Наприклад, 

Буґіпоп не сміється
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Шалене Чаювання

Неймовірні Диво-Дітки: БЕЗ МЕЖ

16+ Перегляд ОЗВ (AniUA) / 2 СУБ ОЗВ (Шалене Чаювання)
8ком.
DUB
Рік виходу аніме:
2013
Серій:
12 з 12 (24 хв.)
Категорія:
Містика, Пригоди
Переклад:
MadGuy, Шалене Чаювання
Ролі озвучували:
Spectator, Шалене Чаювання
8.5/10 (28)
Хьобу Кьоске, Еспер який був зраджений багато років тому, зараз є одним з найсильніших екстрасенсів, а також втікачем. Тим не менш, у нього дуже добре серце та його головною метою є вберегти екстрасенсів від поганих людей. Завдяки його методам, він врятував багато життів і зібрав порятованих есперів в свою організацію P.A.N.D.R.A.

Шалений Танець Мечів

Додана 2 серія
2ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
2 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Історія, Фентезі
Переклад:
Шалене Чаювання
Ролі озвучували:
Шалене Чаювання
9.0/10 (6)
У 1863 році Ідзумінокамі Канесада та його напарник Хорікава Куніхіро прибувають на вулиці Едо з майбутнього, щоб розслідувати повідомлення свого вчителя про майбутнє вороже вторгнення. Як людиноподібні втілення знаменитих мечів Тосідзоу Хіджікати, вони отримали завдання захистити історію від Ретроградної армії, яка прагне її змінити. Незабаром заручившись підтримкою інших воїнів-мечників, вони безперервно борються з таємничою армією протягом усього періоду Бакумацу.

Сага про Гортензію

Додана 2 (ОЗВ) / 3 (СУБ)
4ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2021
Серій:
3 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Бойовик, Пригоди, Фентезі
Переклад:
Шалене Чаювання
Ролі озвучували:
Шалене Чаювання
8.7/10 (6)
Жорстоке повстання в столиці на чолі з герцогом Руґісом Камелією сіє хаос у королівстві Гортензія, залишаючи всіх членів королівської родини або мертвими, або зниклими безвісти. Лицар Моріс Бодлер, ледве врятувавшись, тікає від хаосу, що настає після того, як його брата Фернандо Альберта вбиває в бою перевертень. Щоб вшанувати його спадщину, Моріс вирушає до будинку Альберта і передає його синові, Альфреду Оберу, меч батька. Незважаючи на своє горе, Альфред пам'ятає про обітницю, яку він дав батькові - стати лицарем, щоб захищати свою землю, Домініон Альберта.