Наприклад, 

Плач ягняти
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Kagawa

Перший крок

Додана 49-54 серія
69ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2000
Серій:
54 з 75 (23 хв.)
Категорія:
Драма, Комедія, Спорт, Шьонен
Переклад:
Kagawa
Ролі озвучували:
Kagawa
9.4/10 (154)
Макуноучі Іппо - звичайний учень середньої школи в Японії. Оскільки він проводить більшу частину свого часу поза школою, допомагаючи матері вести сімейний бізнес, він не може насолоджуватися молодістю, як більшість підлітків. Життя Іппо завжди є мішенню для знущань у школі (сімейний рибальський бізнес надає йому виразний запах). Одне з таких знущань після школи змінює життя Іппо на краще, оскільки його рятує боксер на ім’я Такамура. Він вирішує піти по стопах Такамури і тренуватися, щоб стати боксером, визначивши напрямок і мету свого життя. Шлях Іппо до вдосконалення своєї бойової майстерності тільки починається...

Боєць Бакі (ОВА)

16+ Перегляд
2ком.
DUB
Рік виходу аніме:
1994
Серій:
1 з 1 (45 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
Kagawa
Ролі озвучували:
Kagawa
9.3/10 (15)
Доппо Орочі сідає дивитися фінальний матч молодіжного турніру своєї школи карате. Ацуші Суедо, один з його учнів, зустрічається з Бакі Ханмою, молодим хлопцем-підлітком, який швидко проноситься крізь усі поєдинки. Заінтригований силою хлопця, Доппо разом з іншим своїм учнем - Кійосумі Като - відвідує сумнозвісний підпільний ринг Токугави - приховану арену для вільних боїв, на якій заборонено використовувати лише зброю. Прибувши туди, вони дізнаються, що Бакі має зустрітися не з ким іншим, як з Кошу Шиноґі - сумнозвісним майстром карате, який володіє смертельною технікою перерізання ниток.

Пітер Ґрілл та час філософа

Додана 4 серія
16ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2020
Серій:
4 з 12 (12 хв.)
Категорія:
Еччі, Комедія, Фентезі
Переклад:
Kagawa
Ролі озвучували:
Kagawa
6.7/10 (35)
Пітер Грілл - найсильніший чоловік у світі, але це означає, що у нього є безліч спокусниць, які переслідують його і намагаються вкрасти його у дівчини, яку він кохає.

Світ врятують авантюристи, які не вірять в людство

Перегляд (Kagawa) | (Didko Studio)
82ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2023
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Kagawa, Yeskind
Ролі озвучували:
Kagawa, Yeskind, Balayansha
7.5/10 (251)
Історія починається з Ніка, досвідченого шукача пригод, групу якого очолює його наставник і батько Аргус. Після завершення їхньої останньої роботи Нік виявляє, що частина грошей зникла, і розуміє, що винуватцем є один з членів партії. На його подив, Аргус прощає члена партії і натомість виключає Ніка після того, як його звинувачують у розкраданні коштів. Однієї ночі, після кількох тижнів, проведених по колу, Нік опиняється в місцевій таверні, де доля зводить його з трьома товаришами, які шукають пригод. Після ночі пиятики четверо зближуються через власні зради та зруйновану здатність довіряти будь-кому. Саме тоді у Ніка з'являється ідея створити групу.

Гало: Легенди

Переглянути
8ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2009
Серій:
8 з 8 (14 хв.)
Категорія:
Бойовик, Війна, Драма, Фантастика
Переклад:
Kagawa
Ролі озвучували:
Kagawa
8.9/10 (14)
Гало: Легенди — це сім різних історій, які відбуваються у всесвіті Гало/Halo, кожна створена іншою студією.