Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Патріот Моріарті

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2020
Жанр: Детектив, Історія, Психологія, Шьонен
Режисер: Номура Казуя
Студія: Production I.G
Серій: 11 з 11 (24 хв.)
Переклад: Simona
Ролі озвучували: Anatoly136UA, Regis, Schmetterling

Дивитися Патріот Моріарті онлайн

Наприкінці 19 століття Британська імперія перетворилася на глобальну державу. Через сувору класову систему пересічний громадянин не має шансів успішно піднятися на вершину, де над усіма панує огидна знать. Вільям Джеймс Моріарті, другий син родини Моріарті, - молодий професор, який з дитинства мав неабияку хитрість та інтелект. Разом зі своїми братами Альбертом і Луїсом він живе простим життям дворянина. Поза школою Вільям - відомий приватний консультант, готовий розв'язувати проблеми всіх, хто цього потребує. Однак його поведінкайде врозріз із позицію глави групи, яка готова здійснити хаос, переслідуючи своє бажання - новий світ, побудований з попелу старого.
Приємного перегляду
Осінь 2020 / FanVoxUA
рік і місяць тому
6.4К
Олександер
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.8/10 (46)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
The Juliet Анімешник
Дата: 6 січня 2022 22:52
Я закохалася в опенінг(๑♡⌓♡๑)
 • Ulia Voitova Анімешник
  Дата: 4 січня 2022 17:22
  Дякую що озвучили ♡
 • Cynthia Анімешник
  Дата: 13 серпня 2021 10:26
  Озвучили класно, молодці ^-^
 • Шнайзель Анімешник
  Дата: 26 липня 2021 12:01
  Два видатні розуми) ними не можливо не захоплюватися! Вони одне одного варті) що Холмс, що Моріарті)) Перший сезон однозначно вдався! Дякую за переклад і озвучування) ви круті!
 • BedKote Анімешник
  Дата: 11 липня 2021 23:14
  комедія з тим соціалізмом у коментарях. очевидно ж, що оповідь ведеться від обличчя шаленого генія з психологічною травмою, який ділить світ на контрастне біле й чорне - і себе, що найцікавіше, рахує до чорного - тому сприймає усе гіперболізовано, крізь призму своєї викривленої справедливості. ніде не сказано, що сам манґака (а першоджерело, я нагадую, саме манґа) підтримує подібні погляди або таємно молиться на портрети таваріща сталіна. це стандартний авторський засіб - показати героя з абсурдними ідеалами, при цьому не підтримуючи подібну думку.
 • Dotrox Анімешник
  Дата: 9 червня 2021 05:46
  Цитата: Inkognito
  Дуже дивно, що японці малюють аніме про те, як погано було в Британській імперії, забуваючи що в той самий час, японські дворяни могли вбити селянина чи міщанина, просто перевіряючи якість своєї зброї. Японії, в якій до початку рефонрм Мейдзі нищі стани були в гіршому стані ніж худоба.
  Ніхто нічого не забував. Про життя японців за часів шьоґунату й малювали, й кіно знімали ще 50-70 років тому. Деякі з тих фільмів стали світовою класикою. Але ж не можна вічно сидіти на одній темі.

  А взагалі в Японії щосезону знімають від 30 до 50 аніме, тобто до 200 тайтлів на рік. А кількість манґи навіть важко порахувати. Тож дивно формувати думку на підставі одного тайтлу. Та й навіть усіх тайтлів, що отримують український переклад, теж замало, бо за сезон рідко перекладається хоча б половина. З кількістю перекладів манґи все значно гірше.

  От, до речі, якраз навесні вийшло аніме "Ясуке", яке MAPPA зняла для Netflix, де є все, що ви кажете, японці забули.
 • Inkognito Анімешник
  Дата: 8 червня 2021 16:03
  Цитата: Karas70
  Аніме просто огидне за своїм сюжетом. Автор явно сидить на марксисько-ленінській ідеології. Світ, де усі багаті = скоти і їх треба убити, попахує гнилим соціалізмом. Більше там ніц немає. Якщо ти багатий, то ти падло і чувак, який називає себе Моріарті допоможе тебе убити. Все. П.С. Дуже дивно, що в нього такі високі рейтинги. Навіть не уявляю, що робиться у голові тих, кому цей сюжет припав до душі...
  Дуже дивно, що японці малюють аніме про те, як погано було в Британській імперії, забуваючи що в той самий час, японські дворяни могли вбити селянина чи міщанина, просто перевіряючи якість своєї зброї. Японії, в якій до початку рефонрм Мейдзі нищі стани були в гіршому стані ніж худоба. Також бісить те, що в аніме(можливо це проблема перекладу) поняття клас, путають з поняттям стан, бо там де треба вживати термін стан, вживають термін клас.
 • Ihor Lan Анімешник
  Дата: 16 квітня 2021 16:41
  Мані, ПОДОБАЄТЬСЯ.

 • Daruka Анімешник
  Дата: 13 квітня 2021 18:57
  Епізод 2-9 --Video not found--
 • AckiyBolt Перекладач
  Дата: 3 січня 2021 13:19
  iнтригуючий тайтл. чекатиму продовження)

  --------------------