Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Лють Багамута - Незаймана Душа

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2017
Жанр: Бойовик, Надприродне, Пригоди, Фентезі, Субтитри
Режисер: Сатоо КеЇчі
Студія: MAPPA
Серій: 24 з 24 (23 хв.)
Переклад: CognitiviCH, Areyssword
Ролі озвучували: Myauritsia, Kotyavr

Дивитися Лють Багамута - Незаймана Душа онлайн

Минуло вже 10 років після того як світ вцілів після пробудження Бахамута, в королівській столиці люди багатіють, демонів поневолили, щоб домогтися столичного відродження, а боги втрачають свою силу через зменшення релігійності. У світі зникає баланс, адже і люди, і демони мають власні уявлення справедливості.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Весна 2017 / Робота Голосом / Anime Pro / StarFlame Studio
10 місяців тому
7.4К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.4/10 (33)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 7 листопада 2021 01:33
Дуже дякую за переклад, ну і за озвучення також, от його би ще закінчили be
Продовження вийшло навіть краще, ніж початок, хоча пропала певна легкість і несерйозність оповідки, проте з'явилися нові сюжетні лінії, що значно додало драматизму та глибини всьому твору. А в цілому проект може слугувати якісним зразком пригодницько-фантазійного аніме з чудовою графікою та музикою, єдина не зовсім зрозуміла річ - навіщо було давати ангелам та демонам такі імена, адже крім них не має жодного зв'язку цього світу з відповідним епосом.
У будь-якому разі ще раз дякую за адаптацію та можливість переглянути цікавий серіал.
 • gavir vinhellm Анімешник
  Дата: 10 червня 2021 09:38
  Якби король одразу повідав підлеглим, і союзникам Ангелам і демонам про свій план анігіляції Багамута, можна було б уникнути купи жертв з трьох сторін
 • kivi _08 Анімешник
  Дата: 30 листопада 2020 17:55
  Просто чудове аніме
 • Lurte Анімешник
  Дата: 3 липня 2019 03:10
  Чудове аніме, і переклад класний, - хочеться якось повернутися та переглянути ще раз
  Дякую  uu 
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 29 серпня 2018 20:09
  Залишилось озвучити нещасних 12 серій. Переклад вже є всіх 24 серій. Вже давно можно їх зробити і забутись. Я знаю перекладати це дуже важко, не за секунду і більшість тут розуміє, але ж не роками перекладати і озвучувати, вірно. Чому у нас завжди все робиться через одне місце:) Такий дуже класний серіал, так вже хочеться подивитись повністю українською і ніяк не дочекаєшся. А ще хочеться, щоб Ви озвучили перший сезон Лють Багамута: Початок / Shingeki no Bahamut: Genesis (12 серій 2014 + 2 ОВА). Там також вже є повністю переклад. Мені дуже подобається ці серіали. Але так дуже довго йде озвучення, занадто довго. Банальне дуже питання. Ну коли вже чекати точно?
 • Арія Анімешник
  Дата: 9 серпня 2018 00:51
  Дякую за викладені субтитри. Аніме безсумнівно варте перегляду. 
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 12 квітня 2018 22:08
  Так я ще до живу до цього часу, правда мені вже буде років 80, але це дуже круто:) Буду згадувати молодість:) Краще швидко але менше проектів брати ніж 100 штук взяти і не доробити нічого, або дороблювати роками, воно вже потім і не треба буде. Це ясно, що треба якісно, але ж одна серія якісна не робиться раз в 3 місяці і довше. Я розумію є людський фактор. Мені здається треба всім фандаберам об'єднатись не в один колектив, в одну спільноту і кожен буде займатись ділом. Друг другу допомагати. Кожен буде брати по одному проекту але робити вчасно і до кінця, буде час можна збільшувати об'єм. Це так думка в голос. Щось треба думати і робити над цим, щоб було без затримок і якісно. Тоді і людей буде більше дивитись українською, а буде більше, буде заробіток, Ви згодні. А сусідів не переживайте пошліть їх.......дуже далеко:)Так у Вас Рок музика виходить, сусіди Вам, а Ви їм у відповідь:) Це Вам дуже Дякую!!! be Нічого не розумію в цих смайликах, сподіваюсь це означає добре, посмішка подяка:)  
 • kotyavr Анімешник
  Дата: 10 квітня 2018 09:35
  Буде зроблено раніше ніж 100 років)
  Так процес йде довго, через те, що часу не багато коли можна озвучити а проектів багато. Я міг би прискорити процесс тим, що не зважав би на якість, але хочу зробити не так, щоб подивитись один раз і забути як страшний сон, а щоб приємно було потім повернутись і передивлятись стільки разів, скільки захочеться. Всі мої проекти в будь-якому випадку будуть закінчені, і як мінімум не втратять стиль та якість з якими вони починались. Однак з часом я обіцяти нічого не можу, бо на нього впливають багато факторів, які не залежать від мене(на приклад сусіди, корі під час написання цього повідомлення б'ють чимось по стінах...). Дякую, що дивитесь, я намагатимусь радувати вас більше)
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 9 квітня 2018 23:13
  Чи до озвучуєте Ви вже колись його. Чи Ви як інші років через 100:) Вже не реально довго йде процес. Таке дуже класне аніме і напевно я його не дочекаюся українською на жаль. Краще мати 10 дороблених, якісних з усіма сезонами і ОВАми аніме, чим 1000 не до озвучених, які нічого не дають, тільки гірше роблять і зайвий витрачений в пусту час людей, хто їх озвучував.
 • Viktor Анімешник
  Дата: 17 лютого 2018 19:51
  Дуже хочеться продовження.