Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Пташина пісня

Рік випуску аніме: 2007
Жанр: Драма, Містика, Романтика
Режисер: Амано Йошітака
Студія: none
Серій: 1 з 1 (34 хв.)
Переклад: Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Пташина пісня онлайн

Історія гарна та легка, як сон. Історія кохання, знайти яке можна лиш пройшовши неіснуючою вулицею, слідуючи за несправжнім вказівником. Ця історія закінчується, ледь почавшись, але кохання можна повернути. Навіть через багато років... Також можна повернути час, якщо ти пам'ятаєш мелодію своєї юності, чи повернути на небо веселку, якщо тільки зможеш заспівати її пісню...
Приємного перегляду
Зима 2007 / GweanMaslinka
8 років і 6 місяців тому
3.4К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
8.0/10 (11)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 20 лютого 2021 09:23
Дякую за переклад та озвучення цього графічного есе, незвична техніка для аніме, проте доволі цікава та пасує самому сюжету, адже це не настільки цільна історія, як вервечка спогадів та емоцій. Часом треба вирватися із буденності та шаблонів, трошки посумувати та згадати, що не вся романтика пов'язана зі школою. На відміну від Fantascope Tylostoma (ще однією роботою цього ж автора), тут значно більше яскравих кольорів та мрійливості, якоїсь теплоти.
Ще раз дякую за адаптацію, наснаги вам робити подібні проекти і в майбутньому.