Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Магічні нотатки: Чарівниця Мадока Магіка

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2020
Жанр: Драма, Психологія, Триллер
Студія: SHAFT
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Переклад: Maslinka
Ролі озвучували: Maslinka, Gwean

Дивитися Магічні нотатки: Чарівниця Мадока Магіка онлайн

Події відбуваються у всесвіті, паралельному світові оригінального серіалу Чарівниця Мадока Магіка.

Іроха Тамаі – шістнадцятирічна дівчина, яка б’ється з чаклунками в місті Такарасакі. Вона не пам’ятає ні про те, коли вона уклала контракт з Кубі, ні про те, заради кого він був укладений. Так триває доти, доки після одного бою їй в голову приходить видіння уві сні – виявляється, дівчина стала чарівницею, щоб вилікувати свою зниклу сестру Уі від хвороби.

Бажаючи з’ясувати, що сталося з сестрою, Іроха прямує до Каміхами – таємничого міста, в якому живуть одні з найсильніших чаклунок. Ходять чутки про те, що лише тут чарівниця здатна знайти щастя і звільнитися від боротьби з чаклунками.
Приємного перегляду
Зима 2020 / GweanMaslinka
рік і 6 місяців тому
1.4К
Олександер
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.2/10 (5)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
FullMetal555 Анімешник
Дата: 10 жовтня 2020 00:45
Як прихильник першого сезону Мадоки, відповідально заявляю, що "МАГІЧНІ НОТАТКИ: ЧАРІВНИЦЯ МАДОКА МАГІКА" - навіть на звання жалюгідної пародії не заслуговує.

Події розгортаються надто сумбурно. Діалоги переважно затягнуті та позбавлені сенсу. Реакція персонажів на події доволі тухла. Самих героїнь багацько, але всі вони поверхневі й шаблонні. Протягом 13-ти серій автори так і не спромоглися відповісти на основні сюжетні питання.

Аніме намагається виглядати серйозним і глибоким, не маючи при цьому нічого, крім непоганого візуалу.
На фоні буденних панорам міста Каміхами, світ відьом вже не видається настільки химерним. Самі відьомські світи схожі між собою, після перегляду не можу пригадати хоч один цікавий (на відмінну від першого сезону, де відьом можна ледь не поіменно перелічити).

Не можу не відзначити, що історія моментами йде в розріз з першим сезоном. Загалом вкраплення старих персонажів вважаю невдалим.
Команда перекладачів та озвучення добре попрацювала, на відміну від сценаристів даного сезону.