УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Доля/Ніч битви

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2006
Жанр: Бойовик, Фантастика, Шьонен
Режисер: Ямаґучі Юджі
Студія: DEEN
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
Переклад: Surgeon, Akoman UA, Helga Victim
Ролі озвучували: Surgeon, Helga Victim, Crupt, MariAm, AdrianZP, Alfa-Bell, Rendaros

Дивитися Доля/Ніч битви онлайн

Місто Фуюкі стоїть на порозі п'ятої Війни Святого Ґрааля - таємного магічного обряду, в якому беруть участь семеро магів, які за допомогою вищої магії викликають сімох фамільярів, так званих Слуг, які є героями з минулого та майбутнього. У центрі сюжету юнак Емія Шіро, який є магом-початківцем та прийомним сином Емії Кіріцуґу, мага, який 10 років тому дійшов до фінальної битви попередньої війни.
Аніме є адаптацією гілки Fate однойменної візуальної новели.
Приємного перегляду
Зима 2006 / FanVoxUA
3 роки і 7 місяців тому
8.3К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.7/10 (35)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Nakis Анімешник
Дата: 5 червня 2022 17:49
Дякую команді за прекрасну озвучку подивися на одному дихані ee 
 • Ggen Анімешник
  Дата: 12 квітня 2022 23:33
  I-Op4uk,
  спробуй vpn
 • Eudgen Анімешник
  Дата: 8 листопада 2021 22:03
  Можна лише співчувати головній героїні цього рута, усі її історії включно із іншими рутами - дуже несправедливі та жорстокі до неї, її особистість сформована дисципліною та обов'язоком, а виходячи за їх межі вона лишається "беззубою" перед життєвими ситуаціями, особливо тими, що стосуються неї самої. Схоже також що вона проходить через усі випробування із "знанням" про саме цю лінію подій і у інших рутах, про що натякають її ж фрази і у "Світ нескінченних клинків" під час розмови із Емія у коморі та під час прощання і у "Дотик небес" - під час бою із Вершницею. Власне драматичність рута полягає у тому, що вона свідомо віддає усе, а отримує - лише надії із примарними шансами на справдження.

 • Eudgen Анімешник
  Дата: 6 листопада 2021 17:28
  Дякую усім, хто працював над українським релізом.

  Серіал дещо поступається приквелу логічністю викладення сюжету але натомість робить більш зрозумілими ряд подій та персонажів з приквелу. Так, наприклад неприємно здивувала мотивація частини персонажів, оскільки основна ідея зав'язані на змаганні за Грааль, а фактично виходить, що багато персонажів взагалі байдужі до головного приза або заявляють, що не мають чого від нього хотіти. Такі персонажі були і у приквелі, але там байдужим до головного приза був наприклад маніяк, тобто ментально хвора людина, у якої взагалі за сюжетом чітко простежувалася проблема із причинно-наслідковими зв'язками і тому це не викликало дисонансу, коли ж байдужість виникає у цілком собі "здорових на голову" персонажів що чітко демонструють прагнення до певної мети, але при цьому ігнорують потенційний інструмент її досягнення - це трохи ламає цілісність сприйняття.
  В той же час, у сюжеті знайшлося трохи більше місця персональним історіям героїв і поясненню подій, показаних у приквелі і загальна картина подій від перегляду обох частин історії стає дійсно більш цілісною, а отже перегляд цієї частини серіалу рекомендований.
 • wanya10 Анімешник
  Дата: 6 березня 2018 21:46
  Дякую велике!!!
 • wanya10 Анімешник
  Дата: 22 січня 2018 01:14
  Люди добрі!!! Доозвучте будь ласка це аніме, або саби якісь викладіть, будь ласка!!!
 • Rainy984 Анімешник
  Дата: 7 липня 2017 10:11
  Доозвучують?:)
 • sashko san АдмінКО
  Дата: 23 грудня 2015 20:09
  DomiNeko, ВН - візуальна новела.
  Візуальна новела може бути кінетичною, тобто без свободи вибору, як аніме чи книга просто розповідає лінійний сюжет, а може бути інтерактивною, тобто в якій гравець обирає певний перебіг подій. За звичай, оскільки неможливо написати всі варіанти перебігу подій, то створюються кілька основних ліній розвитку подій їх ще називають рутами, хоча навіть в одному руті може бути багато різних варіацій подій і навіть різні кінцівки. В жанрі Ероге, до прикладу, рути за звичай присвячуються веденню відносин з певною конкретно дівчиною, чи присвячені певній визначній події, хоча рутом ще можна назвати певну послідовність подій, що може привести до певної конкретної події, за звичай це відбувається в ВН де багато "транплінів&quo
  t; (можливостей перейти з одного руту в інший).
  Так в ВН Фейт/Стей найт існує 3 рути і 5 кінцівок не рахуючи погані, кожен з рутів присвячений одній дівчині: Fate(Сейбр), Unlimited Blade Works(Тосака Рін), Heaven's Feel(Мато Сакура), хоча не можна сказати, що весь сюжет обертається навколо їх відносин, можна сказати, що сюжет рутів заснований на наслідках цих відносин, а точніше виборів гравця, що до них призвели.
  Тепер про адаптації ВН у аніме.
  Всього можна виділити 2 варіанти адаптації, обирається один рут і він екранізується, хоча можливі певні зміни, починаючи від відмінностей в сценах за ради видовищності чи через цензуру, прикладом чого і є Екранізація Фейт/Стей найт.

  --------------------
 • DomiNeko Анімешник
  Дата: 20 грудня 2015 23:00
  Яка відмінність від попереднього? Одно й теж, ні?