Наприклад, 

Дюгонь Дюдя
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Білі Джин

Блюз машини часу про чотири з половиною татамі

Перегляд
4ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
6 з 6 (20 хв.)
Категорія:
Детектив, Комедія, Психологія, Романтика, Триллер
Переклад:
Білі Джин
Ролі озвучували:
Анатолій Сергєєв, Білі Джин, Trina_D
9.3/10 (16)
Про чоловіка, літо, кондиціонер та Озу...

Пошепки заспіваю тобі про кохання

Додано 4 СУБ 1 ОЗВ (ES) / 8 СУБ (Білі Джин) / 8 (LVP)
19ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
8 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Школа
Переклад:
Kotliarka, Білі Джин
Ролі озвучували:
Enlee, Kotliarka, Lem0nka
8.1/10 (46)
Першокласниця Хімарі закохується у голос Йорі, після виступу старшокласників під час першого дзвінку. Хімарі набралася сміливості розповісти про це дівчині і на диво Йорі відповіла взаємністю. Але чи про одне й теж почуття вони говорили?

Перший Слем Данк

Перегляд
1ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2022
Серій:
1 з 1 (2 год. 4 хв.)
Категорія:
Спорт, Школа, Шьонен
Переклад:
Білі Джин
9.2/10 (6)
"Спідстер" Шьохоку і розігруючий Рьота Міяґі, який завжди грає з розумом і блискавичною швидкістю, набігаючи кола навколо своїх опонентів, вдаючи незворушність. Народившись і вирісши на Окінаві, Рьота мав брата, який був на три роки старший за нього. Йдучи слідами свого старшого брата, який змалку був відомим місцевим гравцем, Рьота також захопився баскетболом. На другому році навчання в старших класах Рьота грає в баскетбольній команді середньої школи Шьохоку разом із Сакураґі, Рукавою, Акаґі та Міцуї, які беруть участь у національному чемпіонаті середніх шкіл. І тепер вони стоять на порозі боротьби з чинними чемпіонами, середньою школою Санно Коґьо.

Хибний спосіб використання магії зцілення

Додана 13 серія (СУБ) / 13 ОЗВ (48 Volts)
249ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Ісекай, Фентезі
Переклад:
Білі Джин, Cat_Alex
Ролі озвучували:
Snow Art, 🔱Нічна Лють🔱, Страшний Бабай, MARGO
9.3/10 (595)
Кен Усато - звичайний старшокласник у всіх сенсах цього слова: середні оцінки, мрії та схильність не любити неординарних людей. Однак, коли він знайомиться з президентом і віце-президентом учнівської ради, популярними і неординарними, він одразу ж з ними заприятелює. Усе це переривається, коли нових друзів Кена викликають в інший світ - і він випадково потрапляє туди ж! Пригнічений і не маючи можливості повернутися, він змирився з тим, що буде тихо жити в новому світі, аж поки не дізнається, що має схильність до цілющої магії, дуже рідкісної форми магії, яка надає йому впевненості в собі і привертає увагу всіх магів. Однак не всяка увага - це добре, і Кен усвідомлює це, коли його помічає божевільний приятель, який використовує цілющу магію...

Кігті звіра

18+ Додана 2 серія
4ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2006
Серій:
2 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Жахи, Надприродне, Романтика
Переклад:
Білі Джин, Анатолій Сергєєв
Ролі озвучували:
Анатолій Сергєєв
7.3/10 (9)
Багато століть тому люди, бажаючи задобрити Богів, підносили людські жертви. Одного разу ритуал жертвопринесення був перерваний відважним юнаком, який врятував свою кохану від вірної смерті. Розгнівані Боги, які не отримали таку бажану жертву, прокляли закохану пару і їхні сім'ї, перетворивши їх на пожирачів плоті. Для боротьби з пожирачами плоті, які почали нападати на простих людей, було створено спеціальну школу, чиї послідовники володіють навичками і здібностями для знищення цих монстрів.

Дівчина та її сторожовий пес

Перегляд (Togarashi) / 3 СУБ (Shirifugen)
59ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Романтика, Школа
Переклад:
Suit0n, Білі Джин
Ролі озвучували:
Aloe, akainu19
7.1/10 (233)
Батьки п'ятирічної Ісаку Сенаґакі гинуть в автокатастрофі. Дівчинку віддають під опіку її дідуся, шефа якудзи. Ісаку ніколи не хотіла бути частиною клану, але доля може бути перекрученою. Через зв'язок з якудзою однокласники ігнорували дівчину, але настав час змін. Мрія молодої Ісаку - мати нормальне життя, властиве кожному підлітку. Вона хоче помилятися, налагодити відносини з однолітками і знайти свою другу половинку. Це буде її метою, коли вона піде до середньої школи. Проте вирватися з ланцюга родини буде нелегко... Переступаючи поріг нової школи, вона бачить вірного служника й опікуна родини, 26-річного Кейю Утою, який пообіцяв: захистити її будь-якою ціною.

Нінджя під прикриттям

Прегляд (TORAHETORA) | (Togarashi) / 1 (Shirifugen)
52ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Бойовик
Переклад:
onedezz, Suit0n, Білі Джин
Ролі озвучували:
Jakob, Білі Джин, Silence, Дубр, Taneria
7.6/10 (122)
Відлюдькуватий старшокласник отримує підробіток на все життя в якості сучасного нінджя, якому доручають виконувати міжнародні замовлення. Після Другої світової війни союзницьке командування в Японії створило нове агентство для боротьби з тероризмом і насильством у Тихоокеанському регіоні. Агентство було укомплектоване нінджя, і спочатку їм було доручено займатися внутрішніми справами. Згодом воно виросло до нинішньої форми, в якій працює 200 000 нінджя, які займаються різними внутрішніми і міжнародними справами. Одним з цих нінджя є Кудо.

Щоденник Очібі

Додана 1 серія
1ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
1 з 24 (5 хв.)
Категорія:
Буденність, Для дітей
Переклад:
Білі Джин
Ролі озвучували:
Білі Джин
8.1/10 (8)
«Я можу допомогти тобі сміятися, але не можу забрати сльози, які ти проливаєш». У невеличкому містечку Мамецубу-чо живе легким життям собі хлопчина на ім'я Очібі. Він разом зі своїми друзями: псом Назені, неслухняним кошеням Джеком і завжди голодним псом Панкуї, весело проводять час та зустрічають нових знайомих!

Змилуйтеся наді мною, могутній Лорде!

Додана 12 серія (Wakamania) / 12 серія (VRdub)
69ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
12 з 12 (25 хв.)
Категорія:
Бойовик, Комедія, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Білі Джин, Ory, Куля, Luft, Styler
Ролі озвучували:
Білі Джин, Ory, Куторі, Куля, Stayler
9.2/10 (160)
Це історія про сироту Лу Шу. Він не зовсім звичайний сирота, а металюдина, яка переживає зміни в собі, своїй країні та світові на розквіті магічної ери. Спостерігайте, як Лу Шу вирушає у подорож, щоб вдосконалити свої незвичайні здібності разом зі своєю сестрою, чарівною та харизматичною Лу Сяою. На своєму шляху вони зіткнуться з надприродними подіями, перешкодами та навіть найвпливовішими людьми у своїй країні.