то космо-скутері. Однак вона здійснила аварійну посадку не там, де хотіла, що не завадило їй насолодитися пригодами. Невеличкий дитячий мультфільм, частина Wakate Animator Ikusei Project 2022, перекладений на замовлення маленької дівчинки.

Іну-О

Перегляд
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
1 з 1 (1 год. 38 хв.)
Категорія:
Історія, Музичний, Фентезі, Субтитри
Переклад:
TrIgeR
8.7/10 (3)
Хлопчик Томона втрачає свого батька і сліпне в результаті пошуків проклятого стародавнього меча в затоці Дан, де загинули багато воїнів з клану Хейке,. Зустрівши мандрівного сліпого музику, він навчається грі на біва та приєднується до трупи виконавців оповідань, подорожує з ними по країні співаючи пісень, немов кобзар. Незабаром після цього Томоічі (нове ім’я, надане при вступі в клан біва-хоші) зустрічає дивну людину, яка тероризує інших своєю спотвореною зовнішністю, проте незрячий оповідач ставиться до нього як до рівного. Пара швидко подружилася й почала виступати разом після того, як незнайомець, який обрав ім’я «Іну-О» (Собачий король), виявив, що він здатний чути духів, які розповідають забуті казки про клан Хейке. Томоїчі знову змінює своє ім'я на Томоарі та використовує свою нову музику для просування андеграундних танцювальних виступів Іну-О, досягаючи неймовірної...

Біла Коробка

Додана 16 серія
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
16 з 24 (24 хв.)
Категорія:
Драма, Комедія, Субтитри
Переклад:
K0wbassa
9.6/10 (9)
Аніме розповість про п'ятьох школярок — Міяморі Аої, Ясухару Ему, Мідорі Імаі, Шізуку Сакакі та Місу Тоду — які дуже люблять аніме та мріють створити власне аніме і увірватися в професійну анімаційну індустрію. Через два з половиною роки Аой та Ема влаштовуються в студію Musashino Animation. Однак іншим, було складніше долучитися до індустрії. Шізука наполегливо працюватиме щоб стати сею, Міса стала 3д художницею в автомобільній компанії, в Мідорі - студентка університету, яка мріє стати сценаристкою. Ці п'ятеро, прямуватимуть до своєї мрії і переживуть багато радощів та труднощів на своїм шляху в любій нам індустрії.

Вампір миттєвого вмирання (Сезон 2)

Додана 1-2 серія (СУБТИТРИ)
6ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
2 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Комедія, Надприродне, Шьонен, Субтитри
Переклад:
Fanat22012
10.0/10 (4)
Невеличка дещиця нових та диких оповідок про вампіра, який постійно вмирає, та мисливця, який все ніяк не вб'є його (жартую), все ніяк не позбудеться цього надокучливого шмата піску (чи праху?). Вони живуть собі, горя не знаючи, і веселяться щодуху! Другий сезон буде ще кращим, ще епічнішим і ще більше вампірів не вмре ОСТАТОЧНО!!!