Наприклад, 

Наруто Фільм 1 - Сутичка ніндзя у Країні Снігу
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Raffaelle

Піщана Країна

Додано 9 серію (СУБ) / 3 ОЗВ (EspadaStudio) / 1 ОЗВ (Raffaelle)
7ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
9 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик, Надприродне, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Endiff, Raffaelle
Ролі озвучували:
Raffaelle, Bogger, VGvoice, Morlan, Maori, Murselum, Demi, Eidem, Nikki, MadMadara
7.8/10 (24)
У далекому майбутньому війна знищила всю Землю, залишивши лише безплідну пустку, де постачання води контролює жадібний король. У пошуках давно загубленого озера шериф Рао звернувся по допомогу до короля демонів... і в допомогу отримав сина короля, Вельзевула, та його помічника, Злодія. Разом неймовірна трійця вирушає через пустелю, зустрічаючись із драконами, бандитами та найсмертоноснішим ворогом з усіх... королівською армією!

Мій демон

Перегляд
10ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
13 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Надприродне, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Raffaelle
Ролі озвучували:
Raffaelle
8.9/10 (18)
Ядерний вибух великої потужності змішує наш світ та пекло, що призводить до появи живих демонів. Школяр Кенто знаходить у лісі Анну - вона демон та разом з нею й іншими людьми з демонами шукає свою маму.

З милості Богів

Перегляд СУБ (Vitosub) / 10-12 ОЗВ (AniFanUa)
19ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Фентезі
Переклад:
Vitosub
Ролі озвучували:
Raffaelle
8.8/10 (67)
Глибоко в лісі, далеко від людських очей, живе собі хлопчина на ім'я Рьома Такебаяші. Він має досить дивне хобі - розводити різні види слаймів як домашніх улюбленців. Крім того, незважаючи на свій юний вік, він має міцну статуру і хороші здібності до магії. Усе це тому, що, переживши багато випробувань у минулому житті, три боги подарували Рьомі другий шанс досягти омріяної мети: насолоджуватися звичайним життям. Після трьох років комфортного усамітнення Рюма зустрічає людей, які назавжди змінюють його теперішнє життя.Зустрівши кількох солдатів, яким він допоміг врятувати пораненого товариша, група переконує його поїхати з ними в гості до герцогської родини, що мешкає в сусідньому місті. Рьома погоджується і незабаром вирушає у подорож, щоб дослідити величезний світ за межами свого дому.