Наприклад, 

Вперед! Акмен

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Меланхолія Харухі Судзумії

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2009
Жанр: Комедія, Фантастика, Шьонен
Режисер: Тацуя Ішіхара
Студія: Kyoto Animation
Серій: 28 з 28 (23 хв.)
Переклад: Malnormalulo
Ролі озвучували: Tenebris, Kotyavr, Bgagia, Kate Lem, Ейдж, Smile2You, Maslinka, Bitari, Gwean

Дивитися Меланхолія Харухі Судзумії онлайн

Попри те, що головна героїня Харухі, оповідь йде від імені Кьона — її однокласника. Кьон тільки перейшов у старшу школу і під час першого уроку в новому класі помітив ексцентричну дівчину, яка сиділа за сусідньою партою. Вона в своєму вітанні повідомила, що її цікавлять тільки інопланетяни, люди з паралельних світів, гості з майбутнього і екстрасенси, яких вона шукає в своєму класі і чекає зустрічі з ними.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Весна 2006 / Робота Голосом / Glass Moon
тиждень і 4 дні тому
30K
9.2/10 (143)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yandere-kun Отаку
Дата: 15 травня 2024 21:44
 • 1
 • Дякую за перклад та озвучку 11 серії.

  Спойлери!!!

  Ще одна трохи схожа арка буде в продовженні в ранобе, але куди цікавіша і драматичніша. Хоча там багато чого ще буде, що не адаптували, на жаль.

  Харухі віддала наказ Юкі, не правильно його сформувавши і Юкі повністю підпорядковується Богу Імператору! І тільки магія Кьона змогла розвіяти ці чари. Цікаво чому? Але факт, що Юкі знову виявила емоції починаючи з 13:00 хвилини і в той ще момент про себе Кьон кумедно прокоментував її обличчя типової кудере, що воно беземоційне, а ось очі то він її не бачив... + Харухі тут теж була в одному моменті абсолютно розбита, бо думала що розгадала суть справи. Рідкісний кадр.

  Кьон же настільки тупий, наскільки Іорі Кітахара, ага. Коли Харухі сказала, що насправді Харухі не хотіла такого, що сталося, а просто займалася дурницями, він можливо все зрозумів по цій справі і він сам її вирішить в ранобе. Та й Іцкі, цей маніпулятор спалився в першій частині арки. Шкода що в аніме генії з Кіото А. майже все профукали (правда за Кьоном тут звісно було цікаво слідкувати, як він мовчки збирав докази, часто його та інших видавали самі реакції, очі спойлер, як і в багатьох інших творах. Юкі також мовчки теж себе показувала з позитивного боку) і знову нагнали антагонізму Харухі (якого в ранобе, як не крути не було, нехай вона дуже дуже специфічний персонаж). Бо в ранобе саме Кьон зміг розкрити цю справу, а Харухі ця справа, арка мала провчити, показати ким би ти не була, але ти не являєшся пупом землі, не все вирішуєш і не все крутиться навколо тебе. Це був один з мабуть 3-4 моментів, які дуже на неї вплинули в плані розвитку, як персонажа, який почав переосмислювати себе з таким красномовним результатом в майбутьому, а тут все тупо профукали з довбаною грою на емоціях, яку так полюбляють Кіото А. Зробивши тут одни з найогидніших для мене моментів адаптації, який знову майже пропустив. Вона стояла в кінці і кричала з самовдоволеною пикою: я все розкрила, моліться на мене! Один з найнеприємніших моментів, хоча були блін ще. Коли в манзі вона смиренно сиділа і доглядала Микуру на той момент, коли та лежала на ліжку, бо бо... А розкрив все Кьон, знову повтор.

  Хоча дивитися тут було звісно веселіше та цікавіше чим першу частину арки і сам детектив точно непогано зробили, поставили і подали (а музика місцями яка, ех! Автори готувалися до чогось більшого), але закінчення його... нда=/

  --------------------
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 14 травня 2024 20:48
 • 1
 • Дякую за переклад та озвучку 10 серії. Терпіти не можу цю арку або її закінчення (для мене вона куди гірше Уробороса), генії сценарного местецтва з Кіото А.=/ Коротше, вона дуже сильно відрізняється від першоджерела (сестри наприклад тут зовсім в оповіді не було) і з часом, якщо будемо живі і вийде озвучка 11 серії, дещо більше напишу=/ Правда, варто ще відзначити, що схожі історії будуть в майбутньому, наприклад в "Готиці". Також через початок цієї арки, розумієш чому в світі стільки корупції (ага), коли навіть сам Бог таке схвалює=/ Ех, королева самодур... Ну і спящий Кьон піде в колекцію Харухі, вона мабуть з його фотками робила те, що Каеде або Судзу. Більше, мабуть не треба писати, ото що динаміка різна була, серія трохи нудновата.

  --------------------
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 26 квітня 2024 19:18
 • 0
 • Цитата: fagas
  Прочитав звісно не всі коментарі, але чимало і тільки в 1 був стьоб з моменту який мене вибісив, а саме серії з 12 по 19.
  Не хочу спойлерити, тому скажу, що я очікував від розв'язки більшого. Бо те як воно розв'язалось я ще під час перегляду 12 серії подумки сказав, але думав що це надто нудно було б і вже почав думати, що розв'яжеться як казав Коїдзумі :/
  Що ж, кожен хто це дивився,

  --------------------
 • fagas Анімешник
  Дата: 26 квітня 2024 19:07
 • 0
 • Прочитав звісно не всі коментарі, але чимало і тільки в 1 був стьоб з моменту який мене вибісив, а саме серії з 12 по 19.
  Не хочу спойлерити, тому скажу, що я очікував від розв'язки більшого. Бо те як воно розв'язалось я ще під час перегляду 12 серії подумки сказав, але думав що це надто нудно було б і вже почав думати, що розв'яжеться як казав Коїдзумі :/
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 26 квітня 2024 18:05
 • 0
 • Шкода що аніме не адаптуаали до момента коли з'явиться прикольна подружка Кьона - Сасакі, про яку між рядків дещо казали. Хоча яка там Сасакі=/

  "— Та ладно тобі, Кьон, — продовжила Сасакі. — Іноземна музика, хоч і непогана, не має недоліків. Незважаючи на те, що я люблю західну музику, я приходжу до думки, що співак просто ще один інструмент у групі. Є мелодія ударних, басів та гітари, а потім вокал співака поєднує це в один мотив. Тільки тоді ти можеш відчути справжню працю. Мова не важлива; я навіть японського співака приймаю лише як частину. Не так важливо, чи означає щось текст чи ні, бо він залучений до пісні як частини мелодії. І не має значення, чи це вокал, гітара, чи фортепіано — вони всі однаково важливі для мене, коли я слухаю музику.

  Музика не має національних кордонів. Оскільки це так, немає нічого страшного, якщо повідомлення не надсилається. Хороша мелодія – це те, що зрозуміло у всьому світі. Романи та фільми містять несправжню історію, що відрізняється від інших у синтаксисі, і тільки поки сенс передається, все гаразд. Я б сказала, що якість звуку, що луною віддається по всьому світу — приблизно те саме, вірно?"

  Хз, наскільки один зі "старих знайомих" був правий на цей випадок=/

  "Топово відписала! Цю штуку називається поліфонія. Західна музика найчастіше їй обділена, адже вона базується зазвичай на акордах, коли японська в основі своїй на кількох незалежних мелодіях та меншій кількості акордів, але це не означає, що їх за дефолтом має бути мало. Скільки не слухаю західну, взагалі жодного інтересу не викликає після такого. Для мене роботи японців це саме та сама музика-музика. Де, безглуздо звучить, але ти зрозумів."

  --------------------
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 23 квітня 2024 17:57
 • 0
 • По цьому тайтлу є придатне відео на мові, варто його глянути. Є ще одне, воно старе і на російській, але робила його наша людина. В ютубі його по бажанню можна знайти: "Що сталося з Харухі?"

  Кавер.

  --------------------
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 1 березня 2024 01:16
 • 1
 • Дякую за переклад та озвучку 9 серії.

  "Ай-ай-ай, а хто... А хто це зробив?... "

  Morok,
  +
  Хоча манга мені не дуже зайшла (+/- на 8), особливо після якості текстової складової ранобе (оригінал) та мальовки з аніме.  --------------------
 • Morok Анімешник
  Дата: 3 лютого 2024 06:13
 • 3
 • Дякую за озвучку.
  Дивився це аніме колись давно, ех як же я був тоді сильний, одним ударом міг вбити коня, а за тиждень хлопнути 12 тайтлів.
  Передивлююсь українською, дуже чекаю продовження озвучки. Аніме дуже лампове, атмосфера неповторна, серед всіх аніме і манг які я дивився і читав це займає особливе місце, дуже шкода, що зараз такого не випускають. Раджу всім до обовязкового перегляду
 • Парасо Анімешник
  Дата: 2 лютого 2024 22:00
 • 1
 • Дякую за озвучку
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 26 січня 2024 07:33
 • 0
 • Дякую за переклад та озвучку 8 серії.

  "Назад у Майбутнє"

  --------------------