AniTube » Аніме » Драма » Покемон (фільм): Джирачі - виконувач бажань / Pokemon Advanced Generation: Nanayo no Negaiboshi Jirachi

Покемон (фільм): Джирачі - виконувач бажань

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Pokemon Advanced Generation: Nanayo no Negaiboshi Jirachi
Рік випуску аніме: 2003
Жанр: Драма, Для дітей, Комедія, Пригоди, Фентезі
Режисер: Куніхіко Юяма
Студія: OLM
Серій: 1 з 1
Ролі озвучували: телеканал "ТЕТ"

Дивитися Покемон (фільм): Джирачі - виконувач бажань онлайн

Комета Міленіуму от-от знову з'явиться у небі та допоможе здійснити бажання всіх, хто побачить її над головою. Звісно, Еш та його друзі не минуть нагоди потрапити на Фестиваль Міленіуму, а особливо їх цікавить магічне шоу Великого Батлера. Що ще більш цікаво - таємничий кокон у Батлерових руках, з якого Макс почує дивний голос! Коли Джирачі прокинеться після свого тисячолітнього сну, у Макса з'явиться новий друг; щоправда, лише на декілька днів, поки Комету Міленіуму можна буде спостерігати на небі.
Макс намагається провести якомога більше часу разом із новим другом, але Великий Батлер має власні плани на Джирачі, не такі вже й дружелюбні. Він хоче повернути до життя Легендарного Гроудона, і Джирачі повинно бути під силу виконати це бажання.
Чи зможуть Макс, Еш, Мей та Брок зупинити Батлера та врятувати Джирачі, поки Гроудон не відродився, почавши сіяти руйнування неосяжних масштабів?
Приємного перегляду
Літо 2003
рік і 9 місяців тому
890
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
5.7/10 (3)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.