УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

16+

Записник Смерті / Зошит смерті

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2006
Жанр: Детектив, Драма, Містика, Психологія, Триллер
Режисер: Аракі Тецуро
Студія: Madhouse Studios
Серій: 37 з 37 (23 хв.)
Переклад: Ейдж
Ролі озвучували: QTV, Prorok, Yudgi, SA10, Дивудав

Дивитися Записник Смерті / Зошит смерті онлайн

У старшокласника Лайта Яґамі в житті є все: успіх у школі, популярність серед однолітків, чудові батьки, блискуче майбутнє. Можливо, тому так важко йому жити в світі, повному несправедливості, усвідомлювати, що жодні закони не здатні виправити людей і очистити світ від зла. Але одного дня хлопець знаходить дивний чорний записник і знайомиться з його власником — шініґамі Рюком.
Можливості «Записника Смерті» дозволяють Лайту стати Кірою — загадковим і всезнаючим вбивцею, що карає злочинців. Більш того — вивчивши правила використання записника, хлопець успішно уникає пасток, розставлених спецслужбами. Ніхто не може його зловити.
В таємничого L ніколи не було поразок: зберігаючи інкогніто, він успішно розплутував найважчі справи і допомагав поліції. Поява Кіри стала викликом для його екстраординарних здібностей.
Отже, два вельми розумних і обдарованих юнака стикаються в смертельному протистоянні, і тепер кожна дрібниця, кожна випадковість може схилити ваги на ту або іншу сторону. На стороні Лайта – могутній «Записник Смерті». В L є підтримка поліції і досвід. І ніхто не збирається програвати або задаватися…
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2006 / QTV / Робота Голосом / THE VOP
місяць і 2 тижні тому
190K
9.3/10 (878)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
hniliy_kavun Анімешник
Дата: 16 вересня 2023 22:53


Класичне аніме, яке не залишить байдужим абсолютно жодного глядача. Головного героя дуже важко однозначно засуджувати за вчинене. З одного боку, а як глядач вирішив би діяти на його місці? Невже не є спокусливою думка про винищення буквально всього сущого зла завдяки лише одному записнику бога смерті, навіть, якщо вважати цей спосіб таким, що не відповідає стандартам умовного “добра”? Тобто, “зло” нищить “зло”. Усі ці поняття, як показала практика людського життя та існування, є збіркою розмитих термінів, що лише спотворюють сприйняття людиною дійсності. Те, що є “добром” для однієї умовної групи, є “злом” для іншої і навпаки. В більшості випадків, з дитинства нас повчають слідувати настановам “добра”, таким чином пропагуючи, на їхню думку, ВИНЯТКОВИЙ спосіб мислення: в результаті, світ в очах багатьох поділений на “чорне” та “біле”, коли радше було б бачити його “сірим” з багатьма відтінками.

Саме тому головний герой викликає у глядача цілий спектр емоцій та почуттів. Його не можна як і радикально засуджувати, так й ідолізувати. Він знав усе із самого початку. Попри всі ризики, він йшов не за покликом сліпої мрії, а за кінцевою метою, незважаючи на попередження бога смерті. Герой думав, обмірковував, і лише потім робив. Дехто назве його вчинки цинічними, а методи жорстокими. Напевно, саме в цьому мозковому штурмі вбачається щось більше. Щось, що не дозволяє дати цьому персонажу шаблонну оцінку, наче для середньостатистичного аніме-лиходія.

Кожен зостанеться зі своїми кінцевою думкою та висновками. Вочевидь, люди й надалі продовжуватимуть ділити усе на “чорне” та “біле”. І я певен, серед цих людей знайдуться справжні злодії, убивці та кривдники. Не бачити відтінків — всеодно, що бути сліпим.

Кхм… Так і запишемо!
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 6 вересня 2023 01:44
  Цитата: Cynthia
  якщо б до вас потрапив такий зошит, що б ви зробили?
  Думаю, можливо те саме що й інші, та Ягамі Лайт в цілому=/
 • v1ndrl Анімешник
  Дата: 25 серпня 2023 01:34
  Дуже затягує. Одне з моїх найулюбленіших аніме
 • Chazer Анімешник
  Дата: 20 серпня 2023 23:04
  Все аніме було дуже цікаве, не розумію чому іншим не подобається остання третина
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 18 серпня 2023 00:29
  Цитата: Damglador
  Як шкода, що я дивився це аніме в рос озвучці, RIP QTV
  На жаль. Сам багато дивився не в дуже гарному дубляжі, коли в нас можна було найкращого знайти... але як? Якщо більшість цей сайт чисто випадково знаходять, як я на початку цього року =/ Нехай є й інші сайти, але... там свої нюанси.
 • Damglador Отаку
  Дата: 18 серпня 2023 00:08
  Як шкода, що я дивився це аніме в рос озвучці, RIP QTV

  --------------------
 • Smoking Cheese Анімешник
  Дата: 15 серпня 2023 02:52
  повністю згоден з коментарем про три частини. все так, спочатку топ, с появою Міси норм, остання третина нецікаво. але фіналочка гідна, я боявся що буде відкрита

  за те що втулили тяжеляк на інтро на пів сезона, я впишу імена творців у свій зошит

  не зрозуміло, куди подівся мій комент, тому сорі, якщо він в підсумку задублюється

  повністю згоден з коментарем про три частини. спочатку був топ, з появою Міси було норм, остання третина було нецікаво. хоча саме фінальна серія гідна, добре що без відкритих кінцівок

  за те що втулили тяжеляк в інтро на пів сезону я впишу їх імена в свій зошит) 
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 9 серпня 2023 19:41
  Давно дивився одне з перших аніме в принципі. Тому відразу ж напишу, що знову таки мало пам'ятаю, але мимохіть щось хочеться написати.

  Якщо чесно, то аніме залишило ще тоді суперечливі враження, оскільки розділилося на три частини. Перші 10 серій зайшли дуже добре, далі, .

  Окремо варто віддати належне цьому тайтлу за таку фішку, як битва розумів (тут вона була підліткова), якщо правильно пам'ятаю, саме звідси пішла тенденція на твори з битвами розуму, якими б вони не були.

  А ось про персонажів не знаю що писати, тому що за майже 10 років сприйняття вже сильно змінилося і ставлення до них можуть бути зовсім інші, ніж тоді. Те саме і з аніме, з усіма витікаючим.

  Загалом навряд чи колись зможу переглянути, але насправді треба було б це зробити, щоб для себе поставити всі крапки над "i".
 • Bogdana Protetska Анімешник
  Дата: 9 серпня 2023 01:02
  Якщо б аніме закінчили на смерті першого L було цікавіше. Дальше було скучно а сама кінцівка мене вбила ...
 • Alim_San Анімешник
  Дата: 5 липня 2023 23:54
  Перші дві третини дійсно класно, а потім щось пішло не так. Але класика така класика.