Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Чарівниця Мадока Маґіка Фільм 3: Історія повстання

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2013
Жанр: Детектив, Драма, Триллер, Субтитри
Режисер: Шінбо Акіюкі, Міямото Юкіхіро
Студія: SHAFT
Серій: 1 з 1 (1 год. 56 хв.)
Переклад: Gedet

Дивитися Чарівниця Мадока Маґіка Фільм 3: Історія повстання онлайн

Третій і останній фільм з трилогії. На відміну від двох інших фільмів, не є переказом подій серіала. Після того, як Мадока перебудувала всесвіт, Хомура живе в світі, де відьми більше не народжуються. Але відчай людей все ще проявляється в істот, відомих як примари, з якими і б'ються дівчинки-чарівниці. Хомура продовжує боротися зі своєю самотністю після розставання з Мадока. У фільмі також з'являється нова чарівниця по імені Нагіса Момое.
Приємного перегляду
Осінь 2013
2 роки і 11 місяців тому
1.2К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
9.9/10 (7)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Anime est magistra vitae Анімешник
Дата: 14 червня 2019 13:53
Мені дуже сподобалося це продовження. Воно похмуре і сюрреалістичне, але логіка в усьому, що відбувається є. Переглядав 4 рази за останні півроку і, напевно, буду повертатися до цього шедевру не один раз. Воно меланхолійне і часом надмірно сентиментальне і навіть емоційно надривне, але музика, подача й персонажі вразили мене до глибини душі і на все життя лишаться в моєму серці. 
Р.S. Розлив тут пафосу, але просто що це один з моїх улюбленів навіть не тайтлів, а фільмів узагалі) він далеко не всім сподобається, але я все ж наполегливо раджу до перегляду! 
 • furunze Анімешник
  Дата: 20 травня 2019 23:39
  Та сама розв'язка, через яку культова історія стала культовою… і переглядів як кіт наплакав. ЛИше одна оцінка і коментар За півроку.
  Де ж ви, анімешники?
 • Fomin_Kostya Анімешник
  Дата: 20 травня 2019 21:06
  Одне з найкращих,що я бачив.Рекомендую