Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Детектив Конан Останній чарівник століття

Рік випуску аніме: 1999
Жанр: Детектив, Комедія, Пригоди, Шьонен
Режисер: Кодама Кенжі
Студія: TMS Entertainment
Серій: 1 з 1 (1 год. 40 хв.)
Переклад: Мамай
Ролі озвучували: Хакуфу, Мамай

Дивитися Детектив Конан Останній чарівник століття онлайн

Вже не вперше Кайдо Кід, зухвалий грабіжник який нищить репутацію Копів, вражає своє зухвалістю, ще багато багатіїв буде страждати через його пограбування. Цього разу він знову збирається збагатитися на неймовірних скарбах родини Цузукі, в нього на миті викрадення російської реліквії, яка була потайки перевезена до Японії у часи червоної революції. Скарб придбаний незаконним чином, здатен викрасти тільки він, однак Конан таємно вже береться до справи протистояння, щоб упіймати того єдиного хто уникнув наслідків скоєного злочину раніше, отже для нього це додаткова особиста помста. Однак згодом стає зрозуміло, що, не тільки Кайто Кід прагне цю реліквію, тут, у цьому фільмі будуть присутні і інші грабіжники, а також навіть професійний вбивця, якого розшукує Інтерпол, в цій справі особисті розрахунки будуть перетинатися з потягом до наживи. Усвідомлюючи всю небезпечність ситуації родина Сузукі винаймає детектива Морі Когоро щоб він подбав про цей скарб і не дозволив, злочинцям скоїти нові зухвалі викрадення. Заразом видатному детективу доведеться чинити супротив, та долучатися до викриття страшних кривавих вбивств які вже за звичкою, будуть переслідувати його усюди. До справи також долучиться видатний, молодий детектив Хаторі Хейджи та Помічник детектива Шираторі. Цього разу злочинцям буде непереливки, де навіть професійні вбивці не зможуть чинити супротив. Тим часом молоді детективи займуться безпосередньо розкриттям таємниці скарбів, де отримають нові небезпечні враження та навички виживання у скрутних ситуаціях. Хоч цей сюжет і щільно поєднано з основним серіалом, попри це, час у цьому вимірі вже зупинився. Саме так ця особливість де герої не вмирають своєю смертю, а їхні життя обов’язково забирає чийсь злочин, притаманна лише цьому твору. І на противагу від постійних кровавих подій, невблаганно поруч рухається кохання, яке в цьому фільмі має такі ж самі неймовірно різноманітні образи та прояви як і самі злочини. Отже в тому то і річ що усі таємниці рано чи пізно буде викрито, все каже про те що надалі нам слід чекати на більш складні та скрутні стосунки людей, обставини яких будуть намагатися вимальовувати нам творці цього суперечливого виміру. На останок, привітаю всіх з доречними великодніми святами. ©Сінс
Приємного перегляду
Весна 1999
3 роки і 6 місяців тому
1.2К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.7/10 (3)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.