Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Коли прийде час, я стану тобою

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2018
Жанр: Шьоджьо-аї, Школа, Субтитри
Студія: TROYCA
Серій: 1 з 13 (24 хв.)
Переклад: Вояка Schweik

Дивитися Коли прийде час, я стану тобою онлайн

Сюжет розгортається навколо школярки Ю Коіто, яка пристрасно захоплена манґою для дівчаток. Начитавшись улюблених книг, Ю і сама сподівається коли-небудь зустріти того самого «принца на білому коні», який полюбить її з першого погляду. Одного разу на випускній церемонії з нагоди закінчення середньої школи один з хлопців нарешті зізнається Ю в своїх почуттях, але ці почуття не взаємні...
Героїня вже давно перейшла в старшу школу, але до сих пір не відповіла на любовне зізнання хлопця. Одного разу, йдучи по шкільному коридору та розмірковуючи, вона стає свідком того, як Токо Нанамі, президент шкільної ради, з упевненістю відмовляє в освідченні залицяльнику. Ю вирішує, що Токо має достатньо досвіду в амурних справах, тому просить у неї допомоги. Але знала б дівчина, чим це для неї обернеться...
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2018 / MelodicVoiceStudio
3 роки тому
2.1К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
8.2/10 (10)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
0951930725 Анімешник
Дата: 22 червня 2021 20:42
Вельми агресивно очікую подальших серій українською.
 • Smailik Анімешник
  Дата: 9 жовтня 2020 23:44
  Це можна назвати справжнім золотом жанру юрі, перегляд цього тайтлу прямо душу гріє, прекрасний саундтрек який завжди в тему, спокійних хід сюжету, відчувається ніби не аніме дивишся, а книгу читаєш навесні біля озера. Як же шкода що не мав змоги переглянути його в якійсь українському озвучуванні, але що поробиш. А також згідний з коментатором нижче, кінцівка аніме розчарувало, але наявність манги дала надію.
 • Asher Анімешник
  Дата: 7 січня 2019 23:23
  Ех, пізнувато, але добре шо хтось взявся.

  І шкода, шо так кінець аніме перервали...