Наприклад, 

Останні історії (сезон 2)
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Аніме » Психологія

Блюз машини часу про чотири з половиною татамі

Додана 1 серія
2ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
1 з 6 (20 хв.)
Категорія:
Детектив, Комедія, Психологія, Романтика, Триллер
Переклад:
Білі Джин
Ролі озвучували:
Анатолій Сергєєв, Білі Джин, Trina_D
10.0/10 (7)
Про чоловіка, літо, кондиціонер та Озу...

Плутон

16+ Додана 5 серія
13ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
5 з 8 (1 год. 1 хв.)
Категорія:
Бойовик, Детектив, Меха, Психологія, Триллер, Фантастика
Переклад:
John Doe
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka
9.5/10 (48)
Ґезіхту, андроїду-детективу поліції Європолу, доручено знайти вбивцю Монблана, робота-героя війни у відставці. Також Ґезіхт розслідує інший випадок — вбивство відомого борця за права роботів. Хоча здається, що цей злочин міг скоїти тільки робот, детектив сумнівається в особі злочинця. Дійсно, за винятком незрозумілого випадку, який стався вісім років тому, роботи запрограмовані так, що вони не можуть вбивати людей. Однак відсутність людських слідів на місці злочину та схожість способів дії змушують Ґезіхта підозрювати, що двоє вбивць могли бути однією і тією ж особою — людиною чи роботом.

Ласкаво просимо до класу еліти (3 сезон)

Перегляд (InariDub) | (Amanogawa) | (Кіото)
155ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Драма, Психологія, Триллер, Школа
Переклад:
ДрійкоДрійко
Ролі озвучували:
Dixy, Rub_by, ShoN, Trina_D, Rainy984, DedrDs, Nutix, Suni, Yunko, Boni, SoN
9.0/10 (374)
Третій сезон аніме Ласкаво просимо до класу еліти.

Темна сторона Блюзу

Перегляд
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
1994
Серій:
1 з 1 (1 год. 23 хв.)
Категорія:
Детектив, Жахи, Психологія, Фантастика
Переклад:
R. Neve
10.0/10 (1)
Корпорація "Персона Сенчурі" придбала майже всі земельні ділянки на землі. Інакомислення в межах кордонів корпорації не допускається, а з тими, хто виступає проти "Персони", швидко розправляються. Серед тих небагатьох місць, які ще не перебувають під контролем "Персони", є вільне місто Кабукі-чо, також відоме як "Темний бік Токіо". У місті під керівництвом жінки на ім'я Май діє невелика група опору під назвою "Месія". У цей світ потрапляє чоловік, який приймає протверезіння Кабукі-чо: Темна сторона. Замкнений в іншому вимірі вісімнадцять років тому Персоною Століття, Дарксайд тепер повертається, щоб допомогти Месії, використовуючи свою унікальну містичну силу оновлення.

Токійський ґуль: Пінто

Перегляд (СУБ) / (ОЗВ)
3ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
1 з 1 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Психологія, Фентезі
Переклад:
NS4CH
Ролі озвучували:
Sagita
7.4/10 (10)
Екранізація третьої історії з новели "Токійський ґуль". Історія про зустріч двох абсолютно різних істот — людожера на прізвисько Гурман і старшокласницю Чіє Хорі.

У час, коли плачуть цикади Карма

16+ Перегляд
17ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
24 з 24 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Жахи, Надприродне, Психологія
Переклад:
Phönix
9.1/10 (36)
Ріка Фуруде та її друзі живуть у маленькому гірському селі Хінамізава. У червні 1983 року село переїздить жити Кеїчі Маебару, який стає єдиним хлопцем у їхній компанії. Після школи вони веселяться, грають в ігри та проводять кожен день як звичайні діти. Незважаючи на цю, здавалося б, нормальну рутину, Кеїчі починає помічати дивну поведінку своїх друзів, які, здається, приховують від нього похмурі таємниці міста. В іншому місці за цими дедалі тривожнішими подіями спостерігає людина, яка пам'ятає всі випадки, коли ця та інші подібні історії вже відбувалися. Використовуючи ці знання, вона вирішує полагодити ці зруйновані світи. Однак, коли вносяться певні корективи, щоб уникнути фатальних наслідків стаються інші події, що роблять все ще гіршим.

Революціонерка Утена

Додана 26 серія
24ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1997
Серій:
26 з 39 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Драма, Комедія, Психологія, Фентезі
Переклад:
li_st
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Smile2You
9.2/10 (34)
В одному королівстві жила-була маленька принцеса. Ця принцеса була дуже сумна, бо її мама і тато померли. І от одного разу перед нею з'явився принц на білому коні, з королівською поставою і доброю усмішкою. Принц міцно обійняв її і огорнув запахом троянд. Він стер сльози з її лиця І сказав: "Ти ще зовсім маленька, і витримуєш таке горе на самоті. Ніколи не втрачай цю силу і шляхетність, навіть коли станеш дорослою. Я дарую тобі оце на згадку про себе. Ми ще побачимось. Колись цей перстень приведе тебе до мене." Мабуть, той перстень був подарунком на заручини. І це все було, звісно, добре, але той принц настільки вразив принцесу, що вона поклялася одного дня теж стати принцом.

Токійський ґуль: Джек

Перегляд
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
1 з 1 (30 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Психологія, Фентезі, Школа
Переклад:
NS4CH
7.0/10 (3)
Історія відбувається за 12 років до основних подій серіалу "Токійський ґуль". Головними героями є Арімв Кішо, який на той час ще був учнем старшої школи, та його однокласник — Тайші Фура. Ночами Аріма полює за ґулями, а Фура приєднується до нього, щоб помститись за друзів.

Гени штучного інтелекту

Перегляд (СУБ РГ) / (СУБ / ОЗВ GM) / 12 (THE VOP)
41ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Драма, Психологія, Триллер, Фантастика, Шьонен
Переклад:
Maslinka, Ейдж
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Prorok, Yudgi, SA10, Дивудав
8.1/10 (73)
Дія цього науково-фантастичного збірника про лікаря, який "лікує" проблеми роботів і гуманоїдів, відбувається в недалекому майбутньому, коли гуманоїди зі штучним інтелектом становлять 10% населення. Головний герой, доктор Судо Хікару, також має таємне ім'я Моґґадіт, під яким він таємно береться за незаконні медичні процедури.

Жар-птиця Едем 17

16+ Перегляд (СУБ/ОЗВ РГ) / Перегляд (ОЗВ+СУБ GM)
4ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
4 з 4 (24 хв.)
Категорія:
Драма, Історія, Надприродне, Психологія, Романтика, Триллер, Фантастика, Фентезі, Шьонен
Переклад:
Ейдж, Maslinka
Ролі озвучували:
Gwean, Maslinka, Tenebris, Lil_Che, BeHappy, Kotyavr, Ейдж
8.1/10 (18)
З незапам'ятних часів і до епохи колонізації космосу існує одна легенда, яка залишилася незмінною в кожній книзі з історії - про безсмертну Жар-птицю. Істота, чия кров, як кажуть, дарує вічне життя або мудрість, сяюча постать забезпечує продовження розумного життя у Всесвіті, наглядаючи за людськими цивілізаціями та їхнім розвитком.

Записник Смерті / Зошит смерті

16+ Перегляд (QTV) / 9 (СУБ) / 9 (THE VOP)
138ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2006
Серій:
37 з 37 (23 хв.)
Категорія:
Детектив, Драма, Містика, Психологія, Триллер
Переклад:
Ейдж
Ролі озвучували:
QTV, Prorok, Yudgi, SA10, Дивудав
9.3/10 (1117)
У старшокласника Лайта Яґамі в житті є все: успіх у школі, популярність серед однолітків, чудові батьки, блискуче майбутнє. Можливо, тому так важко йому жити в світі, повному несправедливості, усвідомлювати, що жодні закони не здатні виправити людей і очистити світ від зла. Але одного дня хлопець знаходить дивний чорний записник і знайомиться з його власником — шініґамі Рюком. Можливості «Записника Смерті» дозволяють Лайту стати Кірою — загадковим і всезнаючим вбивцею, що карає злочинців. Більш того — вивчивши правила використання записника, хлопець успішно уникає пасток, розставлених спецслужбами. Ніхто не може його зловити. В таємничого L ніколи не було поразок: зберігаючи інкогніто, він успішно розплутував найважчі справи і допомагав поліції. Поява Кіри стала викликом для його екстраординарних здібностей. Отже, два вельми розумних і обдарованих юнака стикаються в смертельному...