Наприклад, 

Милий Дім Чі / Чі. Життя однієї киці

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Тільки я візьму новий рівень / Я єдиний піднімаю рівень (2 сезон)

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2025
Жанр: Бойовик, Пригоди, Фентезі
Режисер: Накашіґе Шунсуке
Серій: 13 з 13 (24 хв.)
Перекладали:
SurgeonShimanТенно з тонкоромFurunzeNikFearbills_spirit
Ролі озвучували:
FanVoxUA: CruptLunarShadowSurgeonAnatoly136UASubbakaIdzanamiAdrianZPDidko Studio: ShimanVenkoYeskindМихайліствиДєдНаївнийEidemNyawkaDubrInariDuB: MeloRinRayDimonShoNEdmonShedisAmanogawa: Rainy984Bodya500icqDedrDsNutixAlisandSpalahSuniYunkoYudgiTuTaZaSho: RiomyriJustRiiaElfiAlaskaNik_FearGoldenSunClan Kaizoku: RedMindRegisRenikoKoraСашко

Дивитися Тільки я візьму новий рівень / Я єдиний піднімаю рівень (2 сезон) онлайн

Продовження попереднього сезону аніме Тільки я візьму новий рівень.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Тільки я візьму новий рівень / Я єдиний піднімаю рівень (1 сезон)
Тільки я візьму новий рівень / Я єдиний піднімаю рівень (1 сезон)
D+S
Рік випуску аніме: 2024
Серій: 12 з 12 (23 хв.)
Більше десяти років тому по всьому світі почали з'являтися Брами — портали, що з'єднували наш світ із потойбіччям. Людей, які пробудили в собі надзвичайні здібності й ризикнули...
Тільки я візьму новий рівень / Я єдиний піднімаю рівень (2 сезон)
Тільки я візьму новий рівень / Я єдиний піднімаю рівень (2 сезон)
D+S
Рік випуску аніме: 2025
Серій: 13 з 13 (24 хв.)
Продовження попереднього сезону аніме Тільки я візьму новий рівень.
Донатик маленьким не буває
9.5/10 (2988)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Sergii Koroll Анімешник
Дата: 29 травня 2026 01:35
  • 0
  • 3 сезон це суміш атаки титанів, семи смертних гріхів та ванпанчмена в одному флаконі. Дуже сподіваюсь що студія не спаклюжить графіку.Анонс буде не раніше кінця осені.
  • ImMoRTaL520 Анімешник
    Дата: 24 травня 2026 15:12
  • 0
  • TrezZ,
    звідки інформація?
  • TrezZ Анімешник
    Дата: 10 травня 2026 19:21
  • 3
  • Почалась робота над 3 сезоном цього шедевра чекаєм тизер.
  • bugsstring Отаку
    Дата: 9 травня 2026 21:28
  • 2
  • ще раз... я переглядаю знову і, мабуть, переглядатиму ще безліч разів....

  • Владислав Т Анімешник
    Дата: 13 квітня 2026 01:13
  • 0
  • Скажу що це круте аніме, гарні пісні, гарні бійки, дякую, я коли перший сезон побачив, я не втримався, і навіть прочитав мангу, настільки цікаво було!) тож очікую на третій сезон
  • Термоядерний Сварщик Анімешник
    Дата: 28 березня 2026 04:43
  • 1
  • Блін, дуже сподобалось аніме, я до того як подивився не думав що воно настільки класне А найбільше сподобалось що кожен воїн нашого гг не як бот, якому сказали і він просто робить, в них є якийсь характер чи типу того, наприклад момент де один із них підійшов до малого з повними руками тих кристалів (чи як вони там, ну ті що з монстрів дістають) буквально вказуючи на те що він не проти поділитись, і до речі, моїм улюбленцем ще досі остався червоний лицар P.S. Я прям як Сон Джін Вун, запам'ятовувати імена - не моє, LoL
  • AlexBigMan Анімешник
    Дата: 3 березня 2026 21:14
  • 5
  • Топове аніме, Студія Качур просто шикарно переклало, голоса та інтонація повністю відповідають персонажам))

  • GLICH Анімешник
    Дата: 18 лютого 2026 20:20
  • 3
  • "Банальне, пусте, клішоване", але красиве та супер динамічне, через що не нудно дивитись. Ну і в ці важкі часи це аніме дарує в дечому унікальні(!) відчуття того, коли все легко виходить. Розслаблення, відпочинок для голови, красота для очей. І як показала практика, з повторним переглядом стає ще кращим (для мене рідкість). Розумію чому такі оцінки
  • polyak Анімешник
    Дата: 3 лютого 2026 22:55
  • 1
  • Давно відкладала і думала що повна фігня але це шедевр! Мені дуже сподобалося це аніме і гг цікавий. Хтось знає буде 3 сезон?
  • Альона Халимон Анімешник
    Дата: 23 січня 2026 18:56
  • 1
  • Справді чудове аніме драйвий за два дні передивилась обидва сезони цікаве побільше б таких чекатиму наступного сезону