Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Еф: історія мелодій

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2008
Жанр: Драма, Містика, Романтика
Режисер: Онума Шін
Студія: SHAFT
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: Gwean, Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Еф: історія мелодій онлайн

Існує два міста Отови: справжнє, побудоване на згарищі, і його прекрасне віддзеркалення — спокійне примарне місто. Болісне минуле — його підтримка, сила-силенна невдач - наріжні камені. Щоденне переплетіння людських життів окутує місто сяйвом. Місто-примара — справжнє саме по собі. Емоції, час, простір - усе повторюється. Що ж ховається за ними?
Другий сезон “Еф” серйозніший, більш психологічний і драматичний, порівняно з першим. Якщо “Історія спогадів” схожа на казку про почуття і емоції, то в “Історії мелодій” зображене життя без прикрас, життя, у якому може статися що завгодно, навіть неймовірне.
Важка, але прекрасна драма з двома паралельними історіями кохання, хаосом почуттів і чарівними мелодіями сердець.
Приємного перегляду
Осінь 2008 / GweanMaslinka
6 років і 7 місяців тому
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.1/10 (14)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 12 листопада 2021 14:30
Дякую за переклад та озвучення, надзвичайне продовження, ще драматичніше, ніж перший сезон, та й цікавіше загалом. Завершені попередні та додані нові історії, персонажі який пов'язані між собою, дивитися подекуди важко, але тим вирізняється аніме, що часом звертає увагу та детально досліджує непрості проблеми, навіть якщо в результаті стається трагедія. Знову завершення можливо дещо занадто оптимістичне, але зрештою романтика має бути обнадійливою ee
Ще раз дякую за чудову адаптацію проекту, деякі місця зіграні дуже проникливо, що вражають навіть при повторному перегляді.
  • Sousou Анімешник
    Дата: 25 вересня 2015 00:47
    Дуже гарне драматичне аніме. Чудова прорисовка та музичний супровід, сюжет продуманий до деталей для того, щоб все виглядало якомога драматичніше. В серіалі прекрасно розкриті персонажі, почуття та вчинки яких більш ніж зрозумілі. Порадувало, що пояснюються усі незрозумілі моменти з першого сезону. Після перегляду цей серіал став одним із моїх улюблених. Однозначно 10/10