Наприклад, 

Спецклас А
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Olexa_S4l0

Адзуманґа Дайо

Додана 15 серія (AlmostB) / 3 (Olexa_S4l0)
15ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2002
Серій:
15 з 26 (24 хв.)
Категорія:
Буденність, Комедія, Школа
Переклад:
Olexa_S4l0, AlmostB
9.5/10 (34)
Аніме про звичайне повсякденне життя і навчання шістьох японстких старшокласниць. Глядачі спостерігають нав'язливий та непереборний потяг Сакакі до котів, життя дівчинки-вундеркінда Чіо-чян в старшій школі, терпляче ставлення Йомі до витівок своєї подруги Томо. Вони дізнаються про все, що складає життя звичайних японських школярів: про літні канікули, свята, іспити, спортивні заходи, відносинах в класі і з вчителями.

Нові Токійські Няв-нявки

Додана 5 серія
5ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
5 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Комедія, Романтика, Фантастика, Фентезі
Переклад:
Olexa_S4l0
8.5/10 (11)
Ічіґо Момомія перейшла до старшої школи і забажала знайти кохання. На щастя, їй зустрівся Масая Аояма- популярний і добрий хлопець. Дізнавшись, що Аояма піклується про довколишнє середовище, Ічіґо запрошує його на побачення в музей вимираючих тварин. Втрапивши у халепу в музеї, Ічіґо, отримавши надздібності, змушена боротись проти гігантського щура, якого контролює прибулець-паразит. Перемігши чудовисько, молоді вчені Шіроґане Рьо та Акасака Кеічіро пояснюють, що Ічіго було обрано для участі в команді няв-нявок - п’яти дівчат-чарівниць, в яких ввели ДНК певних видів, що знаходяться під загрозою зникнення. Тепер Ічіго має познайомитись з рештою своїх подруг по команді, і продовжити боротьбу проти прибульців.

Трикутник Аякаші

18+ Додана 5 серія (ОЗВУЧЕННЯ) / Виправлено звук 1,4 серії
30ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
5 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Еччі, Комедія, Надприродне, Романтика, Шьонен
Переклад:
Kraken, Olexa_S4l0
Ролі озвучували:
Yeskind, Dogaz, Kitsune, Kagawa, Яо Ся, Sonoa
7.9/10 (31)
Мацурі Кадзамакі та Судзу Канаде — друзі дитинства, пов’язані спільною здатністю бачити аякаші—йокай у пошуках життєвої сили, яку можна пожерти. Однак у старших класах їхні стосунки погіршуються. Із зростанням односторонніх почуттів Сузу зростає різниця в їхніх поглядах на аякаші: Мацурі вважає всіх аякаші загрозою для свого друга, тоді як Судзу є медіумом аякаші — тим, хто випромінює значну кількість життєвої сили порівняно зі звичайною людиною — і любить їх усіх, незважаючи на ризик. Коли двоє натрапляють на розмовного білого кота...