Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Детектив Конан Чотирнадцять жертв

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 1998
Жанр: Детектив, Драма, Комедія, Містика, Пригоди
Режисер: Кодама Кенжі
Студія: Kyokuichi Tokyo Movie
Серій: 1 з 1 (1 год. 39 хв.)
Переклад: Мамай
Ролі озвучували: Хакуфу, Мамай

Дивитися Детектив Конан Чотирнадцять жертв онлайн

Ран все більше підозрює Конана у тому що з ним щось не те, він занадто підозріло себе поводить, більш розумніший, кмітливий, здібний, спостережливий за інших дітей, наразі це занадто очевидно. Його не цікавлять звичайні дитячі забавки, а рішучі дії подекуди переважають дії її батька, славетного детектива Морі Когоро. Подумки вона вже знає що ця дитина це її коханий, Кудо Шінічі, однак вона не готова це прийняти остаточно, їй потрібні більш переконливі докази. Тим часом їй нічого не залишається як брати до уваги його вчинки, особливо зважаючи на те що у батька останнім часом не досить добре рухаються справи. Через що Ран намагається усіляким чином допомагати батьку в його праці, вона впевнена що якщо її батько та мати об’єднаються знову. Життя та побут, їх усіх значно полегшиться, саме тому вона вирішує спланувати їх об’єднання. Цього разу їй вдалося організувати романтичну вечерю у Французькому ресторані, який пов’язує їх обох, та надихає на спогади про минуле кохання. Однак під час цього побачення, вони знову сваряться, що не залишається поза увагою оточуючих. Вже наступного дня після цією події, починають виникати неочікувані замахи на людей з близького оточення Морі Когоро. С першого погляду все виглядає неначе безглузді, небезпечні пустощі підлітків, однак вже невдовзі за допомоги Конана все стає більш зрозумілим. Морі Когоро вимушений визнати здібного малого детектива та нарешті об’єднати з ним зусилля за ради порятунку головним чином Ран, та також близьких та рідних йому людей.
Захоплююча історія де кохання буде рятувати чимало життів, небезпечні стосунки, довгоочікувані висновки та зранені залізом тіла.
Приємного перегляду
Весна 1998
4 роки і місяць тому
1.9К
sashko san
ПЛЕЄР
7.5/10 (4)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.