Наприклад, 

Гордість зірок
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Горобчик

Мисливець x Мисливець (1999)

Додана 10 серія (Субтитри) / 7 (Озвучення)
6ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1999
Серій:
10 з 62 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фентезі, Шьонен
Переклад:
Горобчик
Ролі озвучували:
Anun, Mark Chernenko, Ryanha Son, Avaken, Lil_Che
9.5/10 (41)
Оригінальна адаптація Мисливця 1999 року. Ґон, 12-річний підліток з невеликого села на далекому острові, намагається стати мисливцем – елітним авантюристом з особливою ліцензією, яка відкриває шляхи до таємної інформації, секретів і багатств всього світу, – аби знайти свого батька, який свого часу теж став мисливцем, і розкрити причини його таємничого зникнення. На своєму шляху він зустрічає друзів зі своїми цілями, а також, звісно, ворогів і мусить подолати безліч труднощів, аби стати кращим з кращих Якщо хочете допомогти вийти тайтлу повністю, можете скинути пару гривнів на монобаночку

Детектив світу духів

Додана 34 серія (ОЗВ) / 41 (СУБ)
30ком.
D+S
Рік виходу аніме:
1992
Серій:
41 з 112 (24 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Бойовик, Комедія, Надприродне, Шьонен
Переклад:
Ryanha Son, Горобчик
Ролі озвучували:
Ryanha Son, Anun
8.8/10 (31)
Урамеші Юcке 14-річний хуліган з поганим характером. Одного дня він жертвує собою заради спасіння маленького хлопчика. Але ніхто не очікував від нього такого, а тому йому нема місця у світі духів і тепер він має пройти випробування, щоб знову повернутися до життя. Для подальшого озвучення проводиться ЗБІР КОШТІВ на переклад.

Айшілд 21

Додана 1 серія (Субтитри)
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2005
Серій:
1 з 145 (23 хв.)
Категорія:
Спорт, Шьонен
Переклад:
Горобчик
10.0/10 (5)
Сена Кобаякава з дитинства був слабаком і нікому не міг дати здачі. Через це з початкової школи йому доводилося несолодко, адже він був предметом вічних глузувань і знущань. Єдине, на що він був здатний це втікати. І тікати в нього виходило дуже добре, у цьому мистецтві у Сени не було рівних. Закінчивши середню школу, Сена вступив до приватної школи, де навчалася його подруга дитинства Маморі Анедзакі. Втім, перехід до іншої школи йому не надто допоміг, адже там ситуація зі знущаннями стає ще гіршою, ніж у старому закладі. Однак феноменальний талант хлопця бігати помітив Йоічі Хірума і, не бажаючи змарнувати таку можливість, силою змусив Сену вступити до шкільного клубу американського футболу.