Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Світ Удону Поко

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2016
Жанр: Буденність, Сейнен, Фентезі, Субтитри
Режисер: Такуно Сейкі
Студія: LIDENFILMS
Серій: 12 з 12 (22 хв.)
Переклад: OriginalBacer

Дивитися Світ Удону Поко онлайн

Щоб відпочити від метушні Токіо, Сута Тавара повертається до Каґа́ви, містечка де він виріс. Хоча його батьків вже давно немає поруч колишній будинок та ресторан удону нагадує йому часи коли вони жили разом. Згадуючи дитинство Сута заходить до ресторану і знаходить маленького хлопчика, що спокійно спав.

Не розуміючи що сталося, Сута дає хлопчику одяг та їжу. Однак, на його подив, у хлопчика раптом з'являються вуха та хвіст. Незабаром Сута дізнається що ходять чутки про "танукі" - безіменних дітей які можуть перетворюватися на тварин. Все обдумавши, Сута залишає хлопчика жити у себе та дає йому ім'я Поко.

Світ Удону Поко пронизаний стосунками між Суто та Поко. Сута згадує минуле, містечко яке він залишив та стосунки з батьком.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2016 / InariDuB
8 місяців і тиждень тому
702
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.8/10 (4)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 1 травня 2021 18:56
Дуже дякую за переклад надзвичайно зворушливого проекту, який драматичний та веселий, простий та серйозний одночасно. Серіал доволі відверто демонструє всі основні проблеми сучасного покоління 30-літніх: труднощі спілкування з батьками через значну різницю в менталітеті, порівняно пізнє створення сімей або народження дітей в них, швидке професійне вигорання та деяка побутова безпорадність, інше. Поряд з органічним використанням традиційних ніппонських фентезі елементів слід відзначити фактично буденні ситуації та розмови між персонажами, які цілком могли стати основою звичайного неаніме серіалу. Незважаючи на формальну сюжетну схожість з іншим неперевершеним проектом Покинуте кроленя значні відмінності дозволять насолодити обома всім поціновувачам драматичного дорослого аніме.
Дуже шкода, що проект не озвучений, можливо котрась команда все ще візьме його в роботу, але варто виправити помилки перекладу в будь якому випадку, дайте знати, якщо можу допомогти з обома побажаннями  uu
  • Eredelka Анімешник
    Дата: 5 березня 2021 15:46
    OriginalBacer, доброго дня. Хотілося б познайомитися і поговорити з Вами. Якщо є можливість, то напишіть в приват мені. Дякую.