Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Детектив Конан Впіймане у її очах

Рік випуску аніме: 2000
Жанр: Детектив, Комедія, Пригоди, Шьонен
Режисер: Кодама Кенжі
Серій: 1 з 1 (1 год. 40 хв.)
Переклад: Мамай
Ролі озвучували: Хакуфу, Мамай

Дивитися Детектив Конан Впіймане у її очах онлайн

Наразі четверта дивовижна історія про те як люди уникнувши фізичного зросту, співіснують у паралельному всесвіті. Дивовижне поєднання реального, та нереального у вимірі злочинів брехні та суцільного кохання. Де людина панує на сам перед в останню чергу фізичною силою, а в першу чергу розумово, силою кохання, правди та справедливості. Отже молоді детективи чим далі, стають більш кмітливими та розумово здібними, постійні тренування та відпрацювання викриттів злочинів не минають осторонь. Наразі це вже доволі серйозна слідча група яка діє під прикриттям, хоч малечі і зовсім небагато років, однак під керівництвом неймовірного Конана, вони постійно відпрацьовують взаємодію між собою, у викритті тяжких та і не дуже злочинів. Цього разу події відбуватимуться в середині головного відділку поліції міста, неймовірно, однак хитрий, боязливий, та жорстокий вбивця причаївся у самому відділку поліції. Використовуючи військове комп'ютерне та оптичне устаткування під прикриттям в середині поліцейського оточення, йому вдається коїти свої жорстокі вбивства, через безглузду помсту минулого. У вирі подій опиняється Ран, приватний детектив Когоро не має права бути осторонь, в ту мить як підозра припадає головним чином на його минулих колег та знайомих, а коли в небезпеці опиняється його донька, в чергове ситуація виходить з під контролю, і починаються шалені перегони де головною метою є виживання. Під час цих подій молоді детективи починають своє викриття справи, розподіливши обов'язки їм вдається осягнути більше коло розуміння мети цих злочинів, захистити Ран та багато інших героїв історії, викрити сумісно ще декілька злочинів, де злучені наркотичні канали збуту, поліція, і звісно ж різноманітне кохання. Цікаво відзначити що четвертий фільм дуже сильно відрізняється від попередніх більшою кількістю кадрів. Таким чином створюючи змістовні рухи другорядних та навіть позаду планових персонажів, на мою думку, таким чином ще більше занурюючи у сюжетну лінію яка відбувається на екрані, глядача. ©Сінс
Приємного перегляду
2 роки і 7 місяців тому
1.5К
sashko san
ПЛЕЄР
8.0/10 (1)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.