Наприклад, 

Монкарт

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Я захоплююся чарівними дівчатами і...

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2024
Жанр: Бойовик, Еччі, Комедія, Фентезі
Режисер: Уцукі Ацуші, Сузукі Масато
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Перекладали:
ЕйджSurgeonНаївнийStayler
Ролі озвучували:
FanVoxUA: LunarShadowEternal RageIdzanami
Didko Studio
:
MeulinUwUMefanyaLieaneliChisanaBalayanshaAliensi

VRdub
:
Stayler

Робота Голосом
:
NixieTon TonApolinorTenebris

Дивитися Я захоплююся чарівними дівчатами і... онлайн

Хііраґі Утена завжди захоплювалася чарівними дівчатами і мріяла перетворитися на круту героїню, яка бореться зі злом. Тож, коли одного вечора до неї підходить талісман, яка стверджує, що в ній дрімає магічна сила, вона тремтить від хвилювання. Але її барвиста мрія швидко розбивається об іронічний поворот подій, коли вона перетворюється на лиходійку!
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Зима 2024 / Робота Голосом / FanVoxUA / VRdub / Didko Studio
рік і 6 місяців тому
Я захоплююся чарівними дівчатами і...
Я захоплююся чарівними дівчатами і...
D+S
Рік випуску аніме: 2024
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Хііраґі Утена завжди захоплювалася чарівними дівчатами і мріяла перетворитися на круту героїню, яка бореться зі злом. Тож, коли одного вечора до неї підходить талісман, яка...
Донатик маленьким не буває
8.8/10 (861)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
AnimeNegr Анімешник
Дата: 8 липня 2026 18:23
  • 0
  • Дивився в озвучені Vrdub(тобто Stayler) шикарно, для R34 а так більше нічого

    Тепер я шкодую що не подивився раніше
  • Sona_Son_Sona Анімешник
    Дата: 30 травня 2026 22:39
  • 0
  • Офігезне аніме, більше сказати нічого
  • Relokabelo4ek_j Анімешник
    Дата: 24 травня 2026 16:29
  • 1
  • Додам іще окремо, адже старі коменти редагувати не можна aa може це і до кращого (але не в цьому випадку) хотів би ще додати що це аніме піднімає теми дорослішання і захоплення до того що інші рахують нездоровим, героїні тут у тому віці коли бажання стають сильнішими за будь-які принципи, і через це проходила кожна людина, це є дуже важливим у меті пізнання себе як особистості й формування життєвих принципів та усвідомленні себе й свого існування. Не буду тут писати про те як саме я сам через це проходив, адже мене мабуть забанили би на цьому сайті за історії із мого життя, обійдусь hi
  • Relokabelo4ek_j Анімешник
    Дата: 10 квітня 2026 12:24
  • 0
  • Я дотримуюся думки що у всьому є свій повчальний зміст, що б це не було, навіть тут, найголовніша думка–дружба. А також я не розумію яка ціль у злодійській організації Вени? Головних героїв зрозуміло, можливості для реалізації своїх намірів hey , які б вони не були, а чим керується Веноліта? Коли через скільки часу сідаєш за перегляд чогось того, що уже переглядав давним-давно, коли все було не так погано, навіює теплі спогади, з цим аніме у мене зв'язаний прям дуже хороший період у житті, я його ніколи не забуду yy
  • GreGorMIF Анімешник
    Дата: 17 березня 2026 22:35
  • 0
  • Так це аніме збочине але. Зараз напуишу це 😑 Диспропорції в аніме де голова більше тулубу характерна для дітей, незалежно від віку вказаного в аніме. Живіть тепер з цим.

    Якісне упорядковане зло 
  • Psyhoza Отаку
    Дата: 15 лютого 2026 23:20
  • 0
  • Цитата: SDemonUA
    Я можу помилятися, але старша школа це зручна пісочниця. Тут можна завести разом купу людей, надати їм спільні активності (клуби, фестивалі), надати певної ієрархії (1,2,3 класи, уч рада, вчителі...), дати більше волі в вечірній час. У дорослих з цим складніше: зранку до ночі робота, сон в потязі додому, діти... Хоча і лоліконізм теж не можна виключати. Але тут хоч турбуються за Нео Алісу.

    Можливо, але для такого дорослого контенту персонажів можна було би зробити ученицями універу. Тим паче, що у більшості японських універів теж є клубна діяльність, фестивалі та цей відносно безтурботній час юності. Причина це махо-шьоджьо канон + лолікон. 

    --------------------
  • SDemonUA Анімешник
    Дата: 15 лютого 2026 21:30
  • 0
  • Цитата: Yandere-kun
    Цитата: Psyhoza
    Є в мене лише одне, малесеньке питанячко... Чому не можна зробити персонажок повнолітніми? У авторів гідність від цього відвалиться?
    Не знаю. Але комплекція тіл у багатьох дівчат явно не є повнолітньою. Тому,як би зробили 16-18 річними... А пофік. Ця специфіка у японців буде завжди, щоб вона під собою не несла.
    Я можу помилятися, але старша школа це зручна пісочниця. Тут можна завести разом купу людей, надати їм спільні активності (клуби, фестивалі), надати певної ієрархії (1,2,3 класи, уч рада, вчителі...), дати більше волі в вечірній час. У дорослих з цим складніше: зранку до ночі робота, сон в потязі додому, діти... Хоча і лоліконізм теж не можна виключати. Але тут хоч турбуються за Нео Алісу.
  • Satoru Taira Анімешник
    Дата: 26 жовтня 2025 10:27
  • 3
  • Аніме супер, манга ще крутіша. Хай малюють другий сезон в тому ж стилі, що й змогли зробити перший. Й хай тільки спробують щось зіпсувати... Разів з десять передивлявся... Й ще разів зі сто передивлюся =)
    Дякую спільнотам, які перевели цей шедевр.
  • Yandere-kun Отаку
    Дата: 30 вересня 2025 06:29
  • 1
  • Цитата: Psyhoza
    Є в мене лише одне, малесеньке питанячко... Чому не можна зробити персонажок повнолітніми? У авторів гідність від цього відвалиться?
    Не знаю. Але комплекція тіл у багатьох дівчат явно не є повнолітньою. Тому,як би зробили 16-18 річними... А пофік. Ця специфіка у японців буде завжди, щоб вона під собою не несла.

    --------------------
  • Psyhoza Отаку
    Дата: 29 вересня 2025 23:40
  • 0
  • Цитата: Yandere-kun
    Цитата: Psyhoza Цитата: Yandere-kun лолю Ханекаву А це де було?  Ніде, бо лолікон/педофілія - це філософське бачення життя, світу, такий ось шлях тощо

    Ахаха перший коментар під відео на ютубі передає всю суть:
    "Oh, Monogatari. The last anime I recommended to my friends before they stopped talking to me. How nostalgic."

    І раз вже я тут, то хочу сказати що як для людини яка була у львівському Мазоху, я не побачив нічого незвичного. Хіба що ударів струмом там не було, якщо нічого не пропустив ;) І в цілому як пропаганда БДСМ це аніме чудово працює.
    Є в мене лише одне, малесеньке питанячко... Чому не можна зробити персонажок повнолітніми? У авторів гідність від цього відвалиться? Ні, ну я звісно розумію що це пародія-фетішизація на жанр чарівних дівчат і персонажкам як і будь-якій Сейлор треба мати 14 років. Але чи на здається вам дивним те, що аніме про 14-річних дівчат не зможуть подивитися їхні однолітки через обмеження у віці? Можливо, тільки можливо! Це через те, що воно зроблено не для підлітків, а для дорослих чоловіків, яким подобається дивитися як 14-річні діти "грають" у легкий БДСМ одне з одним? Звісно, це лише припущення. І я точно помиляюся... Я же помиляюся, правда?

    --------------------
  • Ми турбуємося про вас
    Якщо вам не виповнилося 18 років, то покиньте цю сторінку, оскільки це аніме може негативно вплинути на Вас.
    Так мені є 18 років
    Ні мені немає 18 років