УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

16+

Доля/Ніч битви: Дотик Небес

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2017, 2019
Жанр: Бойовик, Надприродне, Фентезі
Режисер: Судо Томонорі
Студія: ufotable
Серій: 3 з 3 (2 год.)
Переклад: Akoman UA
Ролі озвучували: Surgeon, Helga Victim, AdrianZP, Snovyda, Crupt, Alfa-Bell, Regis, MariAm, Gwean, Bitari, Smile2You

Дивитися Доля/Ніч битви: Дотик Небес онлайн

Семеро магів б'ються у Війні за Святий Ґрааль. Кожен учасник стає Господарем, отримуючи Слугу одного з семи класів та три Заклинання Наказу. Слуги - героїчні духи з минулого чи майбутнього, які існують за межами часу та простору і відповідають на поклик у війні, маючи свої власні цілі. Слуги подібні до своїх Господарів, якщо Господар має шрами та травми у своїй душі, Слуга матиме подібні. Одна пара, що залишиться живою, отримає Святий Ґрааль, який може виконати по одному бажанню Господаря та Слуги. Принаймні, так кажуть тим, хто вступають у цю війну.
Емія Шіро вчиться у старшій школі і знає про правду світу зовсім небагато, оскільки його прийомний батько з власних причин, хоч і був магом, але не розповідав йому майже нічого і не передав родинну магію. Через власні психічні травми та збіг обставин чи долю, він стає свідком битви двох Слуг, а свідків у цій війні не залишають. Намагаючись вижити, він несвідомо викликає свого Слугу і отримує можливість брати участь у війні, яка тісно переплетена з його минулим.
Третя частина Доля/Ніч Битви, присвячена третьому руту. Розвиток подій відбувається за третім сценарієм, показані нові деталі та пояснюються моменти, які залишилися за межами сюжету інших частин. Атмосфера твору містить більше драматизму та більше темних кольорів. В центрі уваги опиняються Емія Шіро та Мато Сакура.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
FanVoxUA / Glass Moon / GweanMaslinka
місяць і тиждень тому
10K
9.4/10 (43)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yandere-kun Анімешник
Дата: 28 серпня 2023 13:01
Продовження.

Обережно є спойлер!

Персонажі.

Найбільше сподобалася Рін Тосака (яка нарешті ввійшла в топ) і Котоміне Кірей (який швидше за все теж у топ увійшов, та й програш його Широ виглядає логічним, а не те, що діялося в попередньому=/), трохи менше зайшли Іллія, Сакура (якої по жизі моторошно не звезло, хоча давно вже хотів це написати, але все забував + дизайн її (і вона сама чимось) дуже нагадував Рифул із Заходу з Клеймора, та й сама вона як персонаж, чимось нагадувала мені Фенікса з Марвел і Керріган зі Старкрафта, хоча можливо це і нісенітниця з мого боку, проте три ось таких аналогії виникли) і на подив Райдер, яку вдало розкрили (цікаво була розкрита її особистість, не чекав, а моє серце її трофей... так і хто був її майстром. Взагалі мітка на руці Сакури була давно помічена, нехай і помітно стерта, а так слова її справжнього батька в Fate: Zero, давно на цю думку наштовхнули, але так як її брамника зробили майстром, на тому і вирішив + не було всієї лорної інформації на той момент), та й який бій у неї був з чорною Артурією. Широ вперше мене не дратував, на подив і навіть подекуди подобався, ото що... гріш ціна твоїм ідеалам, пфф. А ось Лансера все також переслідує невдачу...

Кінцівка.
Однозначно зайшла набагато краще ніж у попередньому, але далеко не все зрозумів і допомогли в розумінні тільки спойлери:

Душу Широ, після того, як Іллiя зруйнувала Грааль, все ж таки зуміли врятувати і пересадити в ляльку, яку для нього зробила сама няшка та ляльковод Токо Аодзакі. Проте як класно це все подали! Тільки ті, хто читав першоджерело - зрозуміли (здебільшого). Молодці автори, нічого не скажеш. Хоча кiнцiвкою залишився задоволеним.

За оцінкою.
Якби не третій фільм, який по суті все витягнув своїм контекстом і глибиною - була б 7+ чи навіть нижче, хоча екшн... А так дуже непогано й останній фільм топ.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 27 серпня 2023 03:08
  Буде ще одна частина. Обережно є спойлери! Ця трилогія спочатку була нудновата(в основному перших 2 п/ф),нехай введення було зовсім іншим і розкривало інших персонажів.З іншого боку дивитися здебільшого те саме, практично з тими самими подіями: вже не спокушає, особливо коли страшно дратує мгг і його"друг"Сіндзі.Який як виявляється не тільки бив сестру,але ще її і ґвалтував,що мене анітрохи не здивувало),молодці дитсадківці,рятуйте його якнайбільше нехай далі продовжує таку благородну справу "фейспалм", поки ви будете в Лондоні жити і вчитися, вам же все одно, вірно? І тим не менше, у них вдалося подати багато нових подій під іншим соусом, як і всі події(і не тільки)варіювати інакше. Іноді вдало, іноді не зовсім.Хоча місцями карти зарано відкрили, але згодом стало зрозуміло чому. Сюжет. Скільки ж було зім'ятої та сумбурної подачі та оповідання,ууу,якби до цього нічого не дивився,то взагалі нічого не зрозумів би,правда з часом стало зрозуміло навіщо вони це все зробили,щоб укластися у відведений час і розкрити нові, до того не розкриті елементи твору.Проте на незалежний твір, він все ж таки не претендує, та й добре.І все ж таки введення нових персонажів, які вдало проводили свої не слабкі інтриги і це було вкрай цікаво,створювало не слабку інтригу, чим це все закінчиться.Та й відсутність повноцінного ассасина як такого,завжди викликали питання(хоча можливо,Медея цього свого вартового магічним кинджалом зачарувала,як варіант). Мальовка та сам вiзуал були дуже приємнi та дуже детальнi,однозначно краще за минулий рут,але проблем все ж таки вистачає(знову таки носи наприклад=/).З іншого боку, які красиві стали екшн сцени та їх постановка, від них просто було не відірватися, як у плані інтриги, так і в плані ефектності. Щоправда, через все це часом забивали на лорні моменти, з тією ж маною... Музика переважно була нормальна, хоча зустрічалися й реально сильні композиції. Романтика. І так... вона і справді викликала лютий дисонанс (і чомусь облили брудом тільки Ніч Сутички в цьому контексті). Не чекав такої кількості слин і соплів, тьху. Два перших фільми практично тільки про це... І багато в чому через це "ігри в пісочниці тривали", хоча окрім цього, були й дуже придатні діалоги, особливо у третьому фільмі, які прозирали філософією. Але смішно те, що вгадав із ким цього разу залишивши "Широ", бо дивився з погляду рпг з романчиками. Вперше робимо свою Артурію, потім Рін, а під кінець, в останньому проходженні Сакуру.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 26 серпня 2023 22:34
  Продовження.

  Негатив.


  З оцінкою важкувато. Топ та 8 балів точно твір заслужив. Як далі буде, хтозна.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 26 серпня 2023 02:49
  Манга + буде ще одна частина, моживо з часом ще кину.

  Обережно є спойлери!

  Давненько вже прочитав і чесно, писати не дуже багато, бо свого часу вже описував свої враження щодо трилогії. Але варто зазначити, що початок манги дуже туго йшов, що навіть кинути хотів і не знаю, чому не кинув цю справу, і добре, що не кинув. Багато фана манга принесла і не лише. Єдиний мінус, що манга ще далека до завершення і не факт, що вийде дочитати до кінця. Далі коротко по пунктах, що сподобалося, що ні:

  Сподобалось.

  - Мальовка дуже ок, детальна та атмосферна. Дизайн персонажів симпатичний (чого тільки одяг, костюми варті та гарні спідниці), екшн сцени на рівні тощо.

  - Текстова складова. По-перше її пристойно, що з телефону задовбали читати=/ По-друге вона якісна і багато що під собою несла, чого тільки мудрості Котоміне Кірея коштували.

  - Лор непогано розкрили під час оповіді. Чого варте пояснення, як магія діяла і хто і як був майстром Райдер. Ось тільки з телефону читати... очі почали боліти.

  - Вистачає з головою гарних/хороших персонажів (автор у них вміє, хоча у нього вже створено один їх шаблон. Сакура - це де-факто клон Асагамі Фуджіно, а Рін Тосака багато взяла з Адзакі Кокуто та Chizuna Takashiro з Hitsuji no Uta як приклади, яких куди більше). Тут швидше за все найкращі Рін Тосака і Котоміне Кірей, після чого йде Сакура Мато, а за нею Сейбер (її альтернативна версія теж ок, хотілося б окремий рут з нею побачити), Арчер, Райдер і т.д.

  - Великий плюс, що розкриють як персонажа, його деградацію та вб'ють ублюдка Сіндзі, бо в попереднику його порятунок із пальця височуть. Як і весь той фінал з хепі ендом, який можна було краще та адекватніше подати.

  Нейтрально.

  – Еміа Широ. У всій франшизі він мені не подобався. Не подобається такий типаж, черговий ояш (причому імба і сью) який нічого не розуміє, що від нього хочуть і т.д. Але тут він мав розвиток, перегляд власних ідеалів і т.д. Що його й рятує, але.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 13 серпня 2023 01:46
  Читаю мангу по цьому руту. Сакура кавай, як Рiн i т.д. (Сіндзі як зазвичай ублюдок, а Широ колода, хоча в цьому руті у нього хоч зростання, розвиток буде як у персонажа), але поки що нудно та інтерес практично не викликає.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 9 серпня 2023 14:43
  Цитата: Aldrakonis
  Yuriy,
  все ж я б Початок поставив на друге місце а першим краще дивитись Безкінечні клинки і або Ніч битви бо інакше Початок проспойлерить наступну частину яка якраз і побудована на згадках і незрозумілості що було)
  Все ж краще Fate:Zero, бо гострий сюжет, iнтрига i т.д. буде того коштувати. Пiсля Fate: Нiч Битви, бо в ньому буде добре розкриватися лор, а також це закiнченя рута Сейбер, фактично головноi героiнi Fate:Zero.

  У свiй час дивився цю трилогiю, i вона +/- сподобалось (взагалi, мабуть рут Сакури кращий за рут Артурii та Рiн Тосаки) + третiй фiльм топ. Але трохом пахне, тому хотiлось хоч би мангу глянути.

  Дякую за переклад та озвучку.

  До речі, якщо хтось не зрозумів, як саме закінчилася ця трилогія, то:
 • Aldrakonis Анімешник
  Дата: 15 червня 2023 23:01
  Yuriy,
  все ж я б Початок поставив на друге місце а першим краще дивитись Безкінечні клинки і або Ніч битви бо інакше Початок проспойлерить наступну частину яка якраз і побудована на згадках і незрозумілості що було)
 • Yuriy Анімешник
  Дата: 25 травня 2023 03:44
  Polunycka,
  Доля/Початок (2 сезони)
  Доля/Ніч битви: Світ нескінченних клинків (2 сезони)
  Після них можна подивитися дане аніме.
  Потім дивіться Доля/Великий наказ в хронологічному порядку, або не дивіться, бо воно трохи таке собі. Ще можна подивитися Доля/Ніч битви 2006 року для порівняння. А також Доля/Апокриф якщо вже нічого дивитися.
 • Polunycka Анімешник
  Дата: 21 травня 2023 16:13
  Можливо хтось може підказати в якому порядку слід переглядати? 😅, буду вдячна ☺️
 • Лінивий Анімешник
  Дата: 14 жовтня 2022 02:03
  Це той випадок, коли правильної відповіді не існує ( крім посилання до першоджерела), бо в будь-якому випадку ти сам собі проспойлериш сюжет наступних. В'язні небес дивитись лише після Світ нескінченних клинків, бо .....!(ну на крайній випадок після Ніч битви, але не раджу) Вибирай або [Початок] або [Світ нескінченних клинків]+[В'язні небес](вони спойлерять сюжет один одному) Все інше потім( якщо затягне, по опису далі більш менш зрозумієш) А в