AniTube » Аніме » Комедія » Прощавай, Відчай-сенсей / Sayonara Zetsubou Sensei

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Прощавай, Відчай-сенсей

Оригінальна назва: Sayonara, Zetsubou-Sensei
Рік випуску аніме: 2007
Жанр: Комедія, Пародія, Школа, Субтитри
Режисер: Акіюкі Шінбо
Студія: Shaft
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: Мінус-один

Дивитися Прощавай, Відчай-сенсей онлайн

Ітошікі Нодзому доволі своєрідна особистість із неординарними поглядами на життя, що у повсякденності акцентує увагу на негативних проявах буденності. До того ж і прізвище у цього чоловіка йому під стать, горизонтально його можна прочитати як "Відчай, безнадія". Але навіть з глибини відчаю людина може на щось сподіватись, мати якусь надію. Ім'я героя "Нодзому" означає "надія".

Іронія долі, така людина стає класним керівником учнів середньої школи, котрі мають своїх бісиків у голові. Повною протилежністю вчителя є учениця Фуура Кафука, надпозитивна дівчина. Отже, перед вашою увагою іронічна комедія з непересічними героями, їх пригодами, роздумами, тощо.
Приємного перегляду
Літо 2007
3 роки і 3 місяці тому
Олександер
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.5/10 (8)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Anime est magistra vitae Анімешник
Дата: 15 червня 2019 23:57
Шикарні саби! Дякую, що переклали написи - це титанічна робота) я дивився в російській озвучці, написи там взагалі майже не перекладені. Перший сезон непоганий, але мені особливо сподобався 2й. Там є прикольні прямо авангардні серії) мене дуже смішили. У серіалі багато абсурдних сцен і відсутній сюжетний прогрес, тому він на свою аудиторію, багатьом подібне не зайде, але тут вистачає класних жартів.
  • furunze Анімешник
    Дата: 16 березня 2019 11:27
    І ніхто не коментує… а дарма — це один з найкращих тайтлів, ще й більш-менш класичної епохи.
  • Перекладач
    Дата: 5 серпня 2017 12:28
    добротна штука, але надто вже пасхалки закручені на місцевих аборигенів та любителів інших мультиків та журнальних розмальовок. Але якщо до вас досягне хоча б третина жартів, то буде цікаво. Такий собі творчо-анархічний відрив без цензури (навіть у початковому кліпі є 16+ моменти). Специфічний такий тролехаос.