Наприклад, 

Сутінкова дівчина і Амнезія
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Lerie

Сьома петля часу: Лиходійка насолоджується безтурботним життям у шлюбі зі своїм найлютішим ворогом!

Додана 12 СУБ 12 ОЗВ (48 Volts) / 2 (kafori) / 12 (FanVoxUA) / 12 (СКО)
135ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2024
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Романтика, Фентезі
Переклад:
Legat, Lerie
Ролі озвучували:
Snow Art, 🔱Нічна Лють🔱, MARGO, Arhort, Katerina, Liben, Dark_Mary, Gor, Revenger, KatMaster, Kurama, sonc.strash, Tori, al.komis, frog_, Eternal Rage, Crupt, Anatoly136UA, Surgeon, Lil_Che
8.9/10 (513)
Ріше Ірмґард Вайцнер, герцогська дочка, яка має таємницю: вона померла у віці 20 років і повернулася в часі на п'ять років назад, коли її заручини було розірвано. Вона вже шість разів повторювала цю часову петлю і щоразу проживала ці п'ять років по-різному: як торговка, лікар, покоївка, лицар і т.д. Тепер, на сьомому циклі, вона має намір дожити до глибокої старості й провести її, насолоджуючись відпочинком. Але в ту мить, коли вона тікає із замку з цим рішенням у серці, вона стикається з сумнозвісним жорстоким спадкоємним принцом конкуруючого королівства, Арнольдом Хайном. Саме він убив її, коли вона була лицарем, але тепер, здається, вона йому дивним чином сподобалась... і він просить її стати його дружиною. Щоб вижити, Ріше використовує свій попередній досвід, щоб розпочати своє сьоме життя як наречена кронпринца ворожої країни.

Арпеджіо блакитної сталі -Арс Нова- DC

Перегляд
2ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
1 з 1 (1 год. 45 хв.)
Категорія:
Бойовик, Фантастика
Переклад:
Lerie
Ролі озвучували:
Surgeon, LunarShadow, Eternal Rage, Crupt, Schmetterling, Freeving, Idzanami
7.3/10 (4)
Людство опиняється в боротьбі, коли рівень моря починає підніматися до безпрецедентного рівня в 2039 році. Що ще гірше, могутні вороги, схожі на старі кораблі часів війни під назвою «Туманний флот», блукають водами, розриваючи логістику до різних регіонів. Будь-яка спроба відплати закінчується невдачею з наявною зброєю людства. Лише Чіхая Ґунзо має шанс протистояти Туманному флоту як капітан дружнього підводного човна I-401 «Іона». У результаті Ґунзо та його екіпаж, відомий як Блакитна сталь, отримав від японського уряду завдання виконати важливу місію доставки: вони повинні доставити останню надію людства проти Туманного флоту, Вібраційної Торпедної Боєголовки, через ворожі води до Сполучених Штатів для масового виробництва.