Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Щоденник майбутнього

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2011
Жанр: Драма, Містика, Пригоди
Режисер: Хосода Наото
Студія: asread
Серій: 26 з 26 + ОВА (23 хв.)
Переклад: Gedet
Ролі озвучували: Русалка, Hennessi

Дивитися Щоденник майбутнього онлайн

Головний герой серіалу, Амано Юкітеру, доволі відлюдькуватий і зовсім немає друзів. Він — спостерігач, який заносить всі свої спостереження в щоденник свого мобільного телефону. Єдина його відрада — це вигаданий світ, в якому Юкітеру знайшов друга — божество, яке керує часом і простором — Деус екс машина. Але, як виявилось, цей бог зовсім не безсмертний. Навіть навпаки, він доживає останні дні на землі. Його завданням є знайти спадкоємця, і для цього він влаштовує гру на виживання. І перемога в цій грі — Престол Бога.
Приємного перегляду
UkrDub / Осінь 2011 / Весна 2012
5 років і 6 місяців тому
22.1К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.8/10 (166)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
A4r3fewd Анімешник
Дата: 16 лютого 2021 10:39
Що з плеєрами?Вони в мене чомусь не працюють,можете будь ласка виправити?
 • Діма Ткаченко Анімешник
  Дата: 9 вересня 2020 15:59
  Мені сподобався це аніме.
 • Drakula Анімешник

  Дата: 23 травня 2020 20:52
  Anime est magistra vitae,
  Боже мій, там про світи ти написав як мій викладач пояснює вищу математику, тільки ще більше заплутав. Один світ там, другий тут, в третьому вони щасливі, але перший себе знищив, другий щось зробив, щоб існував третій точно як вища математика або мат. аналіз.
 • Anatolii_Lysenko Анімешник
  Дата: 22 травня 2020 09:16
   Ті хто каже що Юна закохалася в Юкі тільки через слова в школі, напевно забувають З боку Юкі все дуже просто. Фактично весь серіал він і справді веде себе цинічно і просто не хоче вмирати, хоча це і справді дивно. Так? Ну гаразд я  жартую, як на мене це нормально, якщо хлопець  не хоче вмирати або вбивати, його поведінки десь на 68% виправдана і логічна.  Його ж думки про Юню змінюється як карусель від пішла геть до добре давай вже займемося цим, але скажіть хіба в стосунках з людиною, яка занапто піклується про вас відбуватися не теж саме, це я про те, що деякі люди вважають, що їхні стосунки штучні і не правдиві. І на завершення я хотів сказати б що щоденник майбутнього це справді не найкращий вибір і об'єктивно це десь 5,6 але якщо враховувати відносини між Юкі і Юною то це 7,8.
 • Sitio Анімешник
  Дата: 17 січня 2020 22:06
  [spoiler][/spoiler]Stayler,
  Ну так третій лишився виходить самотній без друзів та юно лише з своїм щоденником і то з таким який навіть майбутнього не може передбачити


  Одним словом не дивіться ті хто очікує якогось розумового навантаження
 • Stayler Анімешник
  Дата: 17 січня 2020 11:32
  Sitio,
  Ніде Юкі третього світу залишився в третьому світі, першого помер другого став богом з Юно а в третьому бог має вигадати інший спосіб знайти заміну.
 • Sitio Анімешник
  Дата: 16 січня 2020 23:32
 • андрій музчук Анімешник
  Дата: 13 листопада 2019 02:07
  Саме. Краще.Аніме!
 • Anime est magistra vitae Анімешник
  Дата: 21 липня 2019 11:41
  А тепер, СПОЙЛЕРИ!!!
  Прикольно, що вже в іменах персонажів закладений певний «спойлер». Як я прочитав, імена власників щоденників майбутнього відповідають іменам римських богів, а імена головних персонажів – Юкі, Юно і Мінене – відповідають трьом найголовнішим богам римської міфології, т.зв. «капітолійській тріаді»: Юпітеру (римському Зевсу), Юноні (богині материнства і дружині Юпі) і Міневрі (богині війни). Зрештою, саме ці троє й здобувають кожен у свою міру божественну силу. 
  Наступне, чим я хотів би поділитися, так це спостереженням, що в японських драматичних аніме часто використовується християнська мораль. «Християнська» - бо тут часті мотиви злочину і кари, страждання, розплати за скоєне. У контексті цього тайтлу, перша Юно не отримує «хепі енду» з Юкі – вона помирає, але щасливою, побачивши, що Юкі її по-справжньому любить. Юкі проходить свою «розплату» самотністю (хоча 10 000 літ – це явно творці знавісніли, могли б і 2 роками обійтися, але з іншого боку, якщо Юкі став богом, то йому що рік, що тисяча років – одна мить). А щастя з Юкі здобуває третя Юно, яка нікого не вбивала і нікому не заподіяла зла, і яка ввібравши в себе спогади своєї першої попередниці, видно, стає богинею в третьому світі і витягує Юкі зі зруйнованого і не відтвореного другого. У третьому світі вони, напевно, вдвох стануть парою щасливих богів. Але перша Юкі, тим не менш, померла, вчинивши самогубство, щоб Юкі з другого світу лишився живим.   
 • Anime est magistra vitae Анімешник
  Дата: 21 липня 2019 00:29
  УВАГА!!! Спойлери з мого безсовісного боку!
  СПОЙЛЕРИ!

  Вибачаюсь за попередній коментар, я просто не думав, що на цьому сайті не можна видалити коментар - його навіть редагувати не можна, тому все треба робити з першого разу і бажано без промахів. Або я чогось не зрозумів
  Тайтл мені сподобався, передивився двічі і після другого перегляду в мене з'явилися думки спойлерного характеру, якими маю бажання поділитися. Перед тим, як почати займатися цим негідними заняттями: спойлерством і впаданням у довільні розумування, хотів би зазначити одне "але": хоч серіал і хороший, образи Юно і Юкі мені сподобалися (особливо Юно  hm ), але все ж тут багато слабких місць. Дуже багато театральності, якоїсь награнності, ба навіть просто несерйозності, а також певної картонності. Разом з тим героям хочеться співчувати, екшену вистачає, музика на високому рівні і є круті моменти, що можуть запам'ятатися на довго. Тому раджу переглянути всім, але особливої інтелектуальної вишуканості тут годі шукати, тим не менш, вона, на мою думку, тут присутня. Саме про неї частково я і хотів би поговорити нижче.